-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Bodzio/Bogusław baaardzo groźny rottweiler :)
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Nie przejmuj sie nosem ! Czekam na super foty !!![/QUOTE] Bogusław jest tak śliczny, że nawet nie musi mieć fotek :evil_lol: -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='rotek_']kolejny bazar na juranda http://www.dogomania.pl/threads/221021-ksi%C4%85%C5%BCka-JAK-ROZMAWIA%C4%86-Z-PSEM-oraz-transporter-dla-gryzoni-na-Juranda-do-01.02.2011 transporterów tym badziej nie będę robić :diabloti: -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rotku, nie wiem ile się wykruszyło, może pozapominali... i tak nie ma deklaracji na karmę... muszę przypominajki wysłać. -
Bodzio/Bogusław baaardzo groźny rottweiler :)
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']a może porobimy mu jutro nowe zdjęcia...co ogonek[/QUOTE] dobra, ale chyba nie będzie buzi,buzi bo wyglądam ze swoim zakichanym, nosem jak menel :lol: -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ingrid44']Ciekawe czy sa juz jakies fotki i co slychac u Jurusia ? :)[/QUOTE] Aneta napisała mi smska że ok. 20 powinna wstawić fotki Jurysia ;) -
To ja tylko napiszę, że Czorcik aktywowała ogłoszenia z tych portali: 1. ale.gratka.pl 2. tablica.pl 3. e-zwierzak.pl 4. kupsprzedaj.pl 5. morusek.pl 6. gumtree.pl 7. eoferty.com.pl 8. kokosy.pl 9. pineska.pl 10. petsy.pl 11. petworld.pl 12. cwirek.pl
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znowu muszę się przeczołgać przez tyyyle postów m:loveu: No więc, bardzo się cieszę, że surowica już załatwiona! Mam nadzieję, że pomoże Kilerkowi. A jaki jest jej koszt? Bo tego nie ogarnęłam jeszcze. Teraz tak, znowu wszystko rozbija się o kasę, już normalnie głupio mi o nią prosić... Doba w klinice to koszt 35 zł do tego dochodzą leki 80-100 zł... Musimy zbierać kaskę, bo inaczej się po prostu nie da :( Wydarzenie na FB jest, tutaj: http://www.facebook.com/events/151618224949472/ Baloniarki, wielkie dzięki :loveu: -
[quote name='mimblunka']Przebrnełam powierzchownie przez cały wątek. Więc jestem chętna do wizyty oczywiście. Teraz muszę już mykać. Czekam na dokładniejsze info na pw.[/QUOTE] pewnie nikt nie wie o co chodzi z tą wizytą. Już tłumaczę. Z panią która chce wziąć Rokusia rozmawiałam przed świętami. Odszedł jej pies. Warunki to dom na wsi, bez dzieci , a pies do domu. Brzmi ok :) parę dni temu zadzwoniła ta sama osoba do Basi, a ona przekierowała ją do mnie. Od razu zacykałam że to ta sama kobieta :) wiec umówiłyśmy się, że bedzie wizyta. Mimblunka zgodziła się ją przeprowadzic :loveu: a lilu dowiezie psiaka do ds :loveu: MIMBLUNKA, JAK TYLKO TU ZAJRZYSZ WYŚLIJ MI SMSKA NA NR 790241451 JA JAK NAJSZYBCIEJ ODZWONIĘ, BO TEŻ NIE ZAWSZE MOGĘ NAWIJAĆ. Pozostaje 3mać kciuki bardzo mocno!
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Marinka']Pozostałe piesy nie potrzebują surowicy na szczęście...ufff[/QUOTE] serio? no to superancko :) ale jakoś by się przydało wzmocnić ich odporność, Lis wspominała o B6, może warto napomknąć o tym Marysi? -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
_ogonek_ replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Przesyłam do weryfikacji i dokonania poprawek tekst dla Mundzi :) Na imię mi Mundzia i chociaż jestem kundelkiem, to uważam, że i tak bardzo urodziwa ze mnie suczka. Mam zaledwie roczek i nieskromnie przyznam, że naprawdę fajna ze mnie psinka! Nie będę się zagłębiać w zawiłe dzieje mojej przeszłości - to bez sensu, jestem i żyję tu i teraz! Zresztą, swojego porzucenia nawet nie pamiętam, bo miałam wtedy kilka miesięcy. Jestem taką bardziej średnią suczką. Sięgam tak mniej więcej do kolana. Mam krótką sierść, więc moja pielęgnacja nie nastręczy problemów właścicielowi. I chociaż mój wygląd jest nieco pospolity, to uwierz, że pomimo tego mogę być najwspanialszym psim przyjacielem pod słońcem! Jak ktoś mądrze powiedział - jestem psem dla każdego. Nie mam w sobie żadnej wrogości do świata. Kocham ludzi i tych dużych i tych małych, także dzieci. Bo po co zadręczać się knuciem przeciwko człowiekowi? Większość z nich jest naprawdę ok! Inne psy też lubię. Można się z nimi fajnie bawić i tarmosić. Z nimi też bez sensu zadzierać. Jestem żywą i energiczną sunią jak na mój wiek przystało i lubię trochę poszaleć, ale w granicach rozsądku rzecz jasna, nie jestem szaleńcem. Jak dotąd szczęście mi nie dopisało i nie znalazł się dla mnie super człowiek, ale nie poddaję się i wierzę, że w końcu doczekam się wspaniałego domu! Moi opiekunowie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Czekam być może na Ciebie, MUNDZIA CZTEROŁAPA, NAWET DLA MAŁOLATA :) -
Bodzio/Bogusław baaardzo groźny rottweiler :)
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Bogusław pozdrawia :loveu: -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Marinka']Dzwoniłam, Dzięki za miłą rozmowę :) Resztę dogadacie z Marysią...z tym, że potrzebna będzie tylko jedna surowica :)[/QUOTE] a czemu tak mało? co z resztą psiaków? -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
_ogonek_ replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='giselle4']nie pisze nie uregulowala cisza Jezeli tak samo opiekuje sie zwierzetami na Dt jak reguluje bazarki to wspołczuje psom[/QUOTE] Akurat jeśli chodzi o opiekę nad psem jest ok, nie popadajmy w skrajności. Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło... Psiaków kasiorki szkoda... -
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
_ogonek_ replied to kobix's topic in Już w nowym domu
kobix, podrzuć fotki + tekst na maila: [email][email protected][/email] -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mari napisała mi smska: Kiler ma podwyższone enzymy wątrobowe. Zjadł trochę z ręki i po jedzeniu ma widoczne bóle, ale nie zwymiotował. Dwa razy kaszlał ale prześwietlenie płuc niczego nie wykazało. -
Tak jak napisała jostel, my załatwiłyśmy transport za ok. 600 zł, czyli na głowę wychodzi po 200. To naprawdę niewiele, a prawdopodobnie może wyjść nawet mniej. No i w ten weekend.
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Marinka']Marysiu, spróbuję jutro skontaktować się z dr K. i dam znać. Ja też mam nadzieję, że uda się to zgrać.[/QUOTE] byłoby super. Mam nadzieję, że ta mysłowicka się nada do czegoś. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Mozna to naglosnić jakie to Gminy sa bogate ze za jednego psa placi sie wiele razy a poszedl do daopcji od tej baby niech spawdza te aopcje i jak to sie stalo ze jest w Uciechowie[/QUOTE] Ursus był raczej ;) Misiek błąkał się w Pieszycach jakoś w czerwcu. Złapała go Pani Olech a potem kulturalnie przywiązała gdzieś do drzewa w Świdnicy, a stamtąd psa przywieźli do Uciechowa. Edyta go rozpoznała jak go ujrzała w boksie. Niedźwiadek mieszka dzisiaj w Dzierżoniowie i ma właścicielkę, która go naprawdę bardzo kocha :)