-
Posts
5928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moniek193
-
Tosia-mały psiak o wielkim sercu!Już w nowym domku!;DD
Moniek193 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Jaka ona piekna:roll: Ile ona musiala juz przejsc:placz:Kochana jestes jakbym tylko mogla :diabloti: to bym ja wziela do siebie juz na zawsze:-(ale nie moge:-(. -
Mam taka nadzieje:roll:Wiec podniose tez
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Moniek193 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pakus ja czuje ze niedlugo znajdziesz domek obym sie nie pomylila;) -
Mi sie wydaje ze to ten optymizm trzyma Pepe na dogo i przy nadzieji tyle lat:-(A to za dlugo on juz dawno powinien miec domek z tego co czytalam zachwyca wszystkich ale na tym poprzestaje wiec jak tu byc optymista skoro nikt nie pokochal go jeszce tak zeby dac mu nowy domek:shake:Brzmi to bardziej pesymistycznie ale nie znaczy to ze nie trzymam za niego kciukow i nadal nie podnosze:oops:
-
Podnosimy podnosimy:diabloti:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Moniek193 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Opłaci ktoś wyróżnione allegro? Pako od poczatku kiedy ma wpisane szkolenie ma dużo wyświetleń[B], [/B]wyróżnienie powinno zwiększyć jego szanse do 100%[B]:razz:[/B][/quote] No ja tam za bardzo sie nie znam to moze mi ktos powie ile to kosztuje?? -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Moniek193 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Hopamy hopamy:multi: -
No hej boksiomaniacy czyli inaczej faflomaniacy:loveu:Ja mam 2 letnia boksie Sare której mam nadzieje zaloze fotobloga juz niebawem jak oddadza mi aparat:angryy: To moja pierwsza boksia narazie ale w przyszlosci planuje miec jeszce przynajmniej 1:multi:
-
No to postaram sie tam byc choc szanse na to sa 50 na 50% ale jak nie wprzyszlym roku to w nastepnym w koncu musi sie udac:loveu:Noi Unke bym na zywo zobaczyla o ile tam jedzie??:cool3:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Moniek193 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tez podnosze Pakuśka:multi: -
[quote name='erka']Pepiczek juz tak sie pokazuje na dogo kilka lat i jakoś z tego nic nie wynika:cool1:. Nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens:shake:. Bo i tak wiadomo,że Pepika ktos musi odebrać osobiście,inaczej go nie wydadzą, więc pewnie nie ma co liczyć, że ktos przyjedzie z daleka. Trzeba chyba szukać domu w niezbyt dużej odlgłości od schroniska, czyli ogłaszać w lokalnej prasie, wydrukowac plakaty ze zdjęciami. Nie moge uwierzyć,żeby nikt nie chciał adoptować tak pieknego psiaka. Trzeba szukać innych możliwości , skoro kilkuletnie hopanie na dogo nic nie daje.[/quote] Z tymi gazetami i plaktami to genialny pomysl wg mnie.Słyszałam o osobach które wlsanie zobaczyly zdjecie psa w codziennej gazecie i zaadoptowaly go :multi: Moze wlasnie tak Pepe ma znalezc dom moze to jego szansa??:roll:Zawsze warto sprobowac!!
-
[quote name='Medorowa']Ile boksiów w jednym miejscu:mdleje::mdleje: [URL]http://images32.fotosik.pl/320/2a8d297b08d4a192.jpg[/URL][/quote] No ja mam takie marzenie tam byc:oops:Moze kiedys sie spelni:multi:
-
Nie jestem na kolonii tylko na obozie od 14.00- 21.00 godziny a tak to jestem w domu:eviltong: Wiec raczej nie mam skad wracac:evil_lol:Ale i tak potem jedziemy do Kamionki no nie?? Wiec dopiero potem chyba co??:diabloti:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
Moniek193 replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
:loveu:UUUUUUUUU ale minka:loveu: Czyzbym sie smucil bo nie mam sie z kim pobawic czy jakis inny powod?? -
Kudłacz - prawie briard. Już w DS w Danii :)
Moniek193 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Ale sliczna para. Faktycznie jak sa ze soba zzyci to lepiej niech pojda do jednego domku o ile taki sie znajdzie. Boksia mnie rozbroila a jej kolega tez niczego sobie :loveu:Sliczotki -
Kitka masz swietny avatar:loveu:
-
No to zdjecie jest przeslodkie:loveu:Nie dziwie sie ze to byla milosc od pierwszego wejrzenia;)No i dalej uparcie czekam na jej nowe zdjecia:loveu:Nie odpuszce bo ona mnie rozbraja za kazdym razem
-
No to dobrze jak cos to sie bede Toba tłumaczyć heheh juz mam gotowy tekst jak mi ktos pomylke wytkine: A klamerka tez popelnia bledy nie tylko ja:evil_lol:Moze byc??:diabloti:
-
Juz to pisalam na jej fotoblogu ale napisze i tu Ona jest sliczna jedna z najpiekniejszych szceniakow jakie widzialam.Jak pokazalam te zdjecia mamie myslalam ze juz nie odejdzie od kompa ogladala 5 razy od poczatku:evil_lol: Czekamy na wiecej zdjec:loveu: