-
Posts
2109 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zula131
-
A może jednak?... To dopiero przedsmak zimy, do wiosny daleko :cool1:
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Podnosimy śliczną dziewczynkę :loveu: [IMG]http://images8.fotosik.pl/118/75b847360909c48d.jpg[/IMG] -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Sara najlepiej będzie wiedziała, kiedy dzieciakom pokazać "wielki świat", sama je wyprowadzi, gdy przyjdzie pora :loveu: -
Co za s...syn mu to zrobił? :angryy::angryy::angryy: Już strach wchodzić na dogo, ciągle tylko takie przykłady działalności człowieka. Odechciewa się wszystkiego...:-(
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Oj, najeździłam się tam lata temu ze swoimi futrami. Robili mi sterylki kotów w czasach, gdy było to jeszcze swego rodzaju, hm... ekstrawagancją. Wspaniali lekarze :loveu:. Teraz mam bliżej, nasza aktualna Pani wet miała tam praktyki w czasach studenckich. Aga, czego Ty jeszcze nie potrafisz? :crazyeye: -
Cieszę się, że szukacie mu domku z sercem :loveu: . Lepiej poczekać, ale mieć pewność 100-procentową, że to jest TO...
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Niedziela, nie niedziela, wsio rawno. To będzie na Sienkiewicza? -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Majqa porobiła Sarze mnóóóóóstwo ogłoszeń, ale przyznaję, żem laik w tej dziedzinie. Te wszystkie nazwy portali brzmią dla mnie bardzo tajemniczo :oops: -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Na razie żadnych nowych wieści, Kasiorku... Aguś, jak będzie zorganizowana sterylka i opieka posterylkowa Saruni? Może potrzebna będzie Ci pomoc? Daj znać w razie czego... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Agatko... [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/milosc/milosc46.gif[/IMG]jesteś przekochana :loveu:.......... Tanitko, już zmieniam Na razie mamy "w plecy" 150 zł :cool1: -
Czytam i diabli mnie biorą, jak można tak kręcić :shake:. Wczoraj w W-wie złapano uciekiniera - zdziczałego, przerażonego onka. Pozwolę sobie zacytować (mam nadzieję, że autorka tych słów nie obrazi się na mnie): [quote name='Neigh']Kochani moi - jedno wiem na pewno... pamiętam jak polowałam na Kołtunka, pamiętam jak polowałam na dobermankę, jak spieprzyła moja własna Bromba ( tydzień po zabraniu ze schronu)...... Wszystkich dorwalam, ale ten lęk..... Jedno wiem na bank......to ze ma sie telefony, ze się WIE do kogo dzwonić co robić..jest nieocenione. Bo zobaczcie jakie szanse miałby ten pies.... bez dogo, bez ludzi ich kontaktów, swiadomości.....[/QUOTE] Co TUTAJ zrobiono, jeśli NAPRAWDĘ Partyzant uciekł?...
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Sara jest wspaniała, to nie ulega wątpliwości :loveu:. Ech, jak wygram w totolotka, to wiem, co zrobię... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Stałych deklaracji mamy 80,- zł :roll:. Sarunia chyba długo na tym nie uciągnie... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Jestem, Saruniu :loveu: (po świątecznych gościach i wnuczkowym dyżurze). Mam nadzieję, że u ciebie wsio w pariadkie :lol: [quote name='Aga Czarkowianka']...ten dom, mój wymarzony to miejsce gdzie ludzie i zwierzęta odzyskują równowagę:lol::diabloti::loveu:[/QUOTE] Amen Dla Agi moja ukochana WGB: [url]http://www.youtube.com/watch?v=0FYHeS52VYY[/url] -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Ech, Saruniu, szkoda, że cuda zdarzają się tak rzadko... albo wcale... Tęsknię za tobą, mała diabliczko :-( -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Flip i Flap, Władek i Zdzichu, Jacek i Placek, ups... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
W górę, maleńka :loveu: -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Ten hotelik ma chyba taką aurę. Wszyscy żyją w przyjaźni :loveu::p... -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/5d8f09d20fe51629.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/560/06634158ce14a690.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/1c5bd11ae5c78a89.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/560/b9c4f652aab3c26a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/560/f8458e8acb1ea249.jpg[/IMG][/URL] -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/4504185a70699271.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/1741382dc559deaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/560/acbbbbe32a423d75.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/9eb877fd4c5371c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/01122b415726b334.jpg[/IMG][/URL] -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Nie zawsze, raz się zdarzyło przez przypadek :lol: -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
chętnie pomogę [email][email protected][/email] :lol: -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
zula131 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta. Wyślę 20,- zł, na razie więcej nie mogę :oops: