Jump to content
Dogomania

Moniek193

Members
  • Posts

    5928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Moniek193

  1. [SIZE=7]M[/SIZE][SIZE=2]asz [SIZE=7]r[/SIZE]acje[/SIZE][SIZE=7] klamerka[/SIZE]
  2. Masz racje tylko ze niektorzy rodzice o tym nie wiedza:angryy:Uwazajac obaraną technike wychowawcza za idealna:angryy::angryy:
  3. Nie ma sprawy ja za wszystkie moge zaden problem;)Ale je wyroznie dzisiaj specjalnie :loveu:
  4. No nie nawidze tego sposobu wychowania:angryy:Opowiadala mi kiedys nauczycielka jak siedzial w autobusie i dziecko ja ciagle kopalo a matka nie zwracala uwagi wiec ona jej w koncu powiedziala zeby se dziecko uspokoila a ona na to ze ona je wychowuje bezstresowo i nie bedzie mu nic mowic wtedy gnojek wzial i ja oplul (nasza nauczycielke) a matka na to :no przeciez teraz na nie nie nakrzycze bo sie zdenerwuje niepotrzebnie:angryy:
  5. Niby wiem ze Twoja psinka umarla wsrod ludzi ktorzy ja kochali ze byla szcesliwa a i tak rycze nie wiem zupelnie czemu przeciez nawet jej nie znalam:placz::placz::-(:-( łza za łzą biegaj szcesliwie za TM (i znow rycze:-()
  6. Oby bede sie za niego modlic:loveu: Musi mu byc teraz tak smutno:-( że chyba wolalabym sobie tego nie wyobrazac....a u nirgo to przykra codziennosc
  7. Biedaczek został sam jak palec:-(Bez swojego najlepszego przyjaciela i bez czlowieka ktory by go pokochal:-( Podnosze sliczote domek napewno gdzies tu jest
  8. Jeszce na sam poczatek dnia :oops: hehe podniose hop hop hop
  9. Moniek193

    Fotogaleria Sh

    Slodziachne poprostu. Az milo popatrzec:loveu:
  10. Tylko nie to:shake: ja moge ja oglosic na ,,Niechciane i zapomniane" jak chcecie :oops: no i podnosze:multi:Musi znalezc domek poki jest jeszce mloda, potem bedzie juz tylko trudniej:-(
  11. Hopamy (tak pozatym sliczna psinka:loveu:)
  12. Zgadzam sie w 100%:loveu:Podnosimy hop hop hop
  13. Nic wiecej dla niej nie moge zrobic:-(Tylko podnosic
  14. łzy mi płyna jak to czytam i jak patrze na jej zdjecia:-(Szkoda ze ten ktos nie zdecydowal sie jej ,,oddac" wczesniej moze na dluzej zaznalaby milosci i troski:-( Musi znalezc dom choc na te krotka chwile nie moze tak odejsc bez kogos kto by ja kochal i byl wtedy z nia i tylko dla niej:-(:-(Podnosze
  15. Tez uwazam ze kara z rak czlowieka to nic w porownaniu z tym co ich spotka potem. Bóg ich nawet nie dotknie tylko powie slowo i pojda tam skad sie nie wraca i gdzie spotka ich zasluzona kara. Jeszce nie wiedza co ich czeka:diabloti:Bo oni chyba w Boga nie wierza skoro robia takie rzeczy:angryy:
  16. No sa wlasnie wady lata. Wszyscy wyjezdzaja na wymarzone wakacje a pies nie problem bo schronisk jest wiele:angryy::angryy:
  17. Krecik pokazuje sie spod ziemi w poszukiwaniu nowego domku hehe:multi:
  18. Jakbym mogla tez bym miala tyle psow:loveu:Ale nie moge:placz: I mam tylko 2 wiec moge ofiarowac pomoc wirtualna jedynie:oops:
  19. To moze ruszymy my:oops: Ja podniose na dobry start:multi:
  20. Moja juz teraz chyba tez.
  21. Takich ludzi nic nie zmieni:shake: Pozorna zmiana moze bedzie ale jak znow nadazy sie okazja to ja wykorzystaja:-(Dobrze ze sprawiedliwosc dosiegnie ich w Niebie. Stamtad nie ma ucieczki a kara jest gorsza niz poprawczak. Z piekła sie nie wraca.
  22. Dzieki za foty zaraz wolam mame i ogladamy (albo nie bo ona jak ja widzi juz nie chce zejsc z kompa:oops:)Sliczota z tej Unki zabiore ci ja kiedys:diabloti: i bede myziac calay czas:loveu:
  23. On na szcescie zasluguje jak nikt.Bez domu od szczeniaka czyli odkad przyszedl na swiat i mial jeszce w sobie ta mlodziencza radosc optymizm i nadzieje nie znalazl domu,nikogo kto by go pokochal:-( Dobrze ze Pakus nie traci nadzieji przeszedl szkolenuie zeby nowy pan nie mial z nim problemu jest taki slodki wiec podnosze pysiaka :multi:
  24. Tez bym tak dla niego chciala.Jest przeuroczy dlaczego tylko my to widzimy:-(
×
×
  • Create New...