Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. paulinken kto wycofał się ze stałych deklaracji? czy zgłoszono rezygnację? moze trzeba tylko przypomiec? [B][COLOR=#0000ff]Deklaracje stałe: [/COLOR][/B]Tofikowa 30 zł - [B][COLOR=darkred]VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive][COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B], [COLOR=darkorchid][B]X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR], [B][COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], [B][COLOR=lime]I[/COLOR][/B], II, III, IV ihabe 10 zł - [B][COLOR=darkred]VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive][COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B], [COLOR=darkorchid][B]X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR], [B][COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], I, II, III, IV anula42 50 zł - [B][COLOR=darkred]VI, [COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=darkred][COLOR=olive][COLOR=navy], VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B],[COLOR=darkorchid][B] X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR],[B] [COLOR=teal]XII[/COLOR][/B],[B][COLOR=lime] I[/COLOR][/B], II, III...[COLOR=#ff0000]wysyłam pw [/COLOR]moca35 25 zł -[B][COLOR=darkred] VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII, [COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B],[COLOR=darkorchid][B] X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR],[B] [COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], I, II...[COLOR=#ff0000]wysyłam pw [/COLOR]paulinken 20 zł - [B][COLOR=darkred]VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkred][COLOR=olive]VII[/COLOR][/COLOR][/B],[B][COLOR=darkred][COLOR=olive] [COLOR=navy]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]IX[/COLOR][/B], [COLOR=darkorchid][B]X[/B][/COLOR], [COLOR=magenta][B]XI[/B][/COLOR], [B][COLOR=teal]XII[/COLOR][/B], I, II, III, IV [B]Pepsi[/B] jest zgłoszona do kasy sterylkowej - Bambino trzeba podac kwote i gdzie bedzie robiony zabieg + kasa za transport [B]za Cole trzeba uregulowac 100 zł za sterylkę + 45 zł za kwiecien Pepsi moze ktos ma jakies fanty na bazarek? maj zaraz sie skonczy i znowu bedzie dług :( [/B]tytul trzeba tez zmienic edit: [B]moze ktos zrobic fb dla Pepsi?[/B]
  2. wieści od Oli: [h=6]Wczoraj byłyśmy z Anią w odwiedzinach. Nasz Yoda nie bardzo chce korzystać z powierzchni mieszkalnej. Cały czas siedzi w legowisku. Nawet kiedy zostawi się go samego nie bardzo zwiedza pomieszczenie. Wracając po pewnym czasie zastaje się go dokładnie tam gdzie się go zostawiło. Myślę że musi się przyzwyczaić, na razie jest zdezorientowany. Kiedy się siedzi koło niego bardziej zainteresowany jest tym żeby ocierać się koło nóg niż tym żeby pobiegać po pokoju. Sam nie wskakuje na kolana ale łasi się tak długo aż się go zabierze a wtedy....klękajcie narody...2 godziny ustawiania się tą stroną ciała która ma być dopieszczona. Jest kochany :)[/h]
  3. niestety Joleczka ma wznowę :( rak znowu zaatakował :( bardzo prosze o ciepłe myśli i kciuki za Joleczkę!!!!
  4. na fb dostalam info ze do Tedusia leci jeszcze 50 zł :) nowym przyjacielem jest psiak w typie ONka
  5. czas szybko leci .... ASTRA juz wrocila i Toffis juz ze swoja ukochana Pańcią :) po 2 tygodniowym pobycie w awaryjnym dt mozemy stwierdzic, że szukamy ds z kobieta...facetow olewa na maxa
  6. u Myszatego same dobre wiesci :smile: Ola, ktora zajmowala sie Myszatym w lecznicy w Bielsku B. napisała: Dzisiaj zawiozłam Myszatego do DT. Jest możliwe, że zostanie tam na zawsze jeśli DS się nie znajdzie. Myszaty mieszka na drugim końcu mojego osiedla. Ma do dyspozycji pokoik ok 16 mkw. 4 budki, kilka legowisk i kilka par rąk do głaskania. Wszyscy są w nim zakochani. Mieszka w jednym z pomieszczeń biurowych. Nie jest to dom ale ma tam bardzo dobre warunki i życzliwych ludzi. Jak przywyknie do tych kilku osób, które tam pracują to będzie wypuszczany na całość czyli 4 pomieszczenia. Na razie i tak te 16m to sporo w porównaniu do tego co miał. W lecznicy został wycałowany na pożegnanie :smile: jako super pacjent. I dziś czyli dokładnie po miesiącu od znalezienia zaczyna nowe życie! A zapomniałabym napisać że imię YODA przyjęło się doskonale. Dzięki wszystkim, którzy tu zaglądali i pomagali w każdej formie. Myślę że za kilka dni zdjęcia Yody w nowym otoczeniu będą dla Was podziękowaniem:)
  7. [quote name='monika083']a bo tyle tych bid,ze nie wiadomo kto bardzej pomocy potrzebuje,keiecen Toro ma oplacony,sa jakies nowe wplaty juz na maj,ale zaktualizuje wszystko w weekend.[/QUOTE] Monika przelewam 100 zł od bakusiowej :)
  8. od wczoraj Teddy ma nowego kumpla Misia :)
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/dsc0013yx.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8215/dsc0013yx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/dsc0155x.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2356/dsc0155x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc0150b.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5993/dsc0150b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc0135pg.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1939/dsc0135pg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [quote name='paulinken']Nie dostałam adresu, ciotka.[/QUOTE] mam nadzieje, ze juz doszedł? ;) Baltazarek pozdrawia :)
  11. [quote name='sonia1974']Czyli między wetem a Misiem nie " zaiskrzyło " :-([/QUOTE] nie :( patrzył tylko jak zwiać od Niego :(
  12. [quote name='bakusiowa']Nie wiedziałam kto jest skarbnikiem więc wysłałam do Budrysek 100 zł dla Torusia.[/QUOTE] wow! wielkie dzięki :)
  13. Vege Inicjatywa dzisiaj zrobiła przelew :) wieczorem zrobie nowe fb bo tamto sie juz skonczylo Javena jak bedzie juz kasiorka to przeslij Karilce ok? Dzieki :)
  14. [quote name='atena21']A może by tak ruszyć z ogłoszeniami Teddiego?[/QUOTE] cały czas Go ogłaszam lokalnie...zero telefonow :( ludzie nie chca brac zwierzakow starych a do tego chorych :(
  15. [quote name='Javena']Moze przypomne ,kto deklarował stałą. DEKLARACJE STAŁE: Podaj Łapę - 20 zł cyga-fryga - 10 zł Vege Inicjatywa - 50zł ewu- 10 zł agnieszkaK - 15zł Javena - 5zł Agnieszka103 - 5 zł ulka 1108 - 10 zł Agnieszka W. FB - 30 zł Kinga K. FB - 20 zł Margaretta B- 30 zł Takie deklaracje były [B]w kwietniu[/B] Deklaracja stała Ewu -10 zł Podaj Łape 20 zł Agnieszka W F.b 30 zł Blueska26 i Mafia 30 zł AgnieszkaK 15 zł Agnieszka103 5 zł ulka1108 10 zł Javena 5zł cyga-fryga - --- Vege Inicjatywa ---- Kinga K. FB - --- Margaretta B- ----[B] Razem 125 Maj- deklaracja stała ewu - 10 zł [/B][/QUOTE] rozumiem, ze te wykreskowane miejsca obok nicku to brak wplaty za kwiecien?
  16. [quote name='BUDRYSEK']Zadłużenie A. C. za leczenie zwierząt w Gabinecie Weterynaryjnym CHIRON na dzień 05.05.2012r: 1. „Teddy” - 61,32 2. „Joleczka” - 0 3. „Baryłka” - 647.93 4. „Albert” - 0 5. „Jola” - 0 6. „Zuzia” - 47.63 7. „Laura” - 71.00 8. „Dominik” - 118.00 9. „Dominika” - 113.00 10. „Koniak – 108,96 11. „Mila” - 0 12. „Baltazar” - 0 13. „Ramzes” - 495,77 14. „Portos - 201 15. „Beza” - 417,44 16. „Jożi” - 190,15 17. „Bursztyn” - 677,86 Razem: 3150,06 zł Nowe wpłaty: Pan/Pani: Skórzak Bursztyn 50 - 23.04 Klimczak koty 100 - 20.04 Gawlas Ramzes 100 -18.04 Adamus Bursztyn 25 - 18.04 Biegaj Podaj Łapę 204,05 - 14.04 Klimczak Pikuś 121 - 12.04 Świerczyńska 286,36 Teddy 05.04 Murzyn 15 Ramzes 04.04 Biegaj 200 Bursztyn 04.04 Klimczak 100 Pikuś 03.04 [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG][/QUOTE] dzisiaj doszedł Gift :-( 248 zł za komplksowe badania, niestety watroba jest w kiepskim stanie :-( trzeba jeszcze zamowic karme watrobowa :-( masakra :-( do tego jeszcze Joleczka ma nawrot raka :-( załamka :-(
  17. [quote name='LILUtosi']Nie wiem czy już pisałam że Bertiemu musiałam zdjąć starą obroże tą skręconą drucikiem bo skubana się skurczyła i Bertolinii miał ciasno już. Po za tym do kosztów trzeba doliczyć tabletki na robaki - 4,5 tablety razy 3zł (Dechinal plus). A przy okazji mój tz ważył chłopak trzymając go na rękach stojąc na wadze takiej małej podłogowej. Wg niej Berti miał coś koło 43kg. ;-)[/QUOTE] i bardzo dobrze, juz dawno trzeba bylo ja wywalic...w koncu pozegnal sie z przeszłoscia do konca ( byla jeszcze od "wlasciciela" ) niezły z A. strongman ;)
  18. wiem, dzieki :) juz jest ogromna poprawa :) jeszcze czasem zdarza Mu sie zaszczekac ale krociutko jest bardzo grzeczny, potrafi cały dzien przespac...oczywiscie w lozku :) spi jak hrabia na srodku z glowa na poduszcze i ani mysli sie przesunac! zrobila sie z Niego niezla kuleczka :) apetyt ma ogromny uwielbia jazde samochodem, otwieram drzwi a On juz jest w srodku jest bardzo rodzinny, chetnie uczestniczy w codziennym zyciu...czasem az za chetnie ;) super nadawalby sie dla starszej osoby jak zajmuje sie innym psem to podchodzi i kladzie mi lapke na kolanie, zebym czadm nie zapomniala o Nim :) niestety moj prywatny pies nie toleruje Go i musi byc na "sluzbie" u rodziny, a On 15 letni staruszek bardzo to przezywa a mi sie serce kraje bo nie mam innego wyjscia :( prosze pomozcie cos znalezc dla Joziego :( przyda sie kazde ogloszenie
  19. wszyscy zapomnieli o Jozim i Bonusiu :( a to takie wspaniałe Psiaki :( przykre....
  20. Zadłużenie A. C. za leczenie zwierząt w Gabinecie Weterynaryjnym CHIRON na dzień 05.05.2012r: 1. „Teddy” - 61,32 2. „Joleczka” - 0 3. „Baryłka” - 647.93 4. „Albert” - 0 5. „Jola” - 0 6. „Zuzia” - 47.63 7. „Laura” - 71.00 8. „Dominik” - 118.00 9. „Dominika” - 113.00 10. „Koniak – 108,96 11. „Mila” - 0 12. „Baltazar” - 0 13. „Ramzes” - 495,77 14. „Portos - 201 15. „Beza” - 417,44 16. „Jożi” - 190,15 17. „Bursztyn” - 677,86 Razem: 3150,06 zł Nowe wpłaty: Pan/Pani: Skórzak Bursztyn 50 - 23.04 Klimczak koty 100 - 20.04 Gawlas Ramzes 100 -18.04 Adamus Bursztyn 25 - 18.04 Biegaj Podaj Łapę 204,05 - 14.04 Klimczak Pikuś 121 - 12.04 Świerczyńska 286,36 Teddy 05.04 Murzyn 15 Ramzes 04.04 Biegaj 200 Bursztyn 04.04 Klimczak 100 Pikuś 03.04 [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]
  21. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/myszaty4.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2928/myszaty4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/myszaty5.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8624/myszaty5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/myszaty6.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7844/myszaty6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/myszaty7.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1356/myszaty7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/myszaty8.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2508/myszaty8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/myszaty.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8782/myszaty.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/myszaty1.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8028/myszaty1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/myszaty2.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4561/myszaty2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/myszaty3.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4038/myszaty3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...