Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Mam kogoś oglosić, ale wiecznie zapominam albo brakuje mi czasu, ale ja pamiętam...
  2. [quote name='olalolaa']dałam znac ;)[/QUOTE] super ;););)
  3. [quote name='Havanka']Dobrze, poczekam na fotki a Ty Ogonku zrób sobie drinka z mleka i czosnku (tylko nie żałuj sobie) bo czuję, że sie rozłożysz.[/QUOTE] To już wolę cierpieć w milczeniu, nienawidzę tego połączenia, ble!
  4. Na razie ktoś wysłał z Myslowic surowicę, ale priorytetem, trzeba czekać bo musimy określić w jakim stanie dojdzie do ZG. Więc musimy się wstrzymać bo Marysia skonsultuje z wetem podanie stadku surowicy ale musimy trzymać tą opcję w zanadrzu. Drzagodha, proszę podaj swój nr tel. czy coś. Marysia dzwoniła dzisiaj pod nr z którego ty do niej dzwoniłaś ale odezwała się poczta Stowarzyszenia. Kiler jest pod kroplówką. Stan jest ok, ale piesek nic nie je, nie koopka i jest zestresowany. Miał dzisiaj zrobione badania, jutro będą znane wyniki. Stadko Marysi bardzo przybite :( Pusia, mamunia Kilerka wylizuje sobie łapki, a Tiara zrobiła się smutna. Trzeba mieć nadzieję, że z tego wyjdzie. Musi być dobrze...
  5. [quote name='Havanka']To ja podpowiem; zdjęcia Lenki do ogłoszeń.[/QUOTE] To niestety musisz poczekać :( Albo Sylwia z Robertem to do piątku ogarną, a ja dopiero w sobotę będę. Wszystkie fotki jakie mam i miałam są na jej wątku, czyli takie kijowe nieco... A mnie gardło boli i się trzęsę z zimna... Żeby tylko nic mnie nie wzięło..
  6. Zaglądam tutaj ;) Wiem że miałam interes ale wyleciało mi z głowy co kto i jak :eviltong:
  7. Kurczę byłoby super z tą surowicą! Ale ja załatwiałabym dla psiaków mari od razu też...
  8. Ja nie ogarniam czytać tego wątku! Żeście się rozpisali ;) rotku, nie wiem jak z Femą, czy przeszła nosówkę czy nie, w zasadzie wściekliznę miała 25 sierpnia robioną, dużo się mogło w tym czasie wydarzyć, ale my małe mamy szanse się tego dowiedzieć :( Za bazarki i aukcje allegro dziękuję :Rose: Ulv, przy szczepionych psach z odpornością oczywiście, że nie ma się czego bać. Ale w domu Marysi same staruszki. Chore też :( Bardzo martwi się o Tiarę. Suczka ma ranki na nosie i bierze leki obniżające odporność. A to staruszka... Kiler jest jej najmłodszym psem... Marinko, zodbądź proszę cię kontakt do osoby któa ma dostęp do surowicy trzeba ją załatwić. Nawet w większej ilości, bo psy Marysi myślę, że powinny ją też dostać. Przydaloby się załatwić dla psów Marysi też właśnie jakiś Betaglukan, bo on jest tańszym wariantem i podawać im. Ma ktoś może na zbyciu?
  9. Śliczne stadko :loveu: A jak faflusiasta chow-chow?
  10. Ulv, czyli u cb wpływy to te 600 zł (300+200+100) i 30 zł od pucki. Wg tego co napisałaś na minusie jesteś 658 zł, czyli po dodaniu wpływów jesteś 28 zł na minusie. Dobrze liczę? pucka, ok, Edyta i Magda wiem że dostały, reszta nie dała znać ale pewnie doszło.
  11. Zaglądam do Juranda, bardzo mnie cieszy fakt, że nikt go na lodzie nie zostawi :loveu:
  12. Też pomyślałam o Brunonku. Idę go ogłaszać :roll: Ale jak parwo to nam się nie przyda raczej :(
  13. Drzagodha jest w zasadzie blisko... Jeśli ktoś będzie miał informacje konkretnie odnośnie tego że ma psiaka to prosimy o kontakt. mój nr tel. 790 241 451 proszę o smska, bo nie odbieram telefonów od rana aż do 15, odpiszę na pewno, rozmawiać nie mogę tylko.
  14. WYjaśnię MArysi co i jak, ona nie może się zalogować na dogo, coś ją wywala.
  15. [quote name='Marinka']Sevenku teraz tu już dalej o Tobie:razz::loveu:[/QUOTE] Nie miałam nic złego na myśli... Ech po prostu kiedy piszę już w rozpaczy to nie używam żadnych minek itd... zwyczajnie nie mam na to chęci ani siły... Dlatego to może brzmieć tak brutalnie i bezbarwnie... [B]Giselle, NUMER KONTA NA PW POPROSZĘ!!! ;)[/B]
  16. ale jutro... już zawaliłam ogłoszenia.... zabiją mnie kiedyś....
  17. [quote name='rotek_']ada, odpuść sobie trochę..za dużo wzięłaś na siebie[/QUOTE] damy radę ;) Satrina zrobiła bazarek na Jurysia - może komuś cosik podpasi ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220839[/url]
  18. Ja mam sporo fantów od Magdy ulv na szczylki... Chyba się nie pogniewa, bo nie dodzwoniłam się do niej jeśli zrobię bazarek 50/50 szczylki i Kilerek.
  19. [quote name='olalolaa']Dostałam jeszcze 20zł od Funi, w sumie 170zł mam. Co z tym robić?[/QUOTE] Nie wiem jak dług u ulv... Magda podała w poście 426 bodajże, że: [I]Do tej pory do mnie wpłynęło dla maluszków 600 zł (300 + 200 + 100). W sobote będę wiedziała ile dokładnie wyszło w klinice dr Niedzielskiego i oczywiscie od razu wpłacę. [/I] no i to wychodzi że ona jest na plusie... Do kogo dotarło po 30 zł od pucka69? Olu, czyli tą sumkę podzielimy na cztery pomiędzy: Marysię, Edytę, Ciebie i Grażynę (za szczepienie). To wyjdzie po 42,5 zł na każde DT.
  20. Jeszcze raz napiszę że bardzo się cieszę. Przeraziła mnie wizja wywiezienia psiaka... Agata, ja proponuję od początku, już na drugi dzień uczyć go, zostawania samego. Na zasadzie takiej, że wychodząc do innego pomieszczenia wracasz po 10 minutach wchodząc jak gdyby nigdy nic. Nie chcę się wymądrzać. :oops: Tylko nie witajcie się z nim i nie żegnajcie. Wasze wyjście powinno być naturalną i normalną sprawą. Proponuję też kennel. Psiak powinien mieć taką kryjówkę, aby mieć swoją ostoję spokoju i miejsce na spoczynek.
  21. Satrina :Rose: Ty powinnaś nosić przywieszkę ANIOŁ :loveu: Bardzo dziękuję za zmajstrowanie cudnego bazarku.
  22. Myślę, że spróbować trzeba wszystkiego. Marysia jutro skonsultuje podanie tego leku Zylexis z wetką.
  23. Strona w końcu zaktualizowana... Ja już nie ogarniam po prostu niczego...
  24. Marinko, to ty już dzwoń, nie będziemy się powielać... Jak drogi jest lek o którym pisze LisPustyni? Jak z dostępnością?
×
×
  • Create New...