łzy mi płyna jak to czytam i jak patrze na jej zdjecia:-(Szkoda ze ten ktos nie zdecydowal sie jej ,,oddac" wczesniej moze na dluzej zaznalaby milosci i troski:-( Musi znalezc dom choc na te krotka chwile nie moze tak odejsc bez kogos kto by ja kochal i byl wtedy z nia i tylko dla niej:-(:-(Podnosze