Jump to content
Dogomania

lilk_a

Members
  • Posts

    7366
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by lilk_a

  1. poszukuję kogoś z Korabiewic lub okolic , trzeba sprawdzić czy nie ma tam zaginionej Szurki, podobno jest tam podobny do niej pies , wysłałam maila ze zdjęciem ale nie mam odpowiedzi:(
  2. poszukuję kogoś z Korabiewic lub okolic , trzeba sprawdzić czy nie ma tam zaginionej Szurki, podobno jest tam podobny do niej pies , wysłałam maila ze zdjęciem ale nie mam odpowiedzi:(
  3. poszukuję kogoś z Korabiewic lub okolic , trzeba sprawdzić czy nie ma tam zaginionej Szurki , wysłałam maila ze zdjęciem ale nie mam odpowiedzi :(
  4. ale akcja naprawdę błyskawiczna , dobrze że skończyła się jego tułaczka :)
  5. Agatko to wpisz to na bazarek to będę mogła go zamknąć , możesz też tam wpisać że pieniądze przeznaczone są na transport , nie mam już banerka to kliknij w banerek na początku wątku :) to nie talent ....ja to bym nazwała umiejętnościami ....talent to miał Matejko :):):)
  6. [quote name='Punisher']Nie mogę patrzeć jak się męczysz i dam ci radę . Weź za głowę kolesia co do tego dopuścił, czyli nie upilnował i jedź do Korabiewic tam jest podobny pies może to Szura .[/QUOTE] napisałam maila do Korabiewic jakiś czas temu ale nikt mi nie odpisał :( ale Wy jesteście bliżej .....
  7. nooooo wiem :(.... ale żeby chociaż pycholek uchwycić w czasie podróży albo już poza schronem .... musi przecież podnieść głowę :)
  8. potrzebne mi zdjęcie samego Samsunga mam pomysł na bazarek deklaracyjny ...nie wiem czy był kiedykolwiek taki i czy robi się coś takiego ale można spróbować ....tylko potrzebne mi zdjęcie ....jak będziecie go przewozić to poproszę o fajną fotkę :):)
  9. to było by dobrzezabrać ją po drodze tylko przy dwóch psach to pomoc w podrózy jej potrzebna ...mam nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku bo Agata,Sonia chora bidulka aha i mam już na koncie jedną wpłatę 30 zł za obrazek zamówiony na bazarku ....to wpłacić już ?
  10. to Opera zabiera się do Prudnika a Samsungiem ?
  11. na bazarku na tą chwilę już trochę się uzbierało ........180 zł :loveu:
  12. no właśnie ...żadnych wieści o białasku ..... :(
  13. pamiętam o bazarku ... naszykuję coś na przyszły tydzień :)
  14. ja czekam na drugą wpłatę z bazarku i od razu przepłacam pieniądze dla Mukiego :)
  15. pij syropki[U][/U][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_10.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"]i trzymaj się cieplutko [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_9.gif[/IMG][/URL]
  16. ale to nie musi być blisko , przez miesiąc pies może być już na drugim końcu polski myślę że się nie znajdzie już , albo znajdzie przez przypadek mam taką cichą nadzieję że jednak ją ktoś przygarnął nie chcę myśleć że zginęła pod kołami samochodu czy inaczej
  17. Cajus [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG][/URL]Elunię ode mnie a dla Ciebie całuski [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG][/URL] śliczna jest i już nie taka malutka chyba ....
  18. Agatko to Ty do tej soboty z łózka się nie ruszaj i zdrowiej szybciutko .....te chorubska teraz to się panoszą bardzo[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_5.gif[/IMG][/URL] żebyś mogła nie narażając swojego zdrowia zawieźć Rudaska do domciu do Leny[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_5_11.gif[/IMG][/URL]
  19. super .....błyskawiczna akcja :)
  20. to jaki plan na jutro ? jest jakiś ?.......
  21. to jutro jedzie już rudasek ? czy to pewne ?
  22. [B]Agata,Sonia[/B] konika wysłałam :):)
×
×
  • Create New...