[quote name='mery']Nie widzę na allegro suni o której piszesz. Może już została sprzedana.[/quote]
Jest ja właśnie znalazłam wpisz york od 1900 zł -2100 zł
[quote name='pysiulka86']Łoże zamawiane z allegro, można zamówić dowolny rozmiar i kolorystyke, z falbaną lub bez, dla zainteresowanych moge dać namiar bo cena konkurencyjna.[/quote]
Ja poprosze o linka :)
[quote name='Agata_B']Come Back . wiedziaam xdd[/quote]
Daruj juz sobie swoje złośliwości!!! Tyle osób juz prosiło zebyś przestała aty dalej ... Nikt nie chce sie tu kłócić i wydaje mi się ze nie jest to miejsce na złośliwości.
Prosze skończ byc opryskliwa i złośliwa
[quote name='Agata_B']Kamilkson lub Iberia - istnieje strona hodowli waszych yoreczków? (teraz nie pamiętam nazwy wiem, że na Buk. coś tam ;))
Jestem zachwycona Ibi i Czesiem.
Yorki ideały, naprawdę :loveu:[/quote]
Niestety nie ma a hodowla to Bukolika ale informacje o miotach możesz znależć na stronie hodowli angielskilord.com bo ojciec Ibi jest z tej hodowli :)
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9927/43042267hl7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2271/16538887pk7.jpg[/IMG]
Ibi rosnie jak na drożdżach
[quote name='tigrunia']A widziałyście Czesia ?? W liście Yorków jest :) Ale śliczny :loveu::loveu: Bardzo prosze właściciela / właścicielkę zeby tu napisała parę słów o nim :multi::multi:[/quote]
Witamy Czesia jest boski a tak na marginesie to braciszek IBI tak piekny jak ONA :)
Ibi pierwszy raz na sniegu :)
Tak się cieszyła i bawiła że nawet kupki czasu nie miała zrobić :)
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2271/dscf1531zf8.jpg[/IMG]
Odnawiam temat bo potzrebuje rady jak zwalczyć łupież.
Ibi kapana jest co tydzień używam szamponu KW i używałąm oleju norkowego KW dwa tygodnie temu przestałąm go uzywać i wprowadziłam odżywki jeden tydzień IV san bernard zielone jabłuszko a drugi all1system i tak od 3 tygodni. i wczoraj zauważyłam po kapieli u Ibi łupież. co radzicie??
[quote name='tigrunia']Rośnie jak na drożdżach :multi: .. kiedy pierwsza wystawa??[/quote]
na pewno w lutym w Bygdoszczy będziemy :) Mam nadzieje ze wy tez :)
Ibi dziś :)
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5852/dscf1483vs2.jpg[/IMG]
Udało się zrobić kucorka
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5281/dscf1502nn3.jpg[/IMG]