Jump to content
Dogomania

Moniek193

Members
  • Posts

    5928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Moniek193

  1. Zgadzam sie zgadzam Nasz kraj patrzy glownie na pieniadze i zrobi wszytsko zeby miec ich najwiecej i nic nie stracic wiec moze takie kary to na ,,naszych'' to skuteczny sposob:roll:
  2. Pewnie ze dodaj na dogo :loveu:Ja bardzo bym chciala poczytac bo tylko to moge tu robic ja raczej wierszy sama nie pisze:evil_lol:
  3. Oby:roll:Teraz musi byc o niej szczegolnie glosno zeby ktos ja zauawazyl wiec podnosze:multi:
  4. No hopamy po domek:multi:
  5. Ja tez mowie dziendobry choc moze troche pozniej:oops: Hopamy hopamy
  6. Podnosze zeby wszytsko sie jakos poukladalo zebys znalazl nowego przyjaciela-czlowieka:multi:
  7. Ale mi zrobilo smaka na lody:shake:I co ja teraz zrobie :oops:musze chyba isc do sklepu:roll:
  8. Chwile mnie nie bylo :roll:ale juz jestem i podnosze:multi:
  9. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/29/143wh9.jpg[/IMG]
  10. zgadzam sie Wszystkie sliczne ale jeden to taki typowy dobeczek:loveu:
  11. Swietny ten watek sliczne te wiersze:roll: Chyba moj ulubiony watek na dogo:oops: a tu am jeszce jeden tez nie moj [I]Dokad ida psy gdy odchodza? No bo jesli nie ida do nieba To przepraszam Cie Panie Boze Mnie tam takze isc nie potrzeba. Ja prosze na inny przystanek Tam gdzie merda stado ogonow Zrezygnuje z anielskich chorow TUdziez innych nagrod niebosklonu. W moim niebie beda miekkie siersci Nosy, lapy, ogony i kly W moim niebie bede znowu glaskac Moje wszystkie pozegnane psy." [/I]
  12. No to hopamy hopamy z samego poludnia hehe:multi:
  13. Zapłacz Kiedy odejdzie, Jeśli cię serce zaboli, Że to o wiele za wcześnie Choć może i z Bożej woli. Zapłacz Bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze Lecz niech uwierzą wierzący, Że on nie odszedł na zawsze. Zapłacz Kiedy odejdzie, Uroń łzę jedną i drugą, I - przestań Nim słońce wzejdzie, Bo on nie odszedł na długo. Potem Rozglądnij się w koło Ale nie w górę Patrz nisko I - może wystarczy zawołać, On może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, Że świat widzę w krzywym lusterku, To ja powtórzę: On wróci Choć może i w innym futerku... Franciszek Klimek -autor
  14. No one beda pisarkami heh:loveu:postow na dogo:evil_lol:
  15. No to i ja podniose:oops:
  16. [quote name='klamerka']z całego, kochanego serca z umysłu, potarganego myślami z duszy całej, czasem grzeszącej z życia, nie zawsze serialowego. i z wszystkiego :loveu:[/quote] Wlasnie to chcialam powiedziec i jeszce wiecej:multi:heh
  17. No takiego mu zyczymy z calego sarca i jeszce wiecej:loveu:
×
×
  • Create New...