Jump to content
Dogomania

zula131

Members
  • Posts

    2109
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zula131

  1. Caluski!:lol: Czas sie tutaj strasznie dluzy:cool1:. 1 wrzesnia wyjezdzam, jeszcze tyle dni...
  2. Dopiero dzisiaj otworzyly mi sie foty. Kleksiku, jestes suuuper! :loveu:
  3. Dzieki,Pies? za podtrzymanie na duchu. Bede tu do konca sierpnia. Niestety, mam ograniczony dostep do neta. Pozdrowka dla wszystkich! :lol:
  4. Rocznice spedzilismy oddzielnie :placz::placz::placz:. To bylo 13 lipca... Mam nadzieje, ze Dino mi wybaczy...
  5. Pieknieje chlopak :loveu:. Tylko domku trzeba...
  6. Agatko, az tyle nie zarobie :shake:. Tym bardziej, ze ze znajomoscia jezyka krucho... Na razie jestem na etapie "Kali byc wielki swiat"...:razz: A do hazardu tez trzeba miec szczescie. To dla innych... Caluski!!! Brakuje mi tutaj polskich znakow na klawiaturze
  7. I ja tez z daleka trzymam kciuki :lol:. Pozdrowionka!
  8. Buziaki! :lol: Dorwalam sie na chwile do kawiarenki internetowej i tak na szybko: kontaktuje sie z domem i Dino ma sie dobrze, nawet podobno nie widac po nim, ze teskni (a to lotr!:mad:). Chyba, ze mnie pocieszaja, bo ja tesknie okrutnie :-(:-(:-(. Rany po zabiegu pieknie sie wygoily i chlopak jest jak nowy. Mam nadzieje, ze jeszcze uda mi sie tu do Was wpasc. Nie podoba mi sie w tym Dojczlandzie.
  9. Wyjeżdżam, Marsiku. Jak wrócę, mam nadzieję zastać cię nadal dziarskiego, szczęsliwego i w dobrej formie. Ciesz się, piesku, życiem, jakie dali ci wspaniali ludzie. Dozo! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best4_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  10. Długo do Rexia nie zaglądałam, bo mam "rajzenfiber". Chyba koniczynka zadziałała i znalazła mi pracę... za granicą. Jutro wyjeżdżam. Rodzina zaopiekuje się moją gromadką, ale tęsknota będzie ogromna :-( Jestem pełna obaw :-( Zrobiłam zlecenie na czas mojej nieobecności, więc zadeklarowana kaska powinna spływać na początku każdego miesiąca. A jak wrócę, Rexiu, masz już być w nowym, kochającym domku !!! :mad:
  11. No i stało się - jutro wyjeżdżam. Na długo - dwa, może trzy miesiące. Jadę za granicę do pracy. Muszę, nie mam wyjścia. Decyzję musiałam podjąć w ciągu kilku dni. Dino będzie straszliwie tęsknił, ja też :-(:-(:-(. Tofik, Zula, Kropka, Max, Malutki... rodzina zaopiekuje się wszystkimi, będą zaglądać, karmić, wyprowadzać, posiedzą z nimi, ale tęsknota będzie, wzajemna. Wiem, co się dzieje, gdy wracam do domu po kilkugodzinnej nieobecności, gdy np. odwiedzam Mikołajka. Tym razem to potrwa znacznie dłużej :-(. Jestem pełna obaw, ale muszę jakoś utrzymać "w kupie" nasz mały światek... Dino porasta, zdarł sobie strupa, tarzając się w trawie i trochę się rozślimaczyło, ale dezynfekuję ranę nalewką z kitu pszczelego i już się ładnie goi.
  12. U nas nieśmiało słoneczko wygląda Może wreszcie zajrzy i do twojego życia, Kleksiku?...
  13. [quote name='dorobella']Biedne psy.... żeby wszystkie miały szansę....[/QUOTE] Niestety, coraz więcej jest tych bez szans :-( Porąbany ten świat... Ty dałaś szansę Rexikowi, mam nadzieję, że ją wykorzysta i trafi do wspaniałych ludzi. [SIZE="1"][COLOR="Sienna"]Chyba koniczynka zaczęła działać, oby tylko we właściwą stronę... Na razie mam wielkiego pietra i masę wątpliwości...[/COLOR][/SIZE]
  14. Jak przebiega aklimatyzacja w nowym domku? Pozdrowionka!
  15. Pozdrowionka w ten deszczowy poranek! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best46_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  16. [url=http://wiadomosci.onet.pl/1994018,11,item.html]10-letnia dziewczynka pogryziona przez psa- Onet.pl - Wiadomości -21.06.2009[/url]
  17. Pozdrowionka dla przesympatycznej gromadki! [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/milosc/milosne15_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  18. Eruane, Jacek Galuszko, Greven - behawioryści, którzy udzielają się na dogo i niejednemu już pomogli. Nie wiem, czy Jacek Galuszko nie jest gdzieś z okolic Częstochowy... Ale to już i tak musztarda po obiedzie :shake:
  19. A to moja nieudolna próba :oops: (w końcu na czymś trzeba się uczyć :evil_lol:): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/489/df25d5c7fc85e256.jpg[/IMG][/URL] Zresztą i tak nie podlinkowany, bo w operze nie potrafię.
  20. Dorobelko, dziękuję!!! :loveu::loveu::loveu: Koniczynki doszły i teraz musi być już tylko lepiej :lol: Derklaruję 20 zeta, więcej na razie się nie da :oops:, płatne na początku każdego miesiąca.
  21. Dorobello, wierzę w to, że będzie dobrze, teraz to już nie ma innej opcji :loveu:
×
×
  • Create New...