BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[quote name='róża35']A na wątku Myszatego nie ma żadnych wieści,choćby fotki nieszczęśnika....[/QUOTE] niestety nie ogarniam wszystkich watkow tutaj, na miau i na fb :( do tego znowu kociambry nalaly mi na kompa i nie dziala :( dzisiaj wrzucam foty, wiecej info jest na fb - w 1 poscie link
-
[quote name='ZZPON']Jak tam Lucuś w nowym domu?[/QUOTE] niestety Lucus wrocil z adopcji...nie ogarneli Jego sily i zywiolu...szukamy dalej na szczescie w schronie czuje sie dobrze :)
-
niestety dt nie wypalil :( [B]nadal mega pilnie szukamy dt!!!!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/myszatyplakat.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8463/myszatyplakat.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/B]wiecej fotek bedzie jak wroce ze spaceru
-
przypomne na fb o wplatach na fotach Sniezek wyglada jak aniolek a taka z Niego cholera! trzeba Go przefarbowac!
-
[quote name='sonia1974']basterek jest na fb [URL]http://www.facebook.com/events/342263725826656/[/URL][/QUOTE] udostepnione :)
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Lilu jak bedziesz miala mozliwosc to podjedz na kontrole, moze cos innego zaleca? -
Garfield jeszcze w lecznicy ale ma juz dom :) zakochala sie w nim wetka :)
-
u Misia bez zmian, odpoczywa w lecznicy, tzn przez caly czas wyleguje sie na kocyku na trawce w ogrodku :) ma chlopak dobrze :) caly czas spi :) wet zdjal mu opatrunek, Misiu w kolnierzu spal...ale jak tylko wet wyszedl to od razu rozlizal 1 szew! szkodnik maly! niestety nie mamy nadal nic dla niego :( w lecznicy wiecznie siedziec nie bedzie :( nie mam pomyslu co robic? :(
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='sonia1974']Ja też chcę kota, takiego pięknego jak Bursztynek tylko moje psy takie głupie i kotów nie lubią [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/psy/psy39.gif[/IMG][/QUOTE] moj kiedys tez nie lubial a teraz uwielbia je ;) -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ja też niestety nie mogę pomóc, do Poznania mam bardzo daleko, z Poznania nie znam nikogo, zaglądam, trzymam kciuki żeby coś się rozwiązało pozytywnie, ale też jestem za wydarzeniem na FB bo tam naprawdę nieraz zdarzają się cuda i już dawno powinnyście to były zrobić!!! Działajcie, mogę Was tylko wspierać duchowo!!![/QUOTE] fb byl i nic nie pomogł :( [quote name='Madzior.']Syla a wiesz ja reaguje na inne psy?[/QUOTE] ASTRA mowila ze im wiekszy pies tym wiekszy byl atak :( do kotow jest ok *** proponowalam ze przewieziemy Toffisia do mnie do Zywca , ale ASTRA mowila ze to kawal drogi, ponad 400 km i szkoda psiaka wozic taki kawal drogi , skoro po Jej powrocie Toffis ma do Niej wrócic do czasu znaleziena ds -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dobra, to ja idę na żebry.... ;)[/QUOTE] dobrze ,ze Cię mamy! :) :loveu: -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa_88']Jednorazowa wpłata poszła ode mnie :) Pozdrawiam![/QUOTE] bardzo dziękujemy :) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B]Dziewczyny poszukajcie fantow na bazarek, przyda sie wszystko moze ktos bedzie mial zbednego 5-taka na deklaracie? Torus nas potrzebuje...Prosi o pomoc![/B] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
BUDRYSEK replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]w Pszczynie zaginęła sunia bernenka, z obrożą i smyczą automatyczną jezeli ktos cos wie to prosze o kontakt z Elzą Milicz[/B] -
4 tyg. maleństwo Daszeńka juz w swoim domku :)
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
to moje lustrzane odbicie! ;) -
Garfield wraca do zdrowia :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscf7002d.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8859/dscf7002d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/dscf7003c.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/73/dscf7003c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/171/dscf6999y.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8004/dscf6999y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Bursztynek pozdrawia z nowego domku :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/bursztynek.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2895/bursztynek.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/151/bursztynek1.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5769/bursztynek1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/bursztynek2.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2801/bursztynek2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Misiu obrazony dalej, głownie za kolnierz :) nawet na mnie nie patrzy ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dscf6982hi.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2580/dscf6982hi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscf6983s.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6052/dscf6983s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dscf6984y.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3862/dscf6984y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Bursztynek juz bezpieczny i szczesliwy ale w lecznicy pozostal dlug-gigant :( bardzo prosze pomozcie w splacie...sama nie dam rady :( -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
no i Toffis juz z wydmuszkami :) [B]supergoga[/B] wielkie dzieki za pomoc :) [B]ASTRA 126[/B] wielkie dzieki za remoncik w pysiu :) a teraz smutne wiesci :( ASTRA wyjezdza za tydzien, czasu coraz mniej i zaczyna sie robic nerwowo Dziewczyny z Poznania moze znacie kogos kto przygarnalby Toffisia na 2 tyg? moze jakis tani hotelik? Prosze pomozcie cos wykombinowac