-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Super!Bardzo się cieszę!
-
Bounty jak byś mogła napisz ile płacisz za szkołę miesięcznie?
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niestety żadnego DT na horyzoncie;( Ale może jednak z ogłoszeń ktoś się zgłosi? -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Grosia ma tylko tyle ogłoszeń: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Grosia,45414[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=1645[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.katowiczak.pl/[/URL] [URL]http://ogloszeniaslaskie.pl/[/URL] [URL="http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/463086-grosia_dasz_jej_szanse_na.html"]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Sp...szanse_na.html[/URL] -
Mysia już w nowym domku. Pięknie dziękujemy za pomoc !!!
Avilia replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Paulinken wow!Ale dużo ogłoszeń!Baaaaaaaardzo dziękujemy!Może ktoś ją wypatrzy... -
Zaciskam kciuki i czekam na dobre wieści.
-
Obyś psiaku wyzdrowiał i nie wyjechał do Mysłowic! Klaudia ogłaszać go?
-
Sunia w typie 'gończy' Tara we wspaniałym domku!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno! -
Mysia już w nowym domku. Pięknie dziękujemy za pomoc !!!
Avilia replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Nie wiem jak pomóc... czy zrobić więcej ogłoszeń?[/QUOTE] Bardzo prosimy o ogłoszenia! -
Zaciskam kciuki!
-
Banerek piękny!Dziękujemy!
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi od znajomej;( -
[quote name='mikoada']Jasne rozumiem :) zdecydowanie lepiej zostawić otwarte DT :) a Fince znajdziemy jakiś super domeczek...[/QUOTE] Otóż to! Dzwoniłam do swojego weta.Koszt szczepienia na wirusówki (Finka jest już odrobaczona i zaszczepiona na wściekliznę) wynosi 50 zł.Czy w Finkowej skarpecie już coś jest?Chciałabym ją zaszczepić jeszcze w tym tygodniu (gdyby znalazły się fundusze) i na za ok 2-2,5 tygodnia zaplanować sterylkę.Żeby mi przypadkiem cieczki nie dostała,bo po moim osiedlu biega wielu psich adoratorów i odganianie się od nich jest po prostu wielką "mordęgą". Dodatkowo muszę stosować do warunku TZ-a.Nie chciałabym,żeby Finka była moją ostatnią tymczasowiczką.
-
Jeżeli byłaby możliwość żeby Finka u nas została to musiałabym niestety "zamknąć" DT.A tego nie chciałabym robić,bo jest taki ogrom psów,które potrzebują pomocy.
-
Pierwsza noc za nami. Sunia jest kompletnie bezproblemowa.Anioł. Spała oczywiście ze mną i TZ-em w łóżku;) W sumie to na nas spała;p Ona musiała mieć kiedyś normalny domek,bo w mieszkaniu zachowuje się jakby była u siebie. Na smyczy chodzi ładnie.Nie buntuje się. Zachowuje czystość w domu-załatwia się tylko na dworze. Jest bardzo ciekawska,musi wszędzie zajrzeć,wszystko powąchać.Ubóstwia ludzi.Do każdego przechodnia się cieszy.To samo z psami. Jeszcze troszkę obawia się wchodzenia po schodach,ale od wczoraj są już postępy,bo dzisiaj weszła już sama na górę.Musiałam ją troszkę do tego zmotywować smaczkami;) Grzecznie zostaje sama w domu.Wczoraj wychodziłam ze 3 razy i nie było mnie 1-2h.Żadnych zniszczeń ani pisków. Dosłownie ANIOŁ nie pies! Dzisiaj wychodzę na trochę dłużej (do pracy) zobaczymy jaki będzie efekt.Wydaje mi się,że będzie wszystko ok. Mój TZ jest w niej zakochany:loveu: Finka jest grzeczniejsza od naszej prywatnej suczki. W ogóle nie odczuwam,że mam drugiego psa. Jest bardzo,ale to bardzo spragniona miłości człowieka.Najchętniej by się tylko przytulała:loveu: Nie mogę o niej napisać nic złego,bo naprawdę nie ma co! Klaudus-jak możesz to zmień tytuł wątku,że Finka już DT,zbiera na sterylkę i szczepienia no i oczywiście szuka DS.
-
W niebie są nowe trzy aniołki... Tinka z maluszkami...
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnajcie pieski [*] Bardzo mi przykro;( -
Farciku jak się czujesz?
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapewne odpowiedź otrzymam jutro.Gdyby dziewczyna się zgodziła,to do czasu znalezienia transportu do Warszawy (max.tydzień) mogę ją przetrzymać u siebie,żeby jej do Mysłowic nie zabrali... -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Napisałam do znajomej z Warszawy z prośbą o przetrzymanie jej do czasu znalezienia DS.Może się uda.Trzymajcie kciuki... -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Grosiu,Twoja przyjaciółka Finka (Toffisia) już bezpieczna.Czy ktoś zapewni bezpieczeństwo Tobie? -
Mysia już w nowym domku. Pięknie dziękujemy za pomoc !!!
Avilia replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Mysiu czy ktoś Cię pokocha?