w ogole jakos inaczej to robia, niektore psy wybieraja w ogole nie z dzialu "adopcje", nie wiem czy nie jakos z zewnatrz, po znajomosci, bo kilka razy juz mi sie zdarzylo, ze w ogole danego psa nie moglam znalezc w calym serwisie. nie biora tez po kolei (kiedys brali kilka sasiednich)
wazne ze Azorek jest:)
oby byly jakies fajne telefony