Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Super!Bardzo się cieszę!
  2. Bounty jak byś mogła napisz ile płacisz za szkołę miesięcznie?
  3. Niestety żadnego DT na horyzoncie;( Ale może jednak z ogłoszeń ktoś się zgłosi?
  4. Grosia ma tylko tyle ogłoszeń: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Grosia,45414[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=1645[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.katowiczak.pl/[/URL] [URL]http://ogloszeniaslaskie.pl/[/URL] [URL="http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/463086-grosia_dasz_jej_szanse_na.html"]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Sp...szanse_na.html[/URL]
  5. Paulinken wow!Ale dużo ogłoszeń!Baaaaaaaardzo dziękujemy!Może ktoś ją wypatrzy...
  6. Dałam wiadomość,że poszukujemy transportu na wątku transportowym.Może ktoś pomoże...
  7. Zaciskam kciuki i czekam na dobre wieści.
  8. Obyś psiaku wyzdrowiał i nie wyjechał do Mysłowic! Klaudia ogłaszać go?
  9. [quote name='paulinken']Nie wiem jak pomóc... czy zrobić więcej ogłoszeń?[/QUOTE] Bardzo prosimy o ogłoszenia!
  10. Banerek piękny!Dziękujemy!
  11. Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi od znajomej;(
  12. W takim razie trzeba szukac transportu do Zielonej Góry!Zaraz przeszukam transportowy.
  13. [quote name='mikoada']Jasne rozumiem :) zdecydowanie lepiej zostawić otwarte DT :) a Fince znajdziemy jakiś super domeczek...[/QUOTE] Otóż to! Dzwoniłam do swojego weta.Koszt szczepienia na wirusówki (Finka jest już odrobaczona i zaszczepiona na wściekliznę) wynosi 50 zł.Czy w Finkowej skarpecie już coś jest?Chciałabym ją zaszczepić jeszcze w tym tygodniu (gdyby znalazły się fundusze) i na za ok 2-2,5 tygodnia zaplanować sterylkę.Żeby mi przypadkiem cieczki nie dostała,bo po moim osiedlu biega wielu psich adoratorów i odganianie się od nich jest po prostu wielką "mordęgą". Dodatkowo muszę stosować do warunku TZ-a.Nie chciałabym,żeby Finka była moją ostatnią tymczasowiczką.
  14. Jeżeli byłaby możliwość żeby Finka u nas została to musiałabym niestety "zamknąć" DT.A tego nie chciałabym robić,bo jest taki ogrom psów,które potrzebują pomocy.
  15. Pierwsza noc za nami. Sunia jest kompletnie bezproblemowa.Anioł. Spała oczywiście ze mną i TZ-em w łóżku;) W sumie to na nas spała;p Ona musiała mieć kiedyś normalny domek,bo w mieszkaniu zachowuje się jakby była u siebie. Na smyczy chodzi ładnie.Nie buntuje się. Zachowuje czystość w domu-załatwia się tylko na dworze. Jest bardzo ciekawska,musi wszędzie zajrzeć,wszystko powąchać.Ubóstwia ludzi.Do każdego przechodnia się cieszy.To samo z psami. Jeszcze troszkę obawia się wchodzenia po schodach,ale od wczoraj są już postępy,bo dzisiaj weszła już sama na górę.Musiałam ją troszkę do tego zmotywować smaczkami;) Grzecznie zostaje sama w domu.Wczoraj wychodziłam ze 3 razy i nie było mnie 1-2h.Żadnych zniszczeń ani pisków. Dosłownie ANIOŁ nie pies! Dzisiaj wychodzę na trochę dłużej (do pracy) zobaczymy jaki będzie efekt.Wydaje mi się,że będzie wszystko ok. Mój TZ jest w niej zakochany:loveu: Finka jest grzeczniejsza od naszej prywatnej suczki. W ogóle nie odczuwam,że mam drugiego psa. Jest bardzo,ale to bardzo spragniona miłości człowieka.Najchętniej by się tylko przytulała:loveu: Nie mogę o niej napisać nic złego,bo naprawdę nie ma co! Klaudus-jak możesz to zmień tytuł wątku,że Finka już DT,zbiera na sterylkę i szczepienia no i oczywiście szuka DS.
  16. Żegnajcie pieski [*] Bardzo mi przykro;(
  17. Działajcie Kochani!W razie co będę mogła dopilnować sterylki suni u tych Państwa,bo do Czeladzi mam rzut beretem!
  18. Farciku jak się czujesz?
  19. Zapewne odpowiedź otrzymam jutro.Gdyby dziewczyna się zgodziła,to do czasu znalezienia transportu do Warszawy (max.tydzień) mogę ją przetrzymać u siebie,żeby jej do Mysłowic nie zabrali...
  20. Napisałam do znajomej z Warszawy z prośbą o przetrzymanie jej do czasu znalezienia DS.Może się uda.Trzymajcie kciuki...
  21. Kurczę,to byłaby szansa!W którym miejscu na Śląsku ten domek?
  22. Grosiu,Twoja przyjaciółka Finka (Toffisia) już bezpieczna.Czy ktoś zapewni bezpieczeństwo Tobie?
×
×
  • Create New...