-
Posts
7366 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lilk_a
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
ata , rozlicz też bazarek z koniem , Agata,Sonia zostawiła u siebie pieniądze na benzynę bo po co przelewać w dwie strony , wpisz 200 zł bo wysyłam jej gratis :) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
tekst ....nie jest krótki ..... Zycie schroniskowego psa nie należy do najłatwiejszych , zamknięte boksy , budy które nie dają bezpieczeństwa, samotność , strach , przerażenie [B]Samsung[/B] , pies bez imienia , który dopiero dzięki dogomaniakom przestał być anonimowy. Przerażony schroniskowym życiem swoją budę uważa za jedyne bezpieczne miejsce , tak bezpieczne że jej nie opuszcza.Każdy dzień przeżywa przytulony do ścian budy. Dzień za dniem , coraz bardziej zapomniany, niewidoczny i nieszczęśliwy Ale przychodzi taki dzień kiedy otwiera się wieko budy i w świat Samsunga wkraczają schroniskowe wolontariuszki... już nie jest sam , rozpoczyna się walka o lepsze życie dla rudaska, Ruszają tryby dogomanii , wiadomo że trzeba go stamtąd wyciągnąć , za wszelką cenę i tak szybko jak tylko się da . Zbierane są fundusze na jego powrót do świata , deklaracje jednorazowe , deklaracje comiesięczne , wiadomo że trzeba mu znaleść dom tymczasowy ,nie hotel dla psów ale dom , w którym będzie mógł znowu uwierzyć w człowieka [U]lena13[/U] daje mu takie miejsce , w swoim domu , domu tymczasowym , w którym psy otrzymują to co w psim życiu najważniejsze miłość i opiekę ,ciepło ludzkiej dłoni i bezpieczeństwo . Niestety nie udało się zebrać wystarczającej ilości deklaracji stałych aby zapewnić mu bezpieczny azyl Suma uzbieranych pieniędzy nie wystarczy na długo , a Samsungowi potrzeba czasu na to by uwierzył i stał się szczęśliwym psem gotowym do adopcji . Jeżeli możesz , pomóż , każda , nawet niewielka deklaracja stała pomoże uratować rudaska , który ze strachu przed człowiekiem chce stać się niewidoczny , nie pozwólcie mu zniknąć ..... -
Eluniu , ruszaj do nowego życia [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_68.gif[/IMG][/URL]
-
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
lilk_a replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Rudzia-Bianca']Cioteczki a ja prośbę mam - zmieńcie proszę emotkę w tytule na uśmiechniętą , bo co wchodzę na subskrypcje widzę smutną minkę i od razu mi serce zamiera że znowu coś się stało .[/QUOTE] o to , to ..... już dawno miałam to napisać buźka powinna być mega uśmiechnięta :):):) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
ogłaszam że wszystkie bilety sprzedane :):):) -
[quote name='zachary']Danal, tak sobie pomyślałam....,że może Fado podniósłby się, gdyby ...zobaczył Ciebie albo panią Marlenę.On tęskni...To możliwe,że poczuł się porzucony...znowu...Nie wiem...Piesku, jeszcze nie teraz...Nie wszystko naraz...[/QUOTE] jestem tego samego zdania .... to tęsknota......
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
nie ....zostawiasz wszystko na paliwo przesyłka gratis :) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
ale ja cały czas powtarzam , że delkaracji jednorazowych jest trochę i bazarkowe pieniądze ....przecież można dołożyć z nich do pierwszego miesiąca a i na drugi chyba zastanie ...czy lena13 napisała ile za miesiąc ? czy nie bierzecie wogole pod uwagę tych pieniędzy z jednorazowych i bazarków ....bo ja już nic nie rozumiem :( no dobra chyba rozumiem :lol: to mamy miesiąc żeby uzbierać deklaracje stałe do końca -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
to wiadomo że musi trochę potrwać żeby znalazł dom i żeby do siebie doszedł ale ważne jest żeby go stamtąd wyciągnąć czy wiadomo już czy Agata,Sonia go zawozi ..... to ona wylicytowałą konika na aukcji i tak sobie myślę że wyślę go do niej na własny koszt to może niech nie wysyła do mnie tych pieniędzy za bazarek , ja później musiałabym wysłać do Was a wy znowu do niej ....może nich zostawi te pieniądze na benzynę już u siebie ? co o tym myślicie ? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
to znaczy że Samsung nie jedzie ? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
nie ...deklaracje stałe są ok , ale są też jednorazowe i bazarkowe z bazarku z obrazem i biletowego :) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
Bjuta się trochę zagubiła chyba ...... prosimy o dokładne przeliczenie finansów................ [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] -
zapisuję .....
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
to już tylko dwa dni .......musi wytrzymać ........ -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
tzn że Simens pojechał już do domku stałego ? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
to post [B]Agaty,Soni[/B][QUOTE]Słuchajcie,Samsung ma szanse wyjechac po nowe zycie na dniach...[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Potrzbne są pieniążki na transport.Do Prudnika jest dokładnie 267 km z Poznania co daje nam 534km w obie strony(koszt około 250 zł)... Ja niestety nie mogę już pomóc w kwestii finansowej,ale prawdopodobnie zawiozę Rudaska do hotelu[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] nr 291 na tym wątku strona 30 -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
z tego co liczę sobie to jes 610 jednorazowych plus 100 od męża leyli to już 710 plus bazarek biletowy już jest 210 zł plus bazarek z koniem 185 plus deklaracje 135 to w sumie będzie 1240 zł , zanim wszystko wejsdzie na konto to może potrwa dwa trzy dni odliczając 400 zł to jest 840 [B]Agata,Sonia[/B] deklarowałą przewóz Samsunga za 250 zł plus hotelik 350 ( chyba bo nie pamiętaam dokładnie) to jest razem 600 zł ......czyli jeszcze zostanie ............. -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
lilk_a replied to ata's topic in Już w nowym domu
ata , przecież Samsung ma miejsce u leny 13 zaklepane ...ile jest pieniędzy .... trzeba zorganizować transport i wyciągnąć go nawet jutro ja z bazarku mam dla niego 185 zł jak wpłynie na moje konto od razu wysyłam szczęśliwej drogi Białasku :loveu::loveu::loveu: -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
lilk_a replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
maluszku , naprawdę jesteś dzielny i śliczniutki :) -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
lilk_a replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
a kto był przy tym spotkaniu ? trzeba odszukać na wątku ..... -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
lilk_a replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
też tak myślę ...a te informacje z nieporętu był niejednoznaczne :(