BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
Gabi - cudna suczka chow-chow już w nowym domu.
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka Co.']Patsi - jest super! Wczoraj Gabi została zaszczepiona na choroby wirusowe + wścieklizna. Koszt 70zł - narazie na "krechę" - przydałaby sie pomoc bazarkowa lub sponsor :)[/QUOTE] dokładnie, juz 100 zł jest na kreche a jeszcze sterylke trzeba zrobic -
zero zainteresowania :(
-
Gabi - cudna suczka chow-chow już w nowym domu.
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Patsi dziękujemy :) prosimy o pomoc w ogłoszeniach -
[quote name='anett']wieczorem poogłaszam Bostona Budrysek można wykorzystać fotki z fb z p. Andrzejem i dzieckiem?[/QUOTE] mozna je wykorzystac [quote name='egradska']AAgulka z Kasią z Owczrka pojechały poznać Bostona, ale niestety Pan zapomniał, ze się z nimi umówił. Trochę to niepoważne[/QUOTE] i co nie było Go?
-
porazka :(
-
Gabi - cudna suczka chow-chow już w nowym domu.
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Gabi do góry!!!!! -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Toruś zrzucił zimową sierść ...[/QUOTE] chyba narzucił na siebie?;) -
eraczej po operacji - rekonstrukcja kolana - będzie długo chodził o kulach....i kiepsko to widze :( na dniach ma tam podejsc dziewczyna z owczarkow, pogada z Nim, ja jutro tez zadzwonie odezwał sie P.Bartosz zainteresowany adopcja, ma dzwonic do P.Andrzeja [B]na PP mam deklaracje 10 euro od unixeny[/B] :)
-
Gabi - cudna suczka chow-chow już w nowym domu.
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka Co.']Gabi powoli wraca apetyt. Dziś wzięłam ją i moje psiaki w bezpieczne miejsce gdzie mogą pobiegać bez smyczy i Gabi bardzo ładnie się nas trzymała - w jedną stronę bardziej moich psiaków a spowrotem szła przy mnie.[/QUOTE] a gdzie fotki? ;) -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Zapraszam na bazarek :)[/B][/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236353-Kurtki_Marynarki_Spodnie_Spodnice_Sukienki_Buty_To-rebki-_4-12?p=20032435#post20032435[/url] -
Jestem Parys...czekamy na wieści z nowego domu....
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='AltaCaraya']A ja sie wypowiem znam kofi siostre- to moja szefowa. Kofeina odeszla. zmarla 15 sierpnia. Jak smiecie twierdzic ze cos zlego zrobila psu? Wyadoptowala go w dobre rece a ty powierzylas jej opieke nad retro dalej. Jak tak mozna? Pamiec o tej babie nigdy nie zaginie. Ta baba nic zlego by psu nie zorobila zreszta nie oddala by go tak o. Wiec wybaczcie ale dopiero odnalazlam watek Doswiadczony dt i ds[/QUOTE] nie wiem o co Ci chodzi...tak samo jak Ty nie wiesz o co chodzi z Parysem.... moj ogromny błąd był taki, ze zaufałam Wioli...po adopcji ( zreszta na okres probny ) Parysa zdecydowała sie na Retro dobrowolnie, było to kilka dni po tym jak Parys trafił do Pani Karen....nie miałam jeszcze powodów zeby Jej nie ufać.... wiele razy chcialam spotkac sie z Nia i z Pania Karen we Wrocku...nigdy nie miały na to czasu, proponowalam ze to ja sie do Nich dostosuję...albo tylko do Pani Karen miały przyjechac do Zywca....skonczylo sie tylko na slowach... Pani Karen nieraz straszyła mnie swoim prawnikiem....od czasu "adopcji" Parysa nie dostałam ani jednej fotki, Wiola nie chciała podac nawet adresu Parysa...zawsze słyszalam "wysle wieczorem"... Pani Karen nie odpowiada na moje telefony, smsy... teraz nie ma ani Kofeiny (*) ani śladu po Parysie (?) Kofeina miała czas zeby to wszystko wyjasnic...ale nie zrobiła tego..... -
Sznaucer Skubi ma 1738 zł długu...cały czas jest leczony_POMÓŻ!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Wpłaciłam 30 zł na konto wet.[/QUOTE] bardzo dziękuję :) -
Sznaucer Skubi ma 1738 zł długu...cały czas jest leczony_POMÓŻ!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
nikt juz nie pomoze?:( -
[B]paula_t wielkie dzięki :)[/B]
-
[quote name='zuzlikowa']dziękuję bardzo... Bardzo w imieniu lucusia i swoim. Dzisiaj lucuś był na dodatkowej konsultacji u kardiologa, z którym współpracuje dr niziołek ... Zmiana dawkowania, dodatkowe leki... I badania... Lucuś jak aniołek: Cierpliwy, grzeczny, przyjacielski do wszystkich ludzi i zwierzaków... W przyszłym tygodniu następna wizyta... Niestety stan jest bardzo poważny- prócz kardiomiopatii, ma i arytmię, i migotanie ... Bardzo przyspieszone bicie serca- ekg wykazało, że nawet 310 uderzeń... Lekarze uspokajają mnie, że nic go nie boli o ile nie ma duszności i kaszlu( a nie ma...), ale jednocześnie przygotowują... Każą dzwonić nawet w nocy, gdyby pojawiły się nowe objawy lub nasiliły obecne. Dziękuję budrysku... Razem z lucusiem bardzo dziękujemy![/quote] [COLOR=#ff0000][SIZE=7][B]Będzie dobrze!!! Będzie dobrze!!! Będzie dobrze!!! Musi być!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
-
[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]musimy uzbierac 250 zł na pobyt w dt...POMOCY!!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
z tyloma ogłoszeniami to domek musi znalezc raz, dwa!!!!
-
Sznaucer Skubi ma 1738 zł długu...cały czas jest leczony_POMÓŻ!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Podaj nr konta lecznicy na PW. A jak mały?[/QUOTE] bardzo dziękuję :) Skubi przebywa w tdt....na szczęscie bezpłatnym, tylko koszty leczenia dostaje leki p/zapalne i p/bolowe bo chyba przeciazyl lapkę....tajfun to przy Skubim jest pikus! -
na razie nie...trzeba bedzie zaplacici za hotelik