BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[B]Bardzo dziękuję za pomoc dla Misia :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-po-2-operacjach-pilne-dt-ds-POMOZ[/URL]! Przede wszystkim dla [COLOR=#ff0000]pikola[/COLOR][/B] :loveu: podaję dane lecznicy: PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA -PAWEŁ KANIA ŻYWIEC UL.KOMOROWSKICH 92 NR.KONTA 9881 3700 0900 1993 1330 0000 10 tytuł przel. A.Ciuruś -Misiu
-
Maja szczęsliwa w domku :) pachnąca, wykąpana, wpatrzona w swoja Pancie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dscf7421b.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6412/dscf7421b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dscf7424.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4310/dscf7424.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dscf7420c.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2655/dscf7420c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] *** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
mix SH Albus...adoptowany...porzucony...szuka NORMALNEGO DS!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Świetne wiadomości :) mam nadzieję, że sunia się już lepiej czuje.[/QUOTE] tak, u Kiwi jest wszystko ok :) dt bardzo Ja chwali :) **** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
[INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']kochani sprawdzcie post rozliczeniowy, czy nic nie pokrecilam i wszystkich darczyncow wpisalam, w kazdym razie na koncie wyliczylam 245 zl , takze jesz luz .za maj sie uzbiera.[/QUOTE] jeszcze stóweczka od bakusiowej u mnie :) **** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
damy rade! MUSIMY! *** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
[B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692[/URL]