[quote name='Szafir']Chyba jednak przecholuje ta Pani z Lublina z Białego skrzata zwodząc mnie tak.
Mam może dobre wieści.Dzwoniłem do p.Zwolińskiej z Bakaratu i powiedziała ,że nie ma teraz szczeniąt ale należy jej się szczeniak za krycie i dowie cie co i jak bo urodził się 13 sierpnia i jeśli pojedzie i wybierze najlepszego to taki wystawowy by kosztował 2000zł.Powiedziałem że oki.Mam zadzwonić wieczorem.Jak myślicie warto tej Pani zaufać?[/quote]
W 100% warto zaufać !!!