Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/867e905eac8ed94e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/b7a4007277009e15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/281/06679ecfaa7587af.jpg[/IMG][/URL] Kiluś bardzo chciał wykorzystać Fialkę, ale ona przywoływała go do porządku :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/91b70a6ba3577423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/282/f730c60f718482dc.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/281/e23381f851429cea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/7c6b18f62a6eca23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/18/65cc05ea58d980af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/18/eef956729369667e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/18/6bb3c5c0c8c80467.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/281/acb75652bf3c9dde.jpg[/IMG][/URL] I Anusia z pieskami ;) Jak się dowiedziała, że hasamy, to bezpośrednio po szkole wpadła do nas "na Kapę" ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/18/99db85e3867ee9d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/18/d13adea736ce3b4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/377/a838bc29900abf56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/18/82de564752bb12c9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/281/2c168530d0eaf1d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/281/4ec6e32117713efa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/381/b5fd4ca747ecc598.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/376/bf64a89b4dc7b7fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/18/8d95c737f86ace1d.jpg[/IMG][/URL]
  5. I jeszcze spacer z Kilerem ;) Wspólnie pasanie się ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/18/228c8d83f24b5383.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/18/9b7ceaeeff13d5df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/282/4bf1e8578293a1c9.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście Fialka też była na spacerze, tylko olewała tych dwóch wariatów i sama polowała na zające ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/18/754b75112154153d.jpg[/IMG][/URL] Młody z psiurami ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/376/ccec96ba21dc98e3.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='pusia2405']A jest ktoś kto nie lubi pizzy?:roll:[/quote] Jak nie lubi, to nie je ;) [quote name='deer_1987']Chyba by glupi musial byc zeby nie lubic :P[/quote] No wiesz, gusta są różne ;) [quote name='bonsai_88']Mój kuzyn nie lubi pizzę - nie cierpi pomidorów :diabloti:[/quote] Pizza nie musi być z pomidorami, sos może być biały, na przykład carbonara.... palce lizać ;)
  7. Kliknęłam, i co teraz? Będzie nagroda? :bluepaw:
  8. [quote name='bonsai_88']Skoczewki też chcę sobie kupić... powiedz mi czy opłaca się kupować takie wielorazowe? I jakie najbardziej... bo nie chcę wydać za dużo kasy, a zawsze chciałam sobie jakieś kupić [np. zielone :cool3:... ale takie butelkowozielone][/quote] Zazwyczaj za opakowanie trzech par soczewek (czyli wystarczających na 3 miesiące) płacę koło 60 złotych, kolorowe kosztują koło 60 za parę ;) Oczywiście niektóre więcej, inne mniej, w zależności od stopnia udziwnienia ;)
  9. [quote name='deer_1987']ale robicie smaka na pizze..[/quote] No widzisz, tak się zebrało na gadki jedzeniowe ;P
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1177395&postcount=182[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tu jest najprostszy przepis na pizzę ... :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dzięki, wykorzystam, bo cała rodzina lubi ;)
  11. [quote name='Iza i Avanti']Czeka na mnie sterta papierów :shake: Zostawiam je do jutra :evil_lol: Już nie mam ani siły, ani ochoty na przegrzebki :eviltong:[/quote] Ja siedziałam w papierach od 7 do 20 :(
  12. Faktem jest, że kiedyś fotografia to było coś, teraz to każdy pstrykaczem może zostać....
  13. My dajemy psom duuuużo luzu ;) Jedyne, co muszą wiedzieć, to "nie wolno", to na pewniaka ;)
  14. Tia.... KGB mieszało w tym palce :diabloti:
  15. [quote name='Domka_Czika']Coś mnie ominieło ?:roll:[/quote] Umawiamy się na zlot w górach ;)
  16. Ja nie chcę do przedszkola, bo tam trzeba zupę szpinakową jeść! Piwo wolę! Mój tata sam wywoływał zdjęcia, jak robił sobie ciemnię w łazience, to było.... ale wtedy to mnie to jeszcze nie interesowało ;)
  17. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to co przy okazji przejazdu przez Skoczów robimy zapoznanie z rodzinką ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jasne ;) Kiedy jedziecie, dokąd i ile będziecie mieć czasu?
  18. [quote name='bonsai_88']No nie no.. chyba się obrażę... Jak zaczęłam zdjęcia wklejać [w końcu mam kabelek :cool3:] to już ludzie mojej galerii nie rozpoznają :obrazic:. Rinuś i się wydało :evilbat: jbk znam ten ból... mi też ciężko się regularnie farbować, a powinnam [czerwony się łatwo zmywa :placz:]. BTW. ja, nigdy się nie malująca, przypadkiem na obu zdjęciach jestem w pełnym makijażu :lol:[/quote] Kobieta zmienną jest ;) Skoro mi się nie chce farbować, to się maluję, Ty masz odwrotnie ;) Jeszcze lubię kolorowe soczewki, ale mi ostatnio Vadir czarne zeżarł.....
  19. Jak na przejściowe to trochę długo już trwa :angryy:
  20. [quote name='rwpb']U mnie gdzieś w szafie leży jeszcze aparat Ami :loveu: Kto to pamięta?[/quote] Ja to tylko ze słyszenia ;)
  21. [quote name='Selket']Cześć:loveu: oooo....jak mnie denerwuję bral multicytatów:angryy: A dajcie kochane mi trochę czasu, dajcie ;) Dzisiaj pożyczyłam notatki z wykładu i oczywiście nie wróciły do mnie:placz: A mam podobno jutro wejściówkę z chemii, no i ni mam z czego się poukać :( Poza tym to mnie dopadł dół gigant :( Nie dam sobie rady na tych studiach, to nie był dobry pomysł by tam iść :( :-( :-( :-( Bez sesnu :( buuuu :( buźki:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dasz radę! My to wiemy ;) Trzymamy kciuki ;)
  22. [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]może być :razz::razz: tylko troszkę starsza ....no sporo:oops::roll:....ale też mam okularki :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] A co tam wiek ;) Poza tym ja okularki tylko czasem, w weekendy, jak mi się nie chce soczewek wsadzać ;) Ale upodobanie do pizzy i piwa.... :diabloti: coś w tym jest :diabloti:
  23. Ja jak zwykle nie jestem wybrana ;P
  24. No właśnie! Dlatego się zastanawiam, o co chodzi z tym badziewiem ;) Swoją drogą Smieny ciągle działają u niektórych ;)
  25. [quote name='deer_1987']dokladnie.. tylko jak mlodzi maja gdzies zaczac? starzy odejda i nie bhedzie komu pracowac jak sie mlodym nie da szansy oj to nudne :P duzo cyferek[/quote] No niestety :evil_lol:
×
×
  • Create New...