[quote name='agamika']
[B]:loveu: j3nny [/B]
1. ogłoszenia, ogłoszenia ogłoszenia :) NA NECIE I NIE TYLKO
roznoszenie plakatów
2 . w hoteliku, schronisku spacery , itd
3. czasem można sprobować zorganizować, albo zbiórkę fantów na bazarki wśród znajomych, albo kocy itd na zime do hotelu lub schroniska
4 . bardzo potrzebna jest tez pomoc w transporcie jakiegoś psa np do programu , przechowaniu go jedną noc itd.[/quote]
moze z takiej zbiorki fantow by cos bylo, troche u mnie ludzi pracuje, wspomagaja akcje pomocy dzieciakom, to moze ktos wspomoze psy.
zauwazylam ze np. przed swietami ludzie sa skorzy do pomocy.
bardzo niesmialo moge zglosic, ze w razie bardzo naglej potrzeby przechowania pieska na jakis krotki okreslony czas, moze udalo by mi sie to zalatwic (pod warunkiem, ze psiak moglby siedziec sam w domu, kiedy jestesmy w pracy)