Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [quote name='Zielona2']Cezar jest w nowym domu w Rybniku. Można usunąć ogłoszenia[/QUOTE] mozecie wysępic jakies fotki? ;)
  2. Dolfik lada dzien bedzie mial kastracje juz wiemy, ze szukamy domu bez duzych facetow...bo niekoniecznie mu sie podobaja ;)
  3. [quote name='pikola']Poszla za grudzien stala:lol:Jak Toruniek sie miewa?[/QUOTE] bardzo dziekujemy :)
  4. [quote name='Songo82']Pakiet 130 ogłoszeń kupiony u CatAngel.[/QUOTE] super! wielkie dzieki )
  5. Gabi znalazłam Ci narzeczonego :) [url]http://www.chowbella.pl/[/url]
  6. [quote name='centaurus']niestety to prawda,z wielkim bólem serca, chałbym przekazać,iż najwspanialszy Mój przyjaciel Brutus,odszedł w niedzielę wieczorem, za Tęczowy Most:-(:-(:-(, dziękuję Wam wszystkim, za szczerą chęć pomocy, pozostały mi niepotrzebne leki na serce,które chętnie przekaże potrzebującemu piesiowi:vetmedin 5mg kilkanaście kaps.,lotensin20 prawie całe op.(to samo co Benekor,fortekor)oraz furosemid też prawie całe op.jak ktoś zainteresowany to proszę pisać.[/QUOTE] bardzo mi przykro :( współczuję :( (*) jezeli mozna chciłabym prosic leki dla Teddyego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209292-Teddy-jest-chory-%28[/url] vwtnedin, enarenal, cos osłonowego na żołądek, na wątrobę, chetnie przyjmiemy karme hepatic
  7. [quote name='tatankas']Żeby był bliżej to już bym go zawinęła na DT,bo najgorsze to jest,jak trafi jeszcze gorzej :([/QUOTE] moge go odebrac i cos sie zorganizuje
  8. [quote name='anett']dobrze byłoby ten L-c wyrzucić z opisu wydarzenia[/QUOTE] ok, wyrzucamy ;) moze byc ślask?
  9. [quote name='basiunia131']Budrysek, jestem ale nie wiele mogę zrobić :( Jeżeli coś udało by się znaleźć to mogę zadeklarować 10 zł/mc. Ten dziadziuś potrzebuje wreszcie swojego spokojnego i ciepłego kąta :( bardzo dziękuję za pomoc :) kazdy grosz jest na wagę zycia Teddyego :(
  10. moze ktos porobic ogloszenia albo wykupic na bazarku? :(
  11. spaniel do oddania [url]http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/280999-oddam-z-otego-cocker-spaniela.html[/url]
  12. bokser do oddania [url]http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/281942-oddam-za-darmo-boksera.html[/url]
  13. wykupiłam Sylwusiowi ogłoszenia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-og%C5%82osze%C5%84-Koniec-Realizacja-ostatnich-zam%C3%B3wie%C5%84[/url]
  14. wykupiłam Kami ogłoszenia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-og%C5%82osze%C5%84-Koniec-Realizacja-ostatnich-zam%C3%B3wie%C5%84[/url]
  15. [quote name='Moli@']"w poniedziałek dostałam rozliczenie z 4 lecznic....nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze zrobił sie tak ogromny dług! :-( ciagle jakies nowe zwierzaki, chore, polamane, maluszki w ciezkim stanie,szczeniaczek polamany przez tora...ciagle wyjazdy do lecznic, kroplowki , zwierzaki na bdt, w hotelach,czlowiek nie mysli o kasie, tylko jak pomoc biedakom...i nagle szok! i zalamka! w lecznicach mam 14.000 długu! a wiadomo jak sie jedno wali to leci juz lawina....:-(" Mogę siedzieć cicho o nic nie pytać... nie robić "rozruby" oby tylko taki rachunek nie został do zapłacenia.... bo takie "kwiatki" już są na dogo[/QUOTE] co ma jedno do drugiego? moze Ty umiesz przejsc obojetnie....ale ktos inny juz nie.... zamiast pisac wezcie sie do roboty i pomozcie psiakom...zeby nie bylo "takich kwiatków"
  16. [COLOR=#ff0000][B]udostepniajcie fb [/B][/COLOR] [url]http://www.facebook.com/events/115757135250736/[/url]
  17. [quote name='malawaszka']oczywiście sznaucery bo to nie moje pieniążki tylko sznupkowe :) ale sprawdź najpierw bo ja nie wiem czy to już zostało zapłacone - mam nadzieję, że tak[/QUOTE] mam potwierdzenie, kasiorka dotarła do lecznicy :)
  18. [quote name='malawaszka']Budrysku a wpłynęły już do lecznicy te 300 zł dla Skubiego od sznaucerów?[/QUOTE] jutro jeszcze dopytam, ale juz uwzglednilam w 1 poscie wplate Sznaucerow :) moze byc tak czy wpisac malawaszka?
  19. Dlaczego nic nie wiem o tym watku? :mad:
  20. [quote name='zuzia_kuzik']Ponawiam propozycję ogłoszeń- jeśli coś, piszcie proszę, można tutaj pisać, bo często skrzynka zapchana:/[/QUOTE] dzieki, zaraz cos skombinuje
  21. Cioteczki w koncu zaglądają :) to moze maja pomysł na spłatę długu?
  22. zapraszam do Skubiego :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236065-Sznaucer-Skubi-ma-2780-z%C5%82-d%C5%82ugu-ca%C5%82y-czas-jest-leczony_POM%C3%93%C5%BB[/url]!
×
×
  • Create New...