Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='basia2202'] [COLOR=purple][B]już się na Zuzkę nie gniewam, więc jestem dobrej myśli :p[/B][/COLOR] [/quote] No bo też jak tu się gniewać na taką piękną Zuzannę :)
  2. Wielbłądy gryzą, więc faciowi nie będzie miło, jak wpadnie ;)
  3. [quote name='anitaaa i bartis']oj tak zawsze siezrobi gdzie bysię nie było chociaż jedno ciekawe i fajne zdjęcie :multi:my lecimy w pola[/quote] Mój mężu zawsze się dziwi, po co robię całe serie jednego widoczku, a przecież zawsze może się zdarzyć, że coś się zepsuje i w ogóle, jak jest seria, to jest pewność, że coś będzie ładnego :)
  4. A propos długości życia psa - nasz poprzedni, szpic niemiecki, dożył 14,5 roku. Ile żyją Bandogi? Może to siedem to dopiero połówka :)
  5. Suuuper :) A misiek robił sztuczki? Jak ja byłam, to mu ludzie rzucali kąski, a on łapą machał :)
  6. [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/zwierzeta/pieski/3.gif[/IMG] Kość dla Klocusia :)) Urodzinowa :)
  7. AAAAA! Zapomniałam! [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/rozmaite/kwiaty/26.gif[/IMG] Najlepszego Alusiu!!
  8. U nas Vadir rozparcelowywuje każdą zabawkę :) Na kawałeczki ;)
  9. [quote name='anitaaa i bartis']o Barti tulić tosie lubi :evil_lol: o tak aparat nad morze to najwazniejsza rzecz ktora musi być :loveu: a ty mieszkasz jak blisko morza ?[/quote] Aparat to najważniejsza rzecz wszędzie ;)
  10. [URL]http://img504.imageshack.us/img504/1033/12x2008zoo053zz4.jpg[/URL] - jak byliśmy ostatnio w ZOO, to ten słoń nas chciał trąbą pomacać :) Super foty ;) Daj jeszcze!
  11. BU! Wystraszyłam Cię? :buzi: dla Alusi i :buzi: dla Krosia :) .................... .................... .................... .................... No dobra, dla Ciebie też :buzi:
  12. Boże, jak on CUDNIE śpi! Pozycja nie z tej ziemi :)
  13. [quote name='anitaaa i bartis']ja tez go własnie nie suszę bo on panicznie boi się suszarki :shake: ostatnio kąpaliśmy go na działce jak było ciepło i słonko go wysuszyło :loveu: i często smierdzi jak sobie tak popłwa w jeziorzeten zapach jest straszny ale to nie wiem od czego i nie da się nic z nim zrobić bo to podobno jego zapach jako rasy :cool3: Fotki są na popredniej stronie i zaraz jeszcze dorzucę resztę :multi:[/quote] Wiesz, jak to nie doschnie, to może stąd zapach, jak zostawisz coś mokrego na noc, to też tak potem wygląda, a on ma przecież MNÓSTWO sierści, więc nie wyschnie tak zupełnie....
  14. Dzieci wychowywane z psami wyrastają na lepszych ludzi, wiedziałaś, Jabłuszkowa?
  15. O ba, ale sufit!
  16. [quote name='Iza i Avanti'] Multi-cycat działa!!! :crazyeye:[/quote] Muszę sprawdzić, bo przed chwilą jeszcze go nie było ;)
  17. [quote name='deer_1987']U nas jak sie przejdzie obok poslania albo lozka to sie zraz wywalaja na plecy i pokazuja caly swoj urok! :mad::mad::mad:[/quote] My mówimy, że pokazują walory ;) Masz widzę to samo :)
  18. [quote name='anitaaa i bartis']Witam :lol: Dosyć długo mnie uwas nie było a jestem i odziwiam piękno Vadira i Fialki :loveu::loveu: świetne zdjęcia[/quote] Ja też je podziwiam każdego dnia :) Dzięki :)
  19. Już jest jutro! Fotki prosimy! Powiedz mi, jak się Bartki wykąpie, to potem jak go suszysz? Jedna moja znajoma miała nowofunlanda i nie suszyła go wcale, a pies śmierdział jak nadgniłe ścierki.....
  20. [quote name='deer_1987']Az sie milo patrzy ile przytulania, glaskania itd dostaja od calej Waszej rodziny psiaki ;)[/quote] Jakoś tak żadne z nas nie umie się opanować ;) Kto przechodzi koło psa, ten mizia :) A psom w to graj ;)
  21. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:oops::oops: wybacz że Cię wyprzedzam wszędzie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wiem nawet jak się zwie producent :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Muszę się sprężyć i być wcześniej najwyraźniej ;)
  22. [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]groszku... na Zuzkę działa "fe" ewentualnie "zostaw" - ale jak ją widzę, a najlepiej, jak mam ją na smyczy, że tak powiem w zasięgu ręki.... jak polezie gdzieś dalej na flexi albo biega luzem i coś znajdzie, to ni hu hu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]a jak nie zauważę, to od razu wszystko w pysk sobie ładuje - zwłaszcza chlebek (bo qpy tylko po kryjomu zjada), czasem kość...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]kość i chlebek bywało nie raz, że wyciągałam jej z gęby... czasem prawie z gardła :roll: - jak nie zobaczę tego przed nią i nie zdążę powiedzieć "fe" - zaciska paszczę, jak imadło :mad: trzeba otworzyć mordę siłą, powiedzieć "wypluj" i wtedy wypluwa...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]a jak zauważę, to spoko, słucha komendy...[/COLOR][/B] [/quote] Skąd ja znam to wyrywanie z pyszczyska..... Swoją drogą ludzie to są świnie, tyle rzeczy wyrzucają :angryy:
  23. [quote name='pusia2405'] Więcej fotek, więcej, a jak są, to nikt nie zagląda:razz:.[/quote] Ja sobie wypraszam, ja ciągle zaglądam!
  24. Jak sobie przypomnę "szczenięce" czasy mojego syna, to cieszę się, że 14 lat będzie miał w grudniu :)) Ale pocieszę Cię, jak doświadczona matka - to wszystko minie i będzie tylko lepiej :)) Przy drugich zębach będzie weselej :)
×
×
  • Create New...