Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [B]Bardzo dziękuję za pomoc dla Misia :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-łapeczką-po-2-operacjach-pilne-dt-ds-POMOZ[/URL]! Przede wszystkim dla [COLOR=#ff0000]pikola[/COLOR][/B] :loveu: podaję dane lecznicy: PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA -PAWEŁ KANIA ŻYWIEC UL.KOMOROWSKICH 92 NR.KONTA 9881 3700 0900 1993 1330 0000 10 tytuł przel. A.Ciuruś -Misiu
  2. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  3. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  4. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  5. Maja szczęsliwa w domku :) pachnąca, wykąpana, wpatrzona w swoja Pancie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dscf7421b.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6412/dscf7421b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dscf7424.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4310/dscf7424.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dscf7420c.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2655/dscf7420c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] *** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  6. nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692
  7. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  8. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  9. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  10. nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692
  11. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  12. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  13. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  14. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  15. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  16. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  17. [quote name='__Lara']Świetne wiadomości :) mam nadzieję, że sunia się już lepiej czuje.[/QUOTE] tak, u Kiwi jest wszystko ok :) dt bardzo Ja chwali :) **** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  18. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  19. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  20. [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  21. nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692
  22. [quote name='monika083']kochani sprawdzcie post rozliczeniowy, czy nic nie pokrecilam i wszystkich darczyncow wpisalam, w kazdym razie na koncie wyliczylam 245 zl , takze jesz luz .za maj sie uzbiera.[/QUOTE] jeszcze stóweczka od bakusiowej u mnie :) **** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  23. damy rade! MUSIMY! *** [INDENT][B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :-( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19147692[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  24. [B]nie ma dnia zeby nie było tragedii :( kolejny zwyrodnialec! [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227541-Dlaczego-mnie-skrzywdził-(-Kolejny-zwyrodnialec!?p=19147692#post19147692[/URL]
×
×
  • Create New...