Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Ej,no na pewno któraś z cioteczek posiada zdolności graficzne;) Spróbuję nabazgrać jakiś tekst.Najdalej jutro go tu wstawię.
  2. Dziewczyny czy któraś z Was potrafiłaby zrobić taki ładny plakacik Fince,który można by wydrukować?Z ogłoszeń zero odzewu,porozwieszałabym taki plakat po sklepach,lecznicach,itd.Może nasza malutka sierotka kogoś zainteresuje.
  3. Ojjj typowym kanapowcem!Świetnie by się prezentowała na kanapie;) Zaraz ją zgłoszę!Dziękuję Erico,ja ostatnio nie mam tak czasu przeglądać Dogo. Ten wątek już nieaktualny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191328-Szczeniak-kt%C3%B3ry-nie-uro%C5%9Bnie-du%C5%BCy"]http://www.dogomania.pl/threads/1913...Bnie-du%C5%BCy[/URL]
  4. Dziękujemy Kopciuszku!:loveu: Gdyby któraś z cioteczek chciała odwiedzić naszą Finkę i cyknąć jej lepsze foty to zapraszam serdecznie do Dąbrowy na kawkę;D
  5. Erica,niestety nie,ale i tak jest piękna:loveu: Kopciuszku,wszystkie strony z ogłoszeniami Finki podane są w pierwszym poście.
  6. Kochani,mam dla Was propozycję: Pomóżcie mi ogłaszać Finkę (także z Pszczyny,obecnie u mnie na DT),jest już w pełni adopcyjnym psem.Jeżeli udałoby mi się wyadoptować Finkę to bez oporów będę mogła zabrać Grosię do siebie na tymczas!W kupie siła!Proszę pomóżcie! Tu wątek Finki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186781-Fineczka-bez-uszka-ma-DT.Szuka-DS!Prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach!/page34[/url]
  7. Ja niestety nie dam rady podjechać do staruszka teraz.Wyślę ok.godziny 15 mojego TZ,żeby zajrzał co u niego,a także żeby podskoczył do tego drugiego nieszczęśnika z ul.Parkowej (jeżeli nadal tam będzie). Ja przejadę się tam wieczorem. Monica_26-ten drugi nieszczęśnik siedział wczoraj koło Baru,niedaleko przystanku Łęknice-Parkowa.Jak się tam przejdziesz to proszę daj mi znać czy ten biedak nadal tam siedzi.Wystarczy sms: 798-596-534
  8. Klaudia,ja wiem,że Finka może do Małyszów nie podobna,ale może Pan by się nią zainteresował.Posłałabyś mu ją?;)
  9. Fineczka mówi dzień dobry kochanym cioteczkom;) [IMG]http://i36.tinypic.com/14bguf.jpg[/IMG]
  10. Czyli dobrze myślałam,że to jego kiedyś widziałam.Biedny dziadzio:(
  11. Biedaka nie spotkałam niestety.Może schronił się gdzieś przed deszczem...Nie poddaję się.Jutro też będę robić obchód.
  12. Krążyłam po Łęknicach,ale chłopaka nie spotkałam.Czy on przypadkiem nie przesiaduje czasem koło sklepu Lewiatan? Za to spotkałam na swojej drodze inną psią bidę:( Na ulicy Parkowej,niedaleko Baru.Siedział bidak tuż przy ulicy.Czarny średniej wielkości psiak.Chudy i wystraszony.Nad oczkiem miał jakaś spuchniętą ranę.Wyglądało to tak jak od uderzenia(na moje oko).Jak do niego podeszłam to aż odskoczył ze strachu.Wysypałam mu tą karmę którą miałam dla tego siwka.Zjadł. Jak wystawiłam rękę to nieśmiało zamachał ogonkiem i liznął mnie w palce. Nie wiem czy jest bezdomny.Może gdzieś tam mieszka.Jutro z rana,przed pracą tam podjadę i zobaczę czy nadal będzie siedział.Jeżeli tak to chyba będziemy mieć kolejnego biedaka do "kolekcji:";/ Jeżeli jutro jeszcze tam będzie postaram mu się cyknąć jakieś fotki.
  13. Musiałam nie zauważyć. Coś mi świta,że ja tego psiaka już kiedyś właśnie na Łęknicach widziałam.Zaraz robię "obchód" w sprawie innego psiaka z DG,wezmę trochę karmy i podjadę od razu na Łęknice.Może akurat go znajdę i dam coś do jedzenia.
  14. Cioteczki! Dzisiaj mój TZ jadąc o 5 rano do pracy widział Go!Widział tego biednego psiaka!Żyje! Widział go pod tą knajpą o której pisałam.Zaraz jadę na "obchód".
  15. Ponawiam swoje pytanie z pierwszej strony:Na jakim osiedlu przebywa pies?
  16. Finusia czuje się tak jakby nigdy operacji nie miała;) Czyli czuje się bardzo dobrze. Dzisiaj byłyśmy na antybiotyku,za który nic nie płaciłam.Doktor dał nam zastrzyk gratis:D
  17. Mikoado a Ty nie chciałabyś zostać księgową Grosi? Prosimy o deklaracje!
  18. Tak jak obiecałam wklejam zdjęcie faktury: [IMG]http://i35.tinypic.com/15qvn2w.jpg[/IMG] Gdyby jednak ktoś wątpił w autentyczność faktury,można przydzwonić do lecznicy (tel. na pieczątce w lewym górnym rogu faktury) i zapytać czy taki pies był danego dnia sterylizowany i czy taka i taka kwota została policzona za zabieg;) Zdjęcie standardowo słabe,bo robione telefonem.
  19. Dzisiaj Finusia czuje się już wyśmienicie.Obudziła mnie już o 6 rano skacząc mi po głowie żebym ją na spacer zabrała;) Wczoraj w ogóle nie miała apetytu.Za to dzisiaj śniadanko wciągnęła nosem!Przed chwilką dostała tabletkę przeciwbólową i teraz wyleguje się w posłanku na balkonie.Obserwuje świat;D
  20. Melduję się na wątku.
  21. Z tego co wiem to numeru konta jeszcze nie rozsyłamy,czekamy na komplet stałych deklaracji.Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.
  22. Niestety od tamtego czasu go nie widziałam,choć staram się przejeżdżać przez to osiedle:( Może któregoś dnia go spotkam?Nie zamykam jeszcze wątku.Mam nadzieję,że jeszcze żyje...
  23. O 14 odebrałam już Fineczkę po zabiegu.Biedna malutka.Muszę przyznać,że czuje się chyba najgorzej z moich sterylizowanych tymczasów. Dwa razy mi już wymiotowała.Doktor powiedział,że mogę się tego spodziewać.Póki co leży pod kocykiem taka zmarnowana i obolała.Może wieczorkiem się troszkę lepiej poczuje. O!W trakcie pisania tego postu Fineczka chwiejnie wstała i przeszła z posłania w stronę łóżka;) Dostałyśmy leki przeciwbólowe do podania jutro i pojutrze.W piątek jedziemy na zastrzyk z antybiotykiem. A teraz najweselsza wiadomość.Pan doktor policzył mi za zabieg 220zł!Tylko!Mam fakturkę.W wolnej chwili wkleję zdjęcie. W takim razie po Fince pozostaje mi 90,72zł.Cioteczki,jakiemu psiakowi przekazać te pieniążki?Myślałam o Grosi,ale ostateczną decyzję pozostawiam Wam.
  24. Dostałam zaproszenie.Niestety w chwili obecnej nie moge pomóc finansowo.Ale będę wpadać do Bertuni na wątek.Kochana okrągła kulka;) Strasznie mi się podobają takie "nijakie" psiaki;D
  25. Fineczka już od godziny w lecznicy. Czekam z niecierpliwością na telefon od Pana Doktora.
×
×
  • Create New...