-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ach to o to chodzi!Klaudia pewnie w wolnej chwili wrzuci tutaj skan. -
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy potrzebny jest numer konta Klaudus?Jeżeli tak to mogę wysłać. -
Zgłosiłam Finkę do Sterylkowej Skarbonki,czekam na decyzję...
-
Została znaleziona na Służewcu.Przebywa w mieszkaniu znajomej.
-
[IMG]http://i34.tinypic.com/k3rnr7.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/28jjok6.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/66bv4i.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/359xv69.jpg[/IMG]
-
Zadzwoniła dzisiaj do mnie znajoma z Warszawy i powiedziała,że wczoraj znalazła młodą (ok.roczną) sunię w typie amstaffa.Sunia nie może u niej zostać.Ma czas do jutra!Inaczej znajoma będzie zmuszona odwieźć suńkę do schronu. Sunia wygląda na zadbaną,znajomej nie podobają się jedynie jej uszy. Treść maila od znajomej: [I]Suka jest generalnie słodka, miła i serdeczna. Przy okazji ma kupę energii. Nie boi sie ruchu ulicznego i autobusów... Wygląda na to, że lubi dzieci... Na koty reaguje piszczeniem, niestety na konie gorzej, bo szczeka. Pamiętajcie, że nawet jeśli ktoś by się już znalazł żeby ją wziąć trezba człowieka uprzedzić, że (przynajmniej w tym tygodniu) mogą się jeszcze znaleźć właściciele.[/I] Za chwilę wkleję zdjęcia znajdy. [B]Gdyby ktoś mógł jakoś pomóc proszę o kontakt na PW,mail:[email protected] lub tel 603-505-070.[/B]
-
Byłyśmy jednak dzisiaj u weta na zastrzyku antykoncepcyjnym. Zapytałam Pana doktora ile sunia może mieć lat,a doktor do mnie: -Pani!Jakie lata!To dziecko jeszcze,roku nawet nie ma,bardzo możliwe,że to jej pierwsza cieczka! Finka jest jeszcze młodsza niż mi się wydawało. Waży 7,6 kg. Obowiązkowo za 3 tygodnie trzeba jej zrobić sterylkę,ponieważ po zastrzyku,który został podany podczas trwania cieczki (dzisiaj zaczęła krwawić) może dojść do ropomacicza (po miesiącu od podania antykoncepcji)-słowa weterynarza.Cioteczki mamy 3 tygodnie na zebranie funduszy na sterylkę!OBOWIĄZKOWO! Za zastrzyk mam do zapłacenia jeszcze 15 zł. Dotarły pieniążki od IHABE-25 zł (które od razu zostały przeznaczone na zastrzyk,dlatego też zostało mi jeszcze u weta do zapłaty 15zł,mam zapłacić w piątek,przy okazji będziemy się szczepić na wirusówki-na szczepienie całe szczęście już mamy). Dostałam taką karteczkę od weta jaki lek został małej podany (z datą i pieczątką),jak chcecie mogę wrzucić fotę karteczki (niestety skanera nie posiadam). Dziękuję za wpłaty na Finkę! Stan Finkowej skarpety na dziś: +56,56zł (pieniążki na szczepienie)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Avilia replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Wow,jakie super foty!Prosimy o więcej!;) -
Bardzo dziękujemy!Mail z numerem konta został wysłany. EDIT. Właśnie zerknęłam na konto dotarły mi wpłaty od: [B]Wasabi81-36,56 Beka-20,00[/B] Te pieniążki przeznaczam na szczepienie dla małej-wirusówki. BARDZO DZIĘKUJĘ!
-
Zastrzyk ok.40zł, sterylka ok.250zł.Nie mamy pieniędzy na ani jedno ani drugie;/
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Avilia replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Misiu,zdrowia życzę! I niecierpliwie czekam na foty! -
Sterylkę muszę zrobić Fince za 3 tygodnie.Zaczynają się u niej objawy cieczki (wszystko TAM napuchło,sunia cały czas się liże,psy zaczynają za nią latać).Dzisiaj jedziemy na zastrzyk antykoncepcyjny.Przy tej masie psów latających samopas po moim osiedlu miałabym trudności z odgonieniem się od nich. Potrzebne pieniążki na sterylkę!
-
Na forum "gończych" wyczytałam: [QUOTE]Najnowsze info. Decyzją Iwony i Rezona collie jedzie z nimi [IMG]http://forum.goncze.eu/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Teraz możecie tutaj bić brawo, bo się należy [IMG]http://forum.goncze.eu/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://forum.goncze.eu/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://forum.goncze.eu/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://forum.goncze.eu/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]Wygląda na to,że Teo będzie bezpieczny! EDIT: Wiadomość z ostatniej chwili-Teo wyruszył do DT!
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Avilia replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotka'][B]Połamana młoda labradorka Kana - prawo serii czy co?[/B] Działa niestety prawo serii. W piątek została zabrana przez naszą fundację kolejna połamana bida. Ok. 1,5 roczna labradorka przywieziona z drogi szybkiego ruchu przez prywatna osobę. Musiał już długo się poniewierać, poniewaz oprócz wychudzenia była koszmarnie zapchlona (w przypadku wszy taki stan nazywa się wszawicą), druga tylna łapa prawdopodobnie po starym złamaniu. Zdjęcia będą jak dojdą. Dla niej tez konieczny tymczas.[/QUOTE] Czekam na zdjęcia sunieczki.Dodam ją na Labradory.info, tam powinien szybko znaleźć się DT. -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek mojej nowej Pszczyńskiej tymczasowiczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186781-Fineczka-bez-uszka-ma-dt.Zbiera-jednak-na-sterylk%C4%99-i-szczepienia-mo%C5%BCe-zerkniesz[/url] -
[quote name='wasabi81']Poprosze o numer konta i dodatkowo SWIFT banku na zagraniczne przelewy na pw. Wplace brakujace 30 zl na szczepienia!![/QUOTE] Wasabi81 bardzo dziękuję!Już posyłam konto na PW! Mikoado na szczepienie już mamy (beka-20zł,wasabi81-30zł=50zł),po niedzieli zapewne przelewy dotrą.Jak tylko otrzymam pieniążki,lecę z małą do weta ją zaszczepić,zważyć i poproszę o jej dokładniejsze obejrzenie (głównie chodzi mi o to ucho). Dziękuję jeszcze raz! Teraz pozostanie nam jedynie zebrać kwotę na sterylkę;)
-
Fineczko Cioteczki chyba o Tobie już zapomniały,bo trafiłaś do DT:( Kochane my nadal potrzebujemy pomocy w ogłoszeniach i finansów na szczepienia i sterylkę!
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Grosiu,nie spadaj! -
Finka jest strasznie wybredna jeżeli chodzi o jedzenie.Cuduję,kombinuję żeby tylko zjadła.Wyjada tylko te najlepsze kąski (indyczek),a reszta jest beeee;p Suchego nie rusza w ogóle,jeżeli nie jest czymś "zakropione" (oliwa lub wywar z mięska).Choć myślę,że po sterylce zmienią się jej smaczki.Z Megi miałam to samo przed sterylką.Za to po sterylce zjadała wszystko co do ostatniego kęsa;) Jak będę z nią u weta na szczepieniu to poproszę o zajrzenie do tego odgryzionego uszka.Troszkę mi się ono nie podoba. A poza tym sunia jest cuuudna!
-
Bardzo dziękujemy!To naprawdę wiele!Posyłam już swój numer konta.