Yana jeśli sie znasz tak na psach to wielokrotnie SBD prosiła o pomoc w socjalizacji , sory jak chcesz to ulzyj sobie bo ja nie mam sobie nic do zarzucenia , miałam obsrane ściany , obsikane i nikt tego nie komentował , mam 5 psów i 4 koty i dziecko , uciekła i tyle . Yana serdecznie zapraszam pomóż łapac bo prócz SBD i Donacji nikt z okolic sie nie zgłosił , do pomocy tylko każdy umie pisac . Mam nadzieję że wróci . A nie życze sobie tego typu komentarzy , bo mi ciśnienie juz skoczyło i naprawdę mam dosyć
uwierz, że gdybym mieszkała bliżej napewno bym pomogła, ale to trochę za daleko, żeby dojeżdżać i zajmować się Kropką. Zajmuję się potrzebującymi psami w mojej okolicy. Nie neguję, że wiele zrobiłaś dla Kropki. I wcale nie probuję sobie ulżyć, jedynie martwię się co będzie z Kropką