Jump to content
Dogomania

zebrazebra

Members
  • Posts

    4828
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zebrazebra

  1. [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=magenta][B]Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Kajtuna I Cioteczek!!!! [URL=http://smajliki.ru/smilie-231521991.html][IMG]http://s2.rimg.info/c8fed6da3ba6e66fb44eef3105fe8169.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  2. Poszła moja deklaracja styczniowa na Cinusia. Wszystkim życzę, by Nowy Rok przyniósł samo dobro...
  3. [url=http://naforum.zapodaj.net/351df83a71f4.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/351df83a71f4.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/74ff771b38cc.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/74ff771b38cc.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/5d908c99c835.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5d908c99c835.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/4f07884288cd.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f07884288cd.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/191a1531982a.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/191a1531982a.jpg[/img][/url]
  4. [quote name='Klaudus__']Trzeba zebrać pieniążki na kastrację chłopaka - i jakieś kontrolne badanie krwi. Będę szykować kolejny bazarek :) Zenek, świątecznie ściskam łapę i życzę duuuuuużo psiego zdrowia i ogólnej szczęśliwości!!!
  5. [CENTER][SIZE=3][B][FONT=Book Antiqua][COLOR=red][I]Te dni to dla nas szczególny czas - wtedy pojawiła się w moim życiu Noel... [/I][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][COLOR=red][I] Dziękuję WSZYSTKIM, którzy nam pomogli, w każdy możliwy sposób.[/I][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][COLOR=red][I] Bez Waszej pomocy nie byłoby tak, jak jest. [/I][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][COLOR=red][I] Dziękujemy i życzymy tego wszystkiego, o czym marzycie... zdrowia, siły, wiary, wytrwałości i dobrej zabawy, kiedy tylko można!!!* [URL="http://smajliki.ru/smilie-1111362183.html"][IMG]http://s18.rimg.info/29c11b77d5065189961d079869ada634.gif[/IMG][/URL] [/I][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][LEFT][SIZE=3][B][FONT=Book Antiqua][COLOR=red][I] [SIZE=1]*bo bez niej można zwariować żyjąc w tym świecie...[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
  6. I ja, i ja! [URL=http://smajliki.ru/smilie-1111280871.html][IMG]http://s18.rimg.info/c880a769da33807e98863b2d240eb375.gif[/IMG][/URL]
  7. Jakieś świąteczne wieści od Lili? [URL=http://smajliki.ru/smilie-906714663.html][IMG]http://s15.rimg.info/bbb32632ebb36715d96361316f3cf3da.gif[/IMG][/URL]
  8. [quote name='furciaczek']Cinula bidul zestresowany obecnoscia TZta, nie bardzo chcial podejsc do niego, omijal, unikal. Nawet ciachem pogardzil! Dzisiaj powinno byc lepiej, wczoraj jednak duzo sie dzialo, glosno bylo. A myslalam ze go ukatrupie...moj ulubiony kocyk poszatkowal:placz: i narzute na kanape...no ale ok, wczoraj mial wrazen a wrazen, zestresowal sie...wiec mu wybacze.[/QUOTE] W tym dniu niejeden zdrowy psychicznie człowiek miewa chwile załamania, a co dopiero kosmiczny jamnior po przejściach... Trzeba mu wybaczyć :eviltong: Wirtualny uścisk łapy od cioci zebry dla Cinka :loveu:
  9. Krysiak, zdrowiej i nabieraj sił! [URL=http://smajliki.ru/smilie-1112308359.html][IMG]http://s18.rimg.info/e557c2cf0138150db47462b3a61e4dfe.gif[/IMG][/URL]
  10. Szpilcia w górę! [URL=http://smajliki.ru/smilie-1121467047.html][IMG]http://s18.rimg.info/9b64e43fb3c947f98dc16ca127800420.gif[/IMG][/URL]
  11. Kajtunku, miziam wirtualnie, ściskam łapę i całuję w nosek! [URL=http://smajliki.ru/smilie-1121703591.html][IMG]http://s18.rimg.info/7064fe2312cb4543970b0a87dc3663d6.gif[/IMG][/URL]
  12. Bruno wygląda lepiej w porównaniu z pierwszymi zdjęciami - najważniejsze, że jest nadzieja. Wierzę, ze będzie dobrze... Najlepsze życzenia dla Bruna i Cioteczek!!!
  13. [CENTER][URL="http://smajliki.ru/smilie-800846439.html"][IMG]http://s11.rimg.info/bd37533012a26d7ea7a1ed3f6190061a.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
  14. Cniuś, wszystkiego najlepszego!:tree1: I wszystkim cinusiowym Cioteczkom też wszystkiego najlepszego!!! :)
  15. Co za piękna, mądra twarz!!! Jest cudna, zdjęcia genialne. Ona musi znaleźć dom!!! Co z preparatem na stawy?
  16. [B]Marerka[/B], pies miał szczęście, że trafił na Ciebie. Nie mogę teraz zaoferować innej pomocy, jak tylko wesprzeć Cię słowem i trzymać mocno kciuki za powodzenie akcji tymczasowej. Napisz co jeszcze powiedział o nim wet i jak się rozwija sytuacja. Mam nadzieję, że więcej dobrych dusz tu przybędzie :)
  17. Czekam na konto do wpłaty z bazarków:mad:
  18. [quote name='malibo57']dzwoniłam dziś do doktora - pytałam o wyniki histopatologii. Sa bardzo dobre:) Wysłano dwa wycinki, z węzła chłonnego - nie stwierdzono nacieków nowotworowych -z tkanki skórnej wraz z fragmentem torbieli i ślinianki - nie stwierdzono nacieków nowotworowych. Hip Hurra! Pozdrowienia od doktora dla wszystkich Cioteczek - Opiekunek:) Kastracja obgadana;-)[/QUOTE] Bardzo, bardzo się cieszę... Oby teraz udane cięcie jajek triumfalnie ukoronowało proces naprawy Kajtuna :eviltong:
  19. Krysiak rzeczywiście prezentuje się bardzo dobrze :) Ona robi na mnie wrażenie dość spokojnego, zrównoważonego, ale i upartego psa... Mam rację?
  20. Fotki, fotki... Brunku, trzymaj się zdrowo i twardo!!! Będzie dobrze, i kubraczek dostaniesz ;)
  21. Czekamy na wieści, co u naszej damy :)
  22. Też czekam. Nie uwierzycie, ale Bruno śnił mi się dzisiaj...
  23. [URL]http://img120.imagevenue.com/img.php?image=71310_107_0637_122_537lo.JPG[/URL] - kocham takie miny :) Kajtun też taki jakiś weselszy, ale widać, że zazdrosny...
  24. Fantastycznie wygląda! Oby tak dalej :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...