-
Posts
2109 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zula131
-
Zosiu, a czy pan mówił, co się stało z jego poprzednimi psami?
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Boże... dorwałam się teraz do komputera, bo syn wyszedł na chwilę... Brak pomysłu, co jeszcze można zrobić :-( Może jakiś fajny banerek pomógłby ruszyć do przodu... Więcej ludzi by zajrzało na wątek... -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
zula131 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Tylko... czy Lola jeszcz żyje?... Czy nikt się nad nią nie znęca? :-( -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Nie wezmą psa :shake: chcą jamnika, albo dwa..... Biedny Rex....:-([/QUOTE] ............ -
Cały czas kibicuję Dinusiowi po cichutku (mój psiak to też Dino :p). Może warto byłoby, tak na wszelki wypadek, sprawdzić ten nowy domek... Licho nie śpi...
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
zula131 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino ok :p. W sobotę miał wyciągnięte szwy, wszystko ładnie się goi. Trochę rozlizał sobie łapkę, ale też już jest teraz ładnie przyschnięta. Tylko wygląda trochę dziwnie z tą łysiną... Najśmieszniej wygląda, kiedy przechodzimy obok Dzekiego - jego wroga nr 1 (pies-samiec, siedzi w kojcu). Dino przyjmuje wtedy postawę bardzo bojową: ogon w górę i sierść postawiona pionowo. Śmiesznie wygląda taki zjeżony z przerwą w środku :evil_lol:. Agatko, coronaaj nie chodziło o Fibi (pudliczka ma kochający domek w Polsce i jest szczęśliwa), tylko o Mruczkę z łódzkiego schronu , podała też parę innych przykładów, no a mnie się zaraz skojarzyło z Maminką :oops: Ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze i Maminka pojechała po lepsze życie. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
No to czekamy, oby to był strzał w dziesiątkę. Dorobello, jestem w szoku i pełna podziwu dla twoich zdolności detektywistyczo-wyszukiwawczych :evil_lol: Jakim cudem znalazłaś ten portal ogłoszeniowy? :-o -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Ranyjulek! Wygląda jak Rex :crazyeye: Ale gdzie tam Łódź... Kontaktowałaś się z nimi? Boże, żeby to był [COLOR="Red"]ON[/COLOR]!!!! -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Trudna sprawa... mogą to być również zaburzenia neurologiczne... Podczytuję podobny wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-kaukaza-dino-pomocy-co-robic-uspienie-136170/[/url] i kibicuję temu psiakowi, bo może jeszcze ma szansę wyjść na prostą. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Ja podziwiam zwierzęta, że czasem bez słów pozwalają sobie pomóc, że staczają ciężką walkę same ze swoimi słabościami i lękami, że starają się przetrwać i zrozumieć. I że pomimo ciężkich przeżyć znajdują w sobie siłę, żeby zaufać, choć na chwilę.[/QUOTE] Amen......... -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Dowiedziałam się, że Rexio przytył i przychlast się z niego zrobił, nie warczał i był bardzo grzeczny, leżał sobie na wersalce :) Szczekał profilaktycznie, na zasadzie ...." Witajcie moi drodzy cieszę się , żeście przybyli" :) Było to wyczuwalne :) Dzieci go głaskały, stałam z boku, nawet nie warknął :) [/QUOTE] Pięknie go resocjalizujesz [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best2_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Gdzie takie rosną? - może jakaś jedniutka się ostała :roll: Wszystkiego najlepszego dla SYNUSIA!!! Zdrówka i samych radości!!! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/urodziny/urodziny14.gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/urodziny/urodziny23.gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/urodziny/urodziny53.gif[/IMG] -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
zula131 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki :lol: Chyba to Bento Kronen będzie ok. Agatko, gdybyś tu zajrzała (bo nie chcę zaśmiecać Twoich wątków), to bardzo, bardzo Cię proszę - zerknij na ten wątek i na tę stronę wątku: http://www.dogomania.pl/forum/f85/kochana-cudna-fibi-morelowa-pudelka-ma-wspanialy-dom-dziekujemy-133507/index114.html Ciągle myślę o Mamulince, bo od wyjazdu też brak o niej wiadomości... -
Mała mix terier suczka porzucona w Łodzi - znalazła domek w Niemczech!
zula131 replied to natt's topic in Już w nowym domu
Już ponad miesiąc... i cisza... :shake: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
No tak... Nie jest yorkiem, labkiem ani nawet pudelkiem... To tylko mały, kochany kundelek, który pewnie za swoim panem czy panią skoczyłby w ogień, gdyby tak było trzeba :-( -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Mam nadzieję, że za TM nie trzeba karmić zwierzaków :evil_lol:[/QUOTE] Może TAM karma jest gratis :razz: -
Brazowa, masz może jakieś nowe fotki staruszków? [SIZE="1"][COLOR="Orange"]Dolarka też...[/COLOR][/SIZE]
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
zula131 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Ferajna super! :loveu::loveu::loveu: Dorobello, używałaś już kiedyś Feliwaya? Jestem ciekawa, czy to rzeczywiście działa, też mam "problematycznego" kota :roll: -
A co tam! Pohopać sobie nie możemy?
-
[quote name='P A U L A']Pojechał..... strasznie pusto się zrobiło.... Lilka dziękuję Ci:*:* pamietaj, że to piesek po przejściach. buziaki. odezwe sie wieczorkiem. Paula, ogromne dzięki za serducho, które dałaś Pianolkowi. U Ciebie nauczył się na nowo żyć, poznał, że człowiek może być największym przyjacielem a nie tylko katem - to będzie procentować w nowym, kochającym domku