Jump to content
Dogomania

zula131

Members
  • Posts

    2109
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zula131

  1. Piękna dziewczyna :loveu::loveu::loveu: Może Camorra? :razz:
  2. Equus, a czy takiej umowy nie można spisać ręcznie? [SIZE="1"]Tak się tylko pytam...[/SIZE]
  3. Super :lol:! To teraz tylko pozostaje mocno zaciskać kciuki [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best7_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] Post przeskoczył :roll:
  4. Przepraszam, że jeszcze wtykam swoje 5 groszy - ale co ze sterylizacją? :cool3:
  5. Na to wygląda, chociaż sierść się posypała i płacz był ogromny. Ufff...
  6. Rzeczywiście... Z Ciapkiem wszystko ok, podobno w chwilę po tym dramatycznym zajściu zwiał swojej pani do pewnej powabnej suczki i trochę potrwało, zanim go znalazła. Dzisiaj znowu pchał się Dinkowi prosto w paszczę :mad:
  7. domku, zlituj się wreszcie!
  8. [quote name='Aninka']...a rano dostalam od niego pierwszego buziaka:loveu:[/QUOTE] Miód na serducho :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Ania!']Zula 131, jesteś wolontariuszką w tym schronisku, bo w razie czego dobrze by było sprawdzić co się dzieje z sunią.[/QUOTE] Nie, jestem z woj. śląskiego, ale na kilku wątkach czytałam o opolskim schronie, nawet widziałam fotki. Gdyby wszystkie polskie schroniska tak wyglądały, ehh... Z Opola, o ile pamiętam, chyba są Maksiorek i Madziek.
  10. Witam! Śledzę wątek tej cudnej suni. Myślę, że jeśli nie będzie innych chętnych, to warto byłoby przemyśleć tę propozycję z Opola. Może ta pani wyjeżdża na wakacje i nie miałaby suni gdzie zostawić w tym czasie. Poza tym nie wiem, czy widziałyście schron w Opolu - daj Boże, żeby wszystkie schrony tak wyglądały :crazyeye:
  11. [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  12. U nas już się przejaśniło. Idziemy?
  13. Z tą koleżanką będę się widziała najwcześniej w poniedziałek. Przyznaję, że trochę się obawiam tego spotkania
  14. Dzisiaj Diństwo użarło Ciapka - pieska mojej znajomej, małego nieszkodliwego staruszka :placz: Ciapek podszedł, żeby go powąchać, a ten łobuz cap go za kark :mad: A wcześniej już się widywali, nie byli sobie całkiem obcy... Ciapek ma ranę, nie wiem, jak dużą. Nie dało się dokładnie pooglądać, bo bardzo płakał :placz: Nakrzyczałam na łobuza i przez jakiś czas usiłowałam być na niego zła. Długo się nie dało, bo smyk do perfekcji opanował sztukę podlizywania się - te pociągłe spojrzenia, wsadzanie łba pod pachę, całusy w nos - każdy by się złamał :cool1: Ale kazanie mu wygłosiłam... A w schronie mieszkał z innymi pieskami i nic się nie działo...
  15. Misiaczku, pokaż się Panu z jak najlepszej strony :modla: [SIZE="1"][COLOR="Red"]Ale ty złych stron przeciez nie masz...[/COLOR][/SIZE]
  16. Witaj na dogo!!! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/milosc/milosne27_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] Ale radocha! Fafik będzie miał cudowny domek [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best30_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  17. Aaaaa!!! Aninko - to TY???? :multi::loveu:
  18. Hm..., nie miałam do czynienia z "kopaczami", podobno terierkowate tak mają. A Tinka nie wygląda na terierkę :roll: Myślę, że dziewczyny bardziej obeznane w psach coś podpowiedzą ;) Cieszę się, że nie ma wieści o nowych wyskokach Fixika, może wreszcie zaczął nabierać ogłady? :lol:
  19. Faficzku! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best10_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best10_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best10_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  20. I wieczorny spacerek
  21. Skopiowałam z innego wątku: ''żeby podlinkować skopiuj adres wątku,zaznaczasz obrazek w edycji sygnatur, klikasz w ikonkę z globusem i spinaczem, wklejasz w okienko skopiowany adres i zatwierdzasz '' Normalka - post przeskoczył :mad:
  22. Ofiara Krzyczek już jest na dole, w drugim rzędzie :roll:
  23. [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/rozne/domy/domy25.gif[/IMG] Domku, cudny pies na ciebie czeka!!!
  24. [quote name='hanka456']Zdjęcia z nowego domu napewno niebawem dojdą.[/QUOTE] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zlosliwe/zlosc3_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
×
×
  • Create New...