Jump to content
Dogomania

Kolia

Members
  • Posts

    691
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kolia

  1. Anetka W nie chce go zabrać, bo rzeście ją odstraszyły swoim zachowaniem :/
  2. Przecież ten psiak ma szansę na wspaniały domek u Anetki W. Czy nikt nie widzi, że ona naprawdę chce pomóc psiakowi i go przygarnąć [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_question.gif[/IMG] Po co zbierać pieniądze na hotelik, skoro psiak już od dawna mógłby mieć swój własny dom [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_question.gif[/IMG] Anetka jest już doświadczonym psiarzem, sama miała collie. Oferowany przez nią dom, został już sprawdzony przez ludzi z dogo, więc w czym problem [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_question.gif[/IMG] Dlaczego psiaka u niej jeszcze nie ma [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_question.gif[/IMG] Dziewczyny na co czekać, taka szansa może się więcej nie powtórzyć [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_question.gif[/IMG] [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_confused.gif[/IMG]
  3. Oskarku, hop hop na pierwszą stronę po nowy domek :)
  4. Trzymam mocno kciuki zeby sie udało wyciagnąć w bezpieczne mijesce futrzaka :(
  5. Czy wiadomo już coś??
  6. Oj! Czy ludzie naprawde nie mają wyobraźni... Można przecież zbudowac kojec i jakąś porządną ciepłą budę i nie byłoby problemu... No ale łańcuch... I do tego jeszcze collie... Normalnie ręce opadają :(
  7. Mam nadzieję, że się uda psiaka wyciągnąć... Tylko jesli tak, to co się z nim stanie? Hmmm... no na razie czekam na zdjęcia, bo te to 50% szczęścia w szukaniu nowego domu...
  8. Umieścałam psa,na forum collie... Oktawia6, wiesz może coś więcej o nim? Do kogo należy? Czy ludzie, których jest własnością skłonni byliby go oddać lub sprzdać? Może masz zdjęcia pieska, aby już zacząć mu szukać dmu? [URL="http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?p=56202#56202"]Wątek collie w dziale adopcje[/URL]
  9. Hop hop Piekny Oskarze na pierwszą strone po kochający domek :D
  10. Ale wypiękniał przez te ostatnie dni :D Oskarku na piewrszą stronę po stały domek hopaj!!
  11. Śliczny Oskarku, powiedz kochany, gdzie jest Twój stały domek?
  12. Ale super !! Gabi już tak długo czekała :) Ale nareszcie ma domek :D
  13. Trzymam kcuki, żeby domek dla Oskarka szybko się znalazł :)
  14. Ata, nie chcą do ciebie dojść moje PW, jak mam się z Toba skontaktować??
  15. Piekny Oskarek, na pierwszą stronę po domek!! Ludziska, taki cudny pies :( Dajcie mu stały domek...
  16. Nowe zdjęcia - super !! Fajnie Pinia wygląda razem z Łukaszem :D
  17. Hmmm... trzeba go zaznajmoić z tym strasznym dla niego urządzeniem :) Podejsć pogłaskac jego dotknąć (pogłaskać) rowower po tem jego i tak kilka razy :)
  18. Cudowne to zdjęcie :) Katy'a a nie dałoby się zrobić jakiejś większej sesji zdjęciowej ;)
  19. Mmmm jaki piękny facet z Oskarka :) Co ja mówię jakiego Oskarka, Oskara, przecież to prawdziwy mężczyzna :D Rób Katya więcej fotek... Oglądać tego psiaka to sama przyjemnośc :)
  20. No brawo, jeszcze będzie z niego porządny psiarz :]
  21. Dziś Oskarek będzie już u Katyi... Podobno Moriaaa ma go do niej przywieść niedługo :D
  22. Faktycznie nie widzaiałam tych fotek :D Ostatnie zdjęcie jest cuuuuuuudowne :)
  23. Pinia w w sobie urok :D Odrazu przyciąga wzrok i chce się ja pogłaskać :) Jest niezwykle mądra i ma zadatki na psa mysliwskiego ;) Pozdrawiam gorąco Pinię i jej właścicielkę :D
  24. Ten śniady piesek 1.5 roku ma dom
×
×
  • Create New...