-
Posts
2109 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zula131
-
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
post mi się powielił... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Bądź dzielna, Saruniu. Będzie dobrze, musi być dobrze! -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
zula131 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Dino wszystko ok, oprócz tego, że znowu dostaje małpiego rozumu, bo Szira z naprzeciwka ma cieczkę :roll:. Ciągle wyciąga mnie na spacerki i ciągnie w jednym kierunku :mad:.Trudno, przeczekamy... Natomiast bardzo, bardzo martwi mnie Sarunia :-(. Ciągle o niej myślę... Jutro ma zabieg, tak bardzo chciałabym ją przytulić i zapewnić, ze wszystko będzie dobrze.... -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
zula131 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Chociaż cię podrzucę, Fixie... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Sareńko, moja słodka dziewczynko... Tak bardzo martwię się o ciebie :-(... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Czy Sarunię to boli? Czy cierpi?...:-( -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
[quote name='Allis1']Moji drodzy, czy ktos mi w końcu wyjaśni czyją własnościa była Sara zanim stała się moją [/QUOTE] Sara była niczyja, była bezdomna. Chociaż właściwie firma hyclowska wydębiła ode mnie oświadczenie, że to ja zaopiekowałam się bezdomnym psem, którego chcieli odłowić. Można to różnie interpretować, ale takie pismo w Urzędzie Gminy podobno jest. Wiele osób przybyło na ten wątek z wolą pomocy kolejnemu skrzywdzonemu przez los i człowieka psu. Zarówno osoby prywatne jak i fundacje zadeklarowały pomoc pieniężną. Dzięki tej pomocy i dobrej woli wielu osób Sara trafiła do hoteliku, tam miała być wysterylizowana i leczona, a potem dopiero miała trafić do adopcji. Wszystko potoczyło się zbyt szybko... Wierzę w to, ze każdy chciał dobrze... Poprosiłam Małgosię o wzór umowy adopcyjnej, bo nie posiadałam takowej. I tu Gonia okazała wielkie serce i życzliwość, co teraz obróciło się przeciwko niej i fundacji. Gosiu, mam w poczcie całą naszą korespondencję dotyczącą Sary, z której niezbicie wynika, że tylko i wyłącznie dla dobra Sary była taka umowa, a nie inna. Emir pomagał i wspierał i teraz ma... Nie wiem, co zrobiłabym, gdybym teraz spotkała Sarunię na swej drodze. Pewnie wbrew wszystkiemu i wszystkim nie oddałabym jej nigdzie i nie zakładała wątku na dogo. Nie myślałam, że tak będzie.... ze wszystkim.... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Czuję się z tym wszystkim źle, głupio i podle :oops::-(:shake:. Głupio szczególnie wobec Małgosi, której życzliwość i dobra wola zostały w tym momencie wykorzystane i obróciły się przeciwko niej. To ja czuję się odpowiedzialna za Sarunię (biedna, kochana sunieczka :-() i tak właściwie umowa miała być na mnie. Allis, proszę, napisz, ile potrzebujesz pieniędzy. Wydobędę je choćby spod ziemi. Jest jeszcze Provident, który nie patrzy na zdolność kredytową. Tylko tak strasznie żal mi Sary.......:placz::-(, ona musi z tego wyjsc!!!..... -
Wyżeł z łysymi plackami ODEBRANY PRZEZ WLASCICIELA
zula131 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Taro nie zna podstawowych komend - dopiero się uczy... Chyba więc nie należał do ściśle określonej grupy ludzi... -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
zula131 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oni mieli z nim problemy... Czy podołali?... -
Wyżeł z łysymi plackami ODEBRANY PRZEZ WLASCICIELA
zula131 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej jakaś część jego losów wyjdzie na jaw... -
Vasco, co z tym skopaniem? Mocno ją ktoś poturbował :angryy:? Oby dziś w nocy nie było "powtórki"...
-
Podnoszę, bo ważne, czas działa na niekorzyść
-
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
zula131 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może jakiś dogomaniak mieszka w pobliżu... -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
zula131 replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Boże, oby to nie było jakieś paskudztwo, tfu!!!! Nie może być źle, nie ma takiej opcji :mad:. Allis, proszę, pisz zaraz, jak się czegokolwiek dowiesz :modla:. Jestem z wami i bardzo mocno trzymam kciuki -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
zula131 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może warto byłoby odwiedzić Fixia? Taka mała wizyta poadopcyjna... -
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
zula131 replied to agata51's topic in Już w nowym domu
Mikołajkowe pozdrowionka, Liweńko [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/boze_narodzenie/boze_narodzenie74.gif[/IMG] [SIZE=1][COLOR=LightBlue](i nie tyj już...)[/COLOR][/SIZE]