-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-1z18IFiGgz0/TdkzsgTmpvI/AAAAAAAAEag/5TPy0kIAAWA/_DSC7904.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-u2fzePMbZiA/TdkztQyuL5I/AAAAAAAAEak/kDXjKtDomEo/_DSC7905.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-duMyZoT4jBg/TdkzuCbLfZI/AAAAAAAAEao/r_nmpMVBJB0/_DSC7906.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xLyeSlDWFvE/TdkzurkYXDI/AAAAAAAAEas/egRzpyxacBo/_DSC7908.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QyyYSiKNc6s/TdkzvSezOAI/AAAAAAAAEaw/gkwvSNCKzuU/_DSC7909.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/--xPRgEy-WiU/TdkzpNUetUI/AAAAAAAAEaM/g6hj5epJZYI/_DSC7899.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hUoDL9b47Z0/TdkzqDwkPZI/AAAAAAAAEaQ/6Js4mWrsIKY/_DSC7900.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-NS90PmKWw5s/TdkzqqPs39I/AAAAAAAAEaU/Xbzl0dsMmBU/_DSC7901.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2KxFzfF_aSM/TdkzrbjnVgI/AAAAAAAAEaY/oolhInaQ_3w/_DSC7902.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-P-Gc2IpUC_A/Tdkzr2S-k8I/AAAAAAAAEac/7ygHuNonSMU/_DSC7903.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-MuZgTLOKHg0/TdkzmURD76I/AAAAAAAAEZ4/C2f95xeLvFo/_DSC7894.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-d4ClCrXFldE/Tdkzm2W0PGI/AAAAAAAAEZ8/cPjI3fT4A1I/_DSC7895.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-VaEuhgrk4cY/TdkznWD6ZhI/AAAAAAAAEaA/5Lsy0tSZPv0/_DSC7896.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ljJ9bQjehMM/Tdkzn-TD0pI/AAAAAAAAEaE/ufTHfiyx91M/_DSC7897.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-PabF7JkgEJc/TdkzojxYvhI/AAAAAAAAEaI/4j_SIwv_cmg/_DSC7898.JPG[/img]
-
[quote name='motyleqq']hehe fajnie się ogląda swojego psa w czyjejś galerii :)[/QUOTE] ;) [quote name='sator_k_']Etna mi bardzo hienę przpomina:evil_lol:[/QUOTE] :lol: [quote name='dOgLoV']Duffel chyba miał byc Niufkiem :evil_lol:[/QUOTE] W kwestii zamiłowania do wody to myślę, że goldeny spokojnie mogą konkurować z niufkami ;) [quote name='deer_1987']Dobrze ze u nas nie ma takich upalow :razz: bo tutaj nie ma wody w ktorej moga to raz a dwa one nie sa chetne na wode wiec sie nie moga ochlodzic.[/QUOTE] Ja to już mam dosyć, jeszcze nawet lato się nie zaczęło, a tak gorąco...Pies strasznie źle znosi ciepło, jakoś wyjątkowo się męczy w tym roku. Całe dnie tylko by leżał w cieniu. Nad wodą odżywa, ale teraz akurat musimy unikać wody. [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-HS6_dCLcMs4/TdkzKE5feCI/AAAAAAAAEXE/VMhZ-oybBUs/_DSC7844.JPG[/URL] fajnie wszyscy wyglądają -jak zmokłe kury, hehe[/QUOTE] Takie szczurki :cool3: Dokończę już te fotki ;) Joko, Etna, Duffel [img]https://lh3.googleusercontent.com/-P7-Poej8bJo/TdkzjM2F2zI/AAAAAAAAEZk/MrXJnfwHfzk/_DSC7889.JPG[/img] Joko i Etna [img]https://lh5.googleusercontent.com/-T97wJ7OmwrA/TdkzjzRIe2I/AAAAAAAAEZo/AwnvqnwiaOc/_DSC7890.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Q_n388ziTwo/TdkzkRXcwkI/AAAAAAAAEZs/-4fTBtbsQMg/_DSC7891.JPG[/img] Brutus [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sSXNsoGSByk/TdkzlEJ07CI/AAAAAAAAEZw/qfjRTjQJLy8/_DSC7892.JPG[/img] I Duffel znowu w wodzie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fyffbQEvoPU/TdkzluEn5xI/AAAAAAAAEZ0/mn7yuepDmyM/_DSC7893.JPG[/img]
-
Przesłodki jest jak tak robi :loveu:A na jaką komendę ? ;) [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC07156.jpg[/url]
-
Ale z Barona jest szczupaczek :D Gdzie takie fajne skarpy są ? :)
-
Pasuje Satorkowi ten Muscat :loveu:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Oj Jari, taką wodę masz i nie korzystasz, Duffel to by miał tam pełnię szczęscia, jakby mógł codziennie spacerować :cool3: A aparat może spróbuj do serwisu oddać ? Ja miałam kilka miesięcy temu głupią historię, aparat mi się zepsuł, nie robił normalnie zdjęć, tylko po wciśnięciu migawki wysuwała się lampa błyskowa, a na ekranie wyświetlał się błąd.Próbowałam różnych opcji i za każdym razem aparat się zachowywał tak samo. Odłożyłam go więc na półkę i po kilku dniach pojechałam z nim do serwisu. Tłumaczę, w czym jest problem, chcę pokazać, a tu...aparat normalnie robi zdjęcie :lol: Myślałam, że się spalę ze wstydu :lol: Do tej pory nie wiem, czemu tak się stało. -
Piękne morskie krajobrazy :loveu: Nie mogę się doczekać wyjazdu, jak tak na nie patrzę ;) To najfajniejsze, świetne niebo ! [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Widoki%20obrazki%20rozne%20na%20dogo/DSCF3450.jpg?t=1306679849[/url]
-
Miło Cię z powrotem widzieć :) Kochana mordka :loveu: [url]http://i54.tinypic.com/2ch72c6.jpg[/url]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-LzXuyJkSNIs/Tdkzgb7-a5I/AAAAAAAAEZQ/kzabWQ9RV74/_DSC7882.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-L5Rx3ijkVQw/TdkzhCfEWsI/AAAAAAAAEZU/gVjI8cF7xC4/_DSC7885.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UZRl6-h9gbg/TdkzisWxcCI/AAAAAAAAEZg/WRCy3v-_8FA/s512/_DSC7888.JPG[/img] Etna [img]https://lh3.googleusercontent.com/-aqF8QVMbxGs/Tdkzhss_INI/AAAAAAAAEZY/28SBkfonwT8/_DSC7886.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5f_qM5PdzBw/TdkziLYyJbI/AAAAAAAAEZc/D3f6UwBRB20/_DSC7887.JPG[/img] CDN ;)
-
Duffel i cała Etna ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gSQzEG7IbCc/TdkzcqDTEnI/AAAAAAAAEY4/cnjz540DvYc/_DSC7876.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1T2yyFRcYVU/Tdkzd-QPKjI/AAAAAAAAEZA/9h9B-FBb_qw/_DSC7878.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tEVn3ta7XpY/TdkzesqHAPI/AAAAAAAAEZE/d_Gl9Ze0n_A/_DSC7879.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WwMiRTJOVGM/TdkzfFx9JqI/AAAAAAAAEZI/DPP8uGVDRKE/_DSC7880.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aRKZDg2h-_w/TdkzfzV7CvI/AAAAAAAAEZM/l_NlfQZQxGs/_DSC7881.JPG[/img]
-
Brutus z kaczuszką (gumową :cool3:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-S-_oKI3mFhY/TdkzZt3ZfWI/AAAAAAAAEYk/iwBqZYIxJSU/_DSC7871.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wf7cVcEhF04/TdkzaHxPXvI/AAAAAAAAEYo/47cZdDRlQ-4/_DSC7872.JPG[/img] Joko i Etna [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HKRxqR8Ko_Y/Tdkzar-lrAI/AAAAAAAAEYs/PO3LTEE_mv8/_DSC7873.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-oXjDc0XhAa0/TdkzbUTKO6I/AAAAAAAAEYw/4Hr_CyJL_A4/_DSC7874.JPG[/img] Duffel i ogonek Etny :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UhOTGusJUj0/Tdkzb61z5dI/AAAAAAAAEY0/MEJ5vZbb77I/_DSC7875.JPG[/img]
-
Brutus [img]https://lh5.googleusercontent.com/-SiztGn_Q114/TdkzWqhxz_I/AAAAAAAAEYQ/Qv7jKKG1P5g/_DSC7864.JPG[/img] Etna i Joko [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kqiESMo9XUc/TdkzXY3tnWI/AAAAAAAAEYU/UwcEnYszMk4/_DSC7866.JPG[/img] Duffel [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6KgpUCprt-U/TdkzX3TTljI/AAAAAAAAEYY/TJX0_kL8K5I/_DSC7867.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XEq7mQ0eyDg/TdkzYtTwDhI/AAAAAAAAEYc/QgfnZBbUqCE/_DSC7868.JPG[/img] Etna [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xRtjt9pyuVM/TdkzZOsGNTI/AAAAAAAAEYg/0KkQ9gBtxVg/_DSC7870.JPG[/img]
-
Z drugiej strony jakiś golden też zażywał wodnych rozkoszy ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y4jvjDNhqmc/TdkzTgF27_I/AAAAAAAAEX8/c2UYCS3dbYI/_DSC7859.JPG[/IMG] Joko i Brutus [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gUXUTvq69hw/TdkzUJrvTkI/AAAAAAAAEYA/0yHLLGc7-Is/_DSC7860.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E9Xpn05Bu9Y/TdkzUlOFDuI/AAAAAAAAEYE/pXoPSxQYH4M/_DSC7861.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6FrBslAQphY/TdkzVcagh_I/AAAAAAAAEYI/LEzMxvJiLVc/_DSC7862.JPG[/IMG] Duffel szukał żab w trzcinach :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ni_vlqPtNxg/TdkzWF_6-_I/AAAAAAAAEYM/DQw1G9thcgg/_DSC7863.JPG[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Super ze macie takie miejsce gdzie psiaki moga poplywac i nikt sie nie czepia![/QUOTE] Też się cieszę :) [quote name='sator_k_']Szczurki są super! :D[/QUOTE] :evil_lol: Ale dziś u nas gorąco...A że wody musimy unikać na razie, to o długim spacerze można tylko pomarzyć. Może wieczorem się uda, jak trochę chłodniej się zrobi... Duffel od paru dni dość intensywnie się drapał i nie mogłam skojarzyć, dlaczego, byliśmy dziś u weta i okazało się, że znowu zapchane gruczoły okołoodbytowe :shake: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-20hT9smZrrU/TdkzPoBRHUI/AAAAAAAAEXk/DdR184AElFU/_DSC7853.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KyzNaa37SyE/TdkzQStZ7uI/AAAAAAAAEXo/onAMSjYUnFM/_DSC7854.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ExHyGHvrvCY/TdkzR0WudcI/AAAAAAAAEXw/fdN_W3BEOgI/_DSC7856.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5OBgWGB5on0/TdkzSbmex4I/AAAAAAAAEX0/Yv5MI0TZN88/_DSC7857.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bfZK3tljV0Y/TdkzTI9JlPI/AAAAAAAAEX4/84_LMOUKy1Q/_DSC7858.JPG[/img]
-
Od razu widać, że pies morderca :shake::evil_lol:
-
A jakie to wymiary ? Bo właśnie szukam jakichś szelek ;)
-
Jaka rozbrykana :loveu: http://img542.imageshack.us/img542/1035/dsc5901copy.jpg Nie przeszkadzają jej te upały ? Bo Duffel to się wlecze jak staruszek, jedynie przy wodzie odżywa...
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-ZNiRcI_59sE/TdkzMdLpN4I/AAAAAAAAEXQ/j7rT_IvuHzE/_DSC7847.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MnB168WX2cc/TdkzNMlHMRI/AAAAAAAAEXU/rheHp5--mys/_DSC7848.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ePJFVRxtDcc/TdkzNs1RBII/AAAAAAAAEXY/aS6fmNuJ0GQ/_DSC7849.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YwsDbDvQRBc/TdkzOaL0PKI/AAAAAAAAEXc/ZHIMq0sikLc/_DSC7851.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-w67LWAoX6vM/TdkzPPo1OzI/AAAAAAAAEXg/oYY-_jsMVWg/_DSC7852.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-rlnQoa4L6RE/TdkzIzl1zGI/AAAAAAAAEW8/fR_bMRXwKyY/_DSC7842.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-rJapOp2i5y8/TdkzJhDxHsI/AAAAAAAAEXA/RuUHXo7ESDU/_DSC7843.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HS6_dCLcMs4/TdkzKE5feCI/AAAAAAAAEXE/VMhZ-oybBUs/_DSC7844.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LTBHk43pfu0/TdkzK37ar6I/AAAAAAAAEXI/Pj_c57j3fyo/_DSC7845.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XN0GCSFdTOM/TdkzLtML6tI/AAAAAAAAEXM/ttyWvbGb9uE/_DSC7846.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-Pqh2SdZpwoI/TdkzFfyC7pI/AAAAAAAAEWo/xi-D8_P9pSU/_DSC7837.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-k3AjBt5x-Jg/TdkzGJsbYjI/AAAAAAAAEWs/h1lqLSL0e70/_DSC7838.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LMXgxFfZvjs/TdkzGxFfzlI/AAAAAAAAEWw/cV1b2z8Pecg/_DSC7839.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-f3J0So8A3YY/TdkzHobOOCI/AAAAAAAAEW0/NMqeyoAyx0A/_DSC7840.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZmurHxiYQ7M/TdkzIISPCrI/AAAAAAAAEW4/W3MI5sgFhoI/_DSC7841.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-IX4OYS7hDwU/TdkzCZEGwqI/AAAAAAAAEWU/0I4Iz06q69g/_DSC7831.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wgaRmj1QJeE/TdkzC3L0vYI/AAAAAAAAEWY/V_JPOFSSddU/_DSC7832.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-I0ZFkBmZCX0/TdkzDu0e-II/AAAAAAAAEWc/AH0nCewJKhM/_DSC7833.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DRznbA13UFU/TdkzELFa1ZI/AAAAAAAAEWg/a8o8Egwut6U/_DSC7834.JPG[/img] Dufflowe tarzanko [img]https://lh5.googleusercontent.com/-N1uHm1cIA5s/TdkzE2AoFdI/AAAAAAAAEWk/5o7PGi7qB_w/_DSC7836.JPG[/img]
-
U nas znowu się gorąco zrobiło, a Duffel musi wytrzymać kilka dni bez wody, bo mija właśnie termin zakroplenia Advantixem. Będzie ciężko, dzisiaj już się zbuntował na spacerze, położył w cieniu i stwierdził, że dalej nie idzie :roll: Ponieważ mam mnóstwo zdjęć do wstawienia i nie chcę sobie znowu robić zaległości, to ciąg dalszy z FB ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dEcNupmn_dU/Tdky_lvr6HI/AAAAAAAAEWA/RzsmtBxYIpI/_DSC7825.JPG[/img] Duffel z patyczkiem [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nwTy3oM9gFM/TdkzAGw3t-I/AAAAAAAAEWE/vmWlAlyb_Vo/_DSC7827.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LxrtNqtN85w/TdkzAgi7uII/AAAAAAAAEWI/pxkI__aEbuw/s512/_DSC7828.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-41LUPnrMauU/TdkzBDe7YmI/AAAAAAAAEWM/aMtIIXtV8k8/_DSC7829.JPG[/img] Brutus szczurek :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-oZZsBUL_-8k/TdkzB1dQS9I/AAAAAAAAEWQ/D8Xs5ZVnLRM/_DSC7830.JPG[/img]
-
[quote name='Amber'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-8cHaeIftGJA/Tdky6dOyKJI/AAAAAAAAEVc/7KtlRqlgdy8/_DSC7815.JPG[/URL] [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-8cHaeIftGJA/Tdky6dOyKJI/AAAAAAAAEVc/7KtlRqlgdy8/_DSC7815.JPG"] :loveu::loveu::loveu:[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-OgxTvwZjl-M/Tdky-lXaZ1I/AAAAAAAAEV4/bnPb8aNmHck/_DSC7823.JPG[/URL] A To jakaś nowa rasa? ;)[/QUOTE] Ta czarna ? Joko to gordon seterka ;) [quote name='motyleqq']fajnie jak tak razem trzymają to kółko :):)[/QUOTE] Tak się nim przeciągali, że je rozwalili :evil_lol: [quote name='Avaloth']przyczajka super :evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-OgxTvwZjl-M/Tdky-lXaZ1I/AAAAAAAAEV4/bnPb8aNmHck/_DSC7823.JPG[/URL] haha :D:D Oj ja też to uwielbiam, jak mam do zdjęciowania na raz psy czarne i jasne. Albo jeden zostaje czarną plamą, albo drugi białą z czarnymi punktami..[/QUOTE] :D Ano właśnie... [quote name='dOgLoV']Świetne macie te miejscówki wodne , u nas jedynie mamy "piaski" a to juz bardziej rekreacyjne miejsce sie zrobilo i mogli bysmy miec klopoty jak by zlapali nasze psy w wodzie :roll: super foteczki :loveu: i gratulujemy zdanej matury !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi:[/QUOTE] W Warszawie i okolicach na szczęscie jest sporo miejsc, gdzie psy mogą pływać i nikomu to nie przeszkadza ;) Dzięki :) [quote name='sator_k_']A ja sobię pomarudze, czemu u nas nie można ruszyć ludzi jeśli chodzi o psy. Ja nie wiem po prostu, czuje jakby jakaś komuna pod tym względem była. Fajnie się przeciągają :)[/QUOTE] No niestety czasami ciężko z tym jest. My w zasadzie dopiero jak poznaliśmy Brutusa i resztę parkowego towarzystwa to organizujemy razem wycieczki. Wcześniej jak Duffel się bawił z psem, to gdzieś w okolicy albo z przypadkiem napotkanym. Na dalsze wyprawy nikt nie był chętny. Może i wam uda się kogoś poznać ;)