Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Wróciłam z poszukiwań.Niestety bez psa;/ Jeździłam po okolicznych blokowiskach i nic. Byłam w tej knajpie gdzie pies był dokarmiany.Pana z którym wczoraj rozmawiałam nie było. Zapytałam innych pracowników czy nie widzieli tego pieska.Podobno był tam rano.Później go nie wiedzieli. Jutro też będę go szukać.Skoro był u nich rano to musi się gdzieś tam kręcić.Jeżeli jeszcze ma na to siłę...
  2. Ale chyba lepszy schron niż ulica.Ja nie mogę go u siebie trzymać niestety... Edit. Ruszam na poszukiwania.
  3. Cioteczki dopiero wróciłam z pracy.Odsapnę chwilkę i tam jadę. Otóż pytałam Pana gdzie pracuje.Wiem gdzie to jest.tam też podjadę.Tylko jak go schwytam to co z nim zrobię?!
  4. Podnoszę!Proszę o jakąś poradę;( Co mam zrobić?
  5. Pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/190890-Ogromna-przepuklina-wychudzenie-bezdomno%C5%9B%C4%87-B%C4%98DZIN-D%C4%84BROWA-G%C3%93RNICZA!Pomocy[/url]!
  6. Dziewczyny,pomocy!!!:-(:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190890-Ogromna-przepuklina-wychudzenie-bezdomno%C5%9B%C4%87-B%C4%98DZIN-D%C4%84BROWA-G%C3%93RNICZA!Pomocy[/url]!
  7. Cioteczki,pomocy!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/190890-Ogromna-przepuklina-wychudzenie-bezdomno%C5%9B%C4%87-B%C4%98DZIN-D%C4%84BROWA-G%C3%93RNICZA!Pomocy[/url]!
  8. Zacznę od początku. Przed paroma godzinami byłam w markecie Netto w Będzinie na zakupach.I co widzę?Jedną z kasjerek wyganiającą psa ze sklepu krzykiem i szturchaniem nogą. Oczywiście zakupów nie zrobiłam tylko poleciałam za psem na zewnątrz. Leżał z boku marketu. Obraz nędzy i rozpaczy.Piękny średniej wielkości biały piesek z ogromną przepukliną (?),wychudzony,brudny. Pytałam ludzi wychodzących ze sklepu czy to nie jest przypadkiem ich piesek,czy nie wiedzą czyj może być itd. Tylko jeden Pan (nieco podchmielony) udzielił mi odpowiedzi: -Pani!Ten pies się poniewiera po osiedlu już od jakiegoś czasu!Czasem przychodzi pod knajpę w której pracuję,dostanie jakiś ochłap i idzie dalej. Dzwoniłam na Straż Miejską,niestety mi nie pomogli. Postanowiłam,że podjadę do domu po jakąś obrożę i smycz,żeby go zabrać.Gdzie?Nie mam zielonego pojęcia. Wróciłam pod Market.Pieska już nie było. Nie zdążyłam mu nawet zdjęcia zrobić;( Pies jest chory.Jeżeli w porę nie otrzyma pomocy...nie chcę myśleć co będzie dalej. Jutro po pracy (po 18 będę jeździć po okolicznym osiedlu szukając tej bidy.Nie mogę przestać o nim myśleć,o tej ogromnej kuli zwisającej z brzuszka o tym biednym spojrzeniu,pełnym bólu i rezygnacji. Jak go schwytam,zabiorę go do domu,ale nie będzie mógł u mnie zostać.Mam swoją suczkę i 1 tymczasowiczkę.Proszę o pomoc!Nie wiem co mam robić:-( Przepraszam,że wszystko jest tak chaotycznie napisane.
  9. Erica każdemu życie może spłatać figle. Nie mam do Ciebie o to żalu. Planuję sterylkę Finki na 24 lub 25 sierpnia.Będę w przyszłym tygodniu dzwonić do lecznicy i się dowiadywać o wolny termin.Wydaje mi się,że tygodniowy bazarek będzie ok. Dotarły mi wpłaty od: Andegawenki (30zł) i Bico (20zł)-dziewczyny bardzo Wam dziękuję!
  10. [quote name='andegawenka']... a to przepraszam, myślałam że brak umiejętności:oops:[/QUOTE] Hehe;) Fotki robione telefonem;p Wiadomość dla niedowiarków: Po zabiegu sterylizacji Finki,wkleję zdjęcie faktury VAT,aby wszystko było wiarygodne.
  11. Foty będą lepsze jak uda mi się namówić na sesję naszą forumową koleżankę Leonardę;) Ona ma super profesjonalny sprzęt. Ja póki co nie mogę się dorobić nawet zwykłej cyfrówki;p
  12. [quote name='bico'] od siebie mogę dorzucić jedynie 20 zł...[/QUOTE] JEDYNIE 20 zł?!To aż 20 zł!Bardzo dziękuję!Numer konta już poleciał na PW. Grosz do grosza....
  13. Zabieg kosztuje ok.250-300zł.Być może uda mi się wynegocjować aby na 250zł stanęło. Jeżeli chodzi o Sterylkową Skarbonkę to Javenie należą się podziękowania.To ona "zmolestowała'" Soemę o wpisanie mnie do kolejki:) Mi zaczyna być już troszkę głupio po raz kolejny prosić skarbonkę,ponieważ sterylizację mojej poprzedniej tymczasowiczki Skarbonka pokryła w całości,ale zdeklarowałam zwrócić połowę ceny zabiegu w ratach (jestem w trakcie spłacania "kredytu").Dlatego też chciałabym aby dofinansowanie ze skarbonki było jak najmniejsze.Poza tym jestem pewna,że jak Fineczka znajdzie już DS to ja wezmę kolejną tymczasowiczkę i zapewne będę znów prosiła skarbonkę o pomoc w sterylizacji.Ale do tego czasu chciałabym mieć już kredyt spłacony. Mam nadzieję,że mnie rozumiecie. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za deklaracje.Dzięki Wam wiem,że nie ma rzeczy niemożliwych;) Wspólnymi siłami można zdziałać cuda! EDIT. Właśnie zerknęłam na konto.Dotarła mi wpłata od Mikoady-10 zł. Aktualizacja w pierwszym poście.
  14. Odnawiam temat. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o hodowli Dajavera z Czech.Co o niej sądzicie?A może ktoś ma psiaka z tej hodowli? Za jakieś 3 lata planuję kupno BC (wiem,że to dosyć odległa przyszłość,ale dzięki temu będę miała czas na obserwację,osiągnięcia psów z danej hodowli) i chciałabym wybrać najlepszą. Planuję zakup psa do sportów.
  15. Dziękuję,dziękuję,dziękuję!
  16. [quote name='mikoada']To może Ty masz zapchaną??? :)[/QUOTE] Ehh blondynka jestem;p Wysłane;]
  17. Kurczę,nadal nie mogę wysłać;/
  18. Dziękuję Mikoado! P.S-Wyczyść skrzynkę,bo nie moge wysłać wiadomości;)
  19. Dziewczyny bardzo Wam dziękuję!Nawet najmniejsza wpłata się liczy.Zaraz powysyłam PW z numerem konta. Javeno-jesteś złotą kobietą! Dziękuję,że mi pomagacie...
  20. Oj tak ulubione:) Ale zaraz po kanapie jest posłanie mojej Keli,oczywiście tylko jak Keli na nim leży;) Ona tak bardzo potrzebuje bliskości innego stworzonka,nie tylko człowieka. Cioteczki czasu mamy mało,pieniędzy wcale,a Finka musi być wysterylizowana!Taki był układ.Nie zostawiajcie mnie z tym samej.Jeżeli nie uzbieramy na sterylkę,mój TZ już nigdy więcej nie zgodzi się na tymczasowanie psów!
  21. Fineczka pokazuje się cioteczkom i ładnie prosi o grosik: [IMG]http://i38.tinypic.com/2cbyfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/s1u7pv.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/n3oz5t.jpg[/IMG]
  22. Od dłuższego czasu podczytuję (i oglądam zdjęcia) w ukryciu;) Piękne brzuszki i maluszki;) Cały czas liczę na to,że na "Porodówce" pojawi się jakaś piękna dama Border Collie lub Owczarka Australijskiego (moje ukochane rasy).
  23. Na Paluchu?!Dzisiaj jeszcze pisałam ze znajomą mówiła,że sunia jeszcze jest....;/ No to pięknie;( EDIT. Właśnie do niej dzwoniłam.Mówiła,że suka była jeszcze w piątek jak tam była.Ale to ok południa. Ehh w takim razie przepraszam wszystkich za zamieszanie;( Nie udało nam się suni pomóc...Nie wiem jakie są realia na Paluchu,mam nadzieję,że trafi do dobrego domu-o ile trafi;(
  24. JAKA ONA PIĘKNA!JAKA SZCZĘŚLIWA!Jaki ma ładny identyfikator! Kiciuś jak ładnie w okienku Hanusię obserwował;D Suuuuuuuuper!
  25. Puławska jest długa i szeroka i podziemia też właśnie są na Puławskiej.To przejście podziemne jest niedaleko pętli tramwajowej,przy Wyścigach Konnych.Niedaleko jest kładka.Podziemia te są wymalowane Graffiti.Kurczę nie wiem jak bardziej to wytłumaczyć.Z tego przejścia wychodzi się na Dolinkę Służewiecką. Kojarzysz?
×
×
  • Create New...