Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. I ja się przyłączam do gratulacji:klacz::loveu:
  2. I ja hopsnę!
  3. Gratulacje Pakusiu:loveu: W Warszawie jest Bajka - to pysznie bo niedaleko ode mnie:cool3: Bajunia ma teraz mieć sterylkę to już niedługo byłaby gotowa do "porwania":cool3::cool3::cool3::cool3: Hmmmmm:loveu:
  4. Ja już też się pogubiłam:shake:
  5. [quote name='lavinia']Talcott - kopiuję opis Joanny ( DT Bajki ) [I]Bajeczka już po wizycie u dr Garncarza. Podobno przeszła dawno temu zapalenie rogówki, ale obecnie jest zaleczone i gorzej już nie będzie. Problem jest tylko wizualny, a nie zdrowotny. Pan doktor się śmiał, że jak na sześcioletniego mopsa to Bajeczka ma bardzo ładne oczka. Żeby oczka były jeszcze piękniejsze mamy podawać przez trzy tygodnie specjalne kropelki. [/I] Bajka w tej chwili mieszka z dwoma psami i nie ma żadnych problemów w kontaktach z nimi w tym tygodniu Bajka będzie sterylizowana[/quote] Jam jest doświadczona ciotka Jamnicza i Wyżla głównie -ale zawsze marzyła mi się Mopsia do kochania przytulania i pod kołderkę.:loveu: Mój jedyny teraz psiak to Teo -starszy Pan adoptowany z Mielca i bardzo stateczny. Pytałam o ślepko bo jakby co to znam okulistyczną fisz. Gdzie jest Bajusia? W jakim mieście?:razz:
  6. Żyję, żyję. To jak to ,to z domem , to żart?:placz:
  7. Śliczny facecik z niego!!! Jamnicza ciotka tez się melduje:lol:
  8. Cioteczki - w trzecim poście był Jamol Stefan - czarny z siwym pysiem. Co z nim?? Znalazł dom?? Sorki ale nie bardzo mam czas czytać cały wątek -:oops: a adnotacji o domku nie ma. Plizzz jakieś info:loveu:
  9. Cioteczki a może by Wanilkę i Monę dopisała któraś biegła komputerowo Cioteczka na zbiorczy wątek " Kudłaczy w potrzebie"??????? To zawsze dodatkowa szansa że ktoś zobaczy cudne panienki???:loveu:
  10. No to w górę! Kudłate jest piękne:loveu:
  11. No to i ja podniosę:-(
  12. [quote name='lavinia']Pierwszy post uzupełniony o buldożkę [B]Helgę[/B] i mopsię [B]Bajkę[/B] - obie szukają domów.[/quote] Czy wiadomo co z oczkiem Bajki? Jak ona wobec innych psiaków:crazyeye::crazyeye:
  13. Jesteś kochana że Go wzięłaś:loveu::loveu: Ja miałam 4 Psy, a mój TZ bidulek- zgrzytał a potem miział i tez ze mną po lecznicach latał z naszymi Ramolami. Hi Hi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  14. Sienkiewicz nie bez powodu burczał czasem pod nosem że :" Herod to był mądry król":diabloti::diabloti::diabloti:
  15. [quote name='rita60']Witaj cioteczko,miło cie widziec:razz:[/quote] Dzięki:loveu::loveu::loveu: Ostatnie miesiące były dla mnie wstrętne:-(
  16. Ło matko !!!!! Hurraaaaaaaaa!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::bigcool::laola:
  17. Moje dzidziulko i mój wnunio dobrze wiedziały że od psiaków wara:mad:
  18. Oj nie jest nie jest - trudno się połapać kto szuka domu:-(
  19. Dane Plizzzzz! Suni potrzebne prześwietlenie i dobry wet na cito!!!:-(
×
×
  • Create New...