[quote name='BIANKA1']Fizi , dzieki , ale on ma byc identyczny .prawie . Może byc suczka . Ma byc maleńki , uszka stojace , taki jak te co miałam . Może byc suczka , ale reszta ma byc taka sama . Skad ja wezme czwartego :shake:[/quote]
to ta Pani chce pomóc jakiemuś biedakowi, czy szuka zabaweczki ? sorry ale nie rozumiem ludzi :shake: potrawię zrozumieć, że ktoś szuka małego pieska (bo mniej kłopotliwy) ale nie rozumiem, że ma mieć takie uszka, tam łatkę, tam krawacik itp. a w schronie siedzi bida, która dałaby tyle samo radości i miłości, umiera z tęsknoty :-( ale nie ma szans u tej Pani bo nie tak wygląda