Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Zamrażarka powinna dojechać do Pani Joli w środę lub czwartek. Tak mi powiedziano. Zostawilam Panu wszystkie dane do Pani Joli łącznie z nr telefonu. Można juz powoli myśleć o mrożonej taniej kostce ;) Gdyby nie dojechała do końca tygodnia i nikt by się nie odezwał to proszę o informację , będę reklamować.
  2. Margo ! Nie mogę się dodzwonić do Pani Joli. Nie odbiera :shake:
  3. Wisełko ! Chodzi i biega normalnie. ale zawsze jakieś ślady kalectwa pozostaną. w tak ciężkich przypadkach nie ma na to rady. Jak kiedys sie wybił i skoczył wysoko to jednak go zabolało bo bardzo zaskomlał.
  4. Nóżki ok. Jest wesolutki. Ostatnio pożarł 3 pary nowych butów :shake:Głodomór jeden :lol:
  5. Gagatko! Jak Dianka z Lejdi nie zejdą to za tydzień trzeba inne biedy wstawić. A do nich wrócić za kilka tygodni jak się chętni / przeglądający/ zmienią. :cool3:
  6. [quote name='Reksiu21']Zakochalam sie!:loveu::loveu: Ja tez chce takiego!!!!:obrazic:[/quote] Wszyscy by chcieli :loveu:
  7. Erazm ! Tylko karmę też rozsądnie bez przepłacania. Na tylu wątkach trzeba pomóc, że nie można sobie pozwolić na rozrzutność :lol:
  8. Moje dziecko nawet powiedziało, ze mamie odwala :shake: Jak przyjeżdża na weekend do domu to nie ma gdzie spać bo 5 psów do łóżka jej wchodzi i się rozpycha ? :lol: Nie wiem , ale chyba rzeczywiscie przeginam jak Pani Roma :evil_lol: Neczka ! Spróbuję ją poogłaszać . Poproszę Rybkę. Dzisiaj zrobila ogloszonka dla Lejdi i Dianki. Za tydzień można pchać następne. Poczekajmy. Zawsze lepiej jak właściciel nie ma psa niż jak jest to kolejny pies. Stado to nie jest najlepsze rozwiazanie :shake:
  9. Miziasty słodziaczek !:loveu::loveu::loveu:
  10. Ogromnym kosztem , ale ruszyło !
  11. a korki z niemca bierzesz ! :cool3:
  12. [quote name='Isadora7'][I]Daszek miał cudnego ptaszka[/I] [I]Od pisklęcia go wychował [/I] [I]I był bardzo kontent z losu [/I] [I]Że go hojnie obdarował[/I] [I]Ptaszek wdzięczny swemu panu[/I] [I]Miękkie piórka często stroszył[/I] [I]I wieczorem oraz z ranka[/I] [I]Główkę swą do śpiewu wznosił[/I] [I]Daszek był bardzo z niego dumny[/I] [I]Że tak dobrze go wychował[/I] [I]Nosił go zawsze przy sobie [/I] [I]I występów nie żałował [/I] [I]Wieść o ptaszku się rozniosła[/I] [I]Jego wygląd nęcił sunie[/I] [I]Czy dorodny, a jak śpiewa[/I] [I]Zadawały wciąż pytanie[/I] [I]Wszystkie go oglądać chciały[/I] [I]Niech choć główkę swą wychyli[/I] [I]Koncertował w wielu muszlach [/I] [I]Nie miał biedak wolnej chwili[/I] [I]Rósł krąg ptaszkiem zachwyconych[/I] [I]Przez lata się niosła sława[/I] [I]Nagle zamilkł główkę schylił[/I] [I]I skończyła się zabawa[/I] [I]Próżno Daszek go zachęca[/I] [I]Sunie wdziękiem wabią miło[/I] [I]Wyczerpała się inwencja[/I] [I]Amunicji nie starczyło[/I] [I][B]A morał: [/B][/I] [I][B]Korzystaj z igraszek[/B][/I] [I][B]Póki sprawny ptaszek[/B][/I][/quote] Mój TZ , który nie zagląda na dogo a mnie traktuje jak nieszkodliwą wariatkę, powiedział : "Ten wierszyk zachowajcie dla potomnych". Wzruszyłam się :-(:-(:-(
  13. Oj Rozmowy z Panią Romą są zawsze dłuuuuuuuugie :loveu::loveu::loveu:
  14. A jak długo to ogłoszenie będzie widoczne ?
  15. Pewnie możesz. Tylko czy jeszcze potrzebujesz ?
  16. Specjalnie dla Dianki : hh45n
  17. Kurcze ! Strasznie kolejność przestawia ! :crazyeye:
  18. Rybka poległa przywalona kodami :evil_lol:
  19. To i Pani Roma do szpitala spokojniejsza pójdzie. :lol: Ona musiała strasznie to wszystko przeżyć. Myślę, że ona myśli o poszukaniu wszystkim swoim psiakom szczęśliwych domków :lol: Gotowanie, sprzątanie to wysiłek już nie dla niej... :shake:
  20. Przestańcie się awanturować :mad:
  21. Rybko otrzymałam cos takiego : twój kod do rejestracjito: f5ytb wykorzystaj go jak potrafisz :loveu:
×
×
  • Create New...