Taka piękna niunia, czy Ci ludzie pogłupieli ?! I człowiek nazywa się stworzeniem myślącym?! Nie wiem jak mogę pomóc...
Zaraz przeleję na konto Pani Lucynki pieniądze od Pana Jacka Sawickiego (100zł) Pani Lucyna niech sama zdecyduje, na którego psa je przeznaczyć...
Rozmawiałam przed chwilą z tatą w sprawie suńki. Jeśli nie udałoby się jej znaleźć lokum do czasu, kiedy miałaby zostać uśpiona, jestem jej w stanie zapewnić awaryjny tymczas.
Suczka miałaby do dyspozycji przestronną ocieplaną budę, umieszczoną w cieniu i działkę z ogrodem - bez ograniczenia dostępną. Jestem cały czas w domu mogłabym się nią zająć. W okolicy mam również weterynarza z wyzytami nie byłoby większego problemu. Pozostają tylko dwie kwestie -jestem spłukana, osobiście nie dysponuję kwotą na utrzymanie i leczenie drugiego psa. Uzbierałam na aukcjach dogomani 144zł na rzecz collie w potrzebie. Czy mogłabym w razie czego część tych pieniążków wykorzystać na utrzymanie suńki? Oczywiście wszystkie dostępne rachunki przedstawiałabym w tym wątku oraz na forum collie. Jeśli ktoś chce może odbywać ze mną takie wizyty oraz dokonywać zakupów potrzebnych artykułów, aby później nie było nieporozumień. A druga sprawa - to jest tylko tymczas awaryjny. Mogę ją przechować na ok. tydzień, ale w tym czasie musi znaleźć dom stały albo kolejny tymczas.
Jeśli podejmiecie jakąś decyzję to proszę o informację.