Boże jak się cieszę aż się pobeczałam.:loveu: bałam sie,że nie zdążycie. Zu75 moja deklaracja pomocy jest cały czas otwarta jeżeli będzie taka potrzeba. Musicie mi tylko o tym napisać, najlepiej na pw. Ucałujcie psinkę -starowinkę od ciotki majki i Tobci kochanej mojej sunieczki.