BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B]Gift ma właśnie operację :( Trzymajcie kciuki!!! [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227220-Gift-jest-w-trakcie-operacji-(-Proszę-o-kciuki!!!!?p=19111282#post19111282[/URL] -
[quote name='__Lara']BUDRYSEK, to jest zdrowe podejście, nie da się inaczej.[/QUOTE] zwłaszcza ,ze prawie codziennie jakaś bida potrzebuje naszej pomocy :( [B]Gift ma właśnie operację :( Trzymajcie kciuki!!! [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227220-Gift-jest-w-trakcie-operacji-(-Proszę-o-kciuki!!!!?p=19111282#post19111282[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B]Gift ma właśnie operację :( Trzymajcie kciuki!!! [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227220-Gift-jest-w-trakcie-operacji-(-Proszę-o-kciuki!!!!?p=19111282#post19111282[/URL] -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B]Gift ma właśnie operację :( Trzymajcie kciuki!!! [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227220-Gift-jest-w-trakcie-operacji-(-Proszę-o-kciuki!!!!?p=19111282#post19111282[/URL] -
Gifcik jest własnie operowany...trzymajcie kciuki!!! ******** Gift to maleńki, ok 8 letni psiak, znaleziony na rondzie bardzo ruchliwej ulicy...leżał bez ruchu wpatrując się w samochody...Niestety nikt Go nie "zauważał"...czekał i czekał... W końcu ktoś ulitował się i biedaczek trafił do schroniska. Jednak z dnia na dzień stan Gifta pogarszał się, marny apetyt, wymioty...Od tygodnia Gifcik przebywa w lecznicy, dostaje specjalistyczną karmę, leki...niestety ma biegunkę. Na USG wyszło, że w okolicy watroby jest 2 cm twór.Czy to juz wyrok? :( Posrtanowilismy powalczyc o Niego, na dnaich bedzie operacja...jednak jeżeli stan będzie bardzo powazny pozwolimy Mu odejść :( Mamy jednak nadzieję, że wszystko się uda! Bardzo proszę o kciuki i ciepłe mysli...oraz o wsparcie dla Gifcika...jeżeli Ktoś będzie mógł pomóc, konto lecznicy podam na pw...bez Waszej pomocy nie damy rady poóc Gifcikowi :( Podaję nr konta Gab.Weter. Chiron Bielsko Biala, Wapienna z dopiskiem : A.Ciuruś - Gift 76 1050 1070 1000 0090 7123 0776 Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us FB http://www.facebook.com/events/174629962663679/?notif_t=plan_user_joined Zdjęcia Gifcika: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.239374282830971&type=1
-
[quote name='margoth137']udostępnione!!!!biduś malutki....:( Gift ma właśnie operację :( Trzymajcie kciuki!!! http://www.dogomania.pl/forum/threads/227220-Gift-jest-w-trakcie-operacji-(-Proszę-o-kciuki!!!!?p=19111282#post19111282
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]Bardzo chory Gift potrzebuje naszej pomocy, kciuków, ciepłych myśli! :-( [/B][URL="http://www.facebook.com/#!/events/174629962663679/"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/#!/events/174629962663679/[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
Bardzo chory Gift potrzebuje naszej pomocy, kciuków, ciepłych myśli! :( http://www.facebook.com/#!/events/174629962663679/
-
biedaczek :(
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']ASTRA-i nikt mu nie szuka domu,pies poszedl at acta?Wpierw ach i och ,a teraz zostalas sama z psem i klopotami? Rok na DT???????[/QUOTE] to moze zamiast pytac pomoz z ogloszeniami? :) u mnie ma caly czas ogloszenia, co jakis czas jest o nim w audycji w radio i nic ludzie czesto mowia ze wola jamniczki suczki ja mam kilka tymczasow na bdt parę lat i wszyscy o nich zapomieli i maja je w d... nikt nie zrobi nawet 1 ogłoszenia i co mam z nimi zrobic? wywalic? -
KCIUKI POTRZEBNE JESZCZE MOCNIEJSZE. NASZ YODA POWĘDROWAŁ DO DOMKU. ZAMIESZKUJĄ TAM JESZCZE 2 KOCIORY, DZIEWCZYNA I CHŁOPAK, OBA ODRATOWANE TAK JAK YODA. MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ DOGADAJĄ!!!!!! SUPER!! SUPER!!! SUPER!!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/myszatyds.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6738/myszatyds.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/252/myszatyds1.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9238/myszatyds1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='zioberek87']a jak u Torusia?[/QUOTE] poza tym ze robi sie dlug to wszystko ok -
niestety Tedusiowi znowu pogorszylo sie chodzenie :( jest zimno, mokro a to najgorsze co moze byc dla stawow :(
-
[quote name='sonia1974']Na tę chwilę tutaj DEKLARACJE STAŁE Sonia 1974-20zł Cyga-Fryga-25zł Azalia-15zł Gosia85-10zł(niepotwierdzone ) Monika 083-20zł ( pół roku) ***************************** mamy - 80zł ł********************************************** DEKLARACJE JEDNORAZOWE Kocurek-? Fly-? FANTY NA BAZAREK Margoth137 Sonia1974[/QUOTE] bardzo dziękuję za deklaracje, ale bez kompletu deklarcja stalych nie ma mowy zeby Basterek pojechal do hotelu juz kilka razy pies pojechal bez kompletu, wszyscy obiecywali a potem o psie zapomnieli a ja caly czas splacam dlugi, a wszyscy wiedza jak ciezko jest uzbierac pare groszy oprocz tego mam po kilka tysiecy dlugow w lecznicach i ponad 20 zwierzakow na bdt wiec mam nadzieje, ze mnie rozumiecie?
-
Dziewczyny kompletnie zapomnialam o deklaracji...przepraszam :( prosze napiszcie ile mam przelac?
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dobrze, że się udało i tym razem. Taki piękny jamnik i nie ma szczęścia żeby znaleźć domek :/[/QUOTE] w spr.Toffisia byly tylko 2 telefony! oba beznadziejejne! :(