poszukuję kogoś z Korabiewic lub okolic , trzeba sprawdzić czy nie ma tam zaginionej Szurki, podobno jest tam podobny do niej pies , wysłałam maila ze zdjęciem ale nie mam odpowiedzi:(
poszukuję kogoś z Korabiewic lub okolic , trzeba sprawdzić czy nie ma tam zaginionej Szurki, podobno jest tam podobny do niej pies , wysłałam maila ze zdjęciem ale nie mam odpowiedzi:(
Agatko to wpisz to na bazarek to będę mogła go zamknąć , możesz też tam wpisać że pieniądze przeznaczone są na transport , nie mam już banerka to kliknij w banerek na początku wątku :)
to nie talent ....ja to bym nazwała umiejętnościami ....talent to miał Matejko :):):)
[quote name='Punisher']Nie mogę patrzeć jak się męczysz i dam ci radę . Weź za głowę kolesia co do tego dopuścił, czyli nie upilnował i jedź do Korabiewic tam jest podobny pies może to Szura .[/QUOTE]
napisałam maila do Korabiewic jakiś czas temu ale nikt mi nie odpisał :(
ale Wy jesteście bliżej .....
potrzebne mi zdjęcie samego Samsunga mam pomysł na bazarek deklaracyjny ...nie wiem czy był kiedykolwiek taki i czy robi się coś takiego ale można spróbować ....tylko potrzebne mi zdjęcie ....jak będziecie go przewozić to poproszę o fajną fotkę :):)
to było by dobrzezabrać ją po drodze tylko przy dwóch psach to pomoc w podrózy jej potrzebna ...mam nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku bo Agata,Sonia chora bidulka
aha i mam już na koncie jedną wpłatę 30 zł za obrazek zamówiony na bazarku ....to wpłacić już ?
ale to nie musi być blisko , przez miesiąc pies może być już na drugim końcu polski
myślę że się nie znajdzie już , albo znajdzie przez przypadek
mam taką cichą nadzieję że jednak ją ktoś przygarnął
nie chcę myśleć że zginęła pod kołami samochodu czy inaczej
Cajus [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG][/URL]Elunię ode mnie a dla Ciebie całuski [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG][/URL]
śliczna jest i już nie taka malutka chyba ....
Agatko to Ty do tej soboty z łózka się nie ruszaj i zdrowiej szybciutko .....te chorubska teraz to się panoszą bardzo[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_5.gif[/IMG][/URL]
żebyś mogła nie narażając swojego zdrowia zawieźć Rudaska do domciu do Leny[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_5_11.gif[/IMG][/URL]