[quote name='Visenna']A mojemu małemu agresorkowi uszko nie stanęło - nie pomogło golenie, podcinanie włosków, fosforan ani żelatyna. Trudno - uszko jest kłapciate i pogodziłam się z tym :loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/12/4ff7eab51f04e484.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Slodziutko wygląda ten blondasek z oklapniętym uszkiem :)