Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. Jożi ostatnio poczuł się gorzej :( zrobilośmy kompleksowe badania....wyniki w normie jak na staruszka....ma astmę :( dostaje leki, mam nadzieje ze pomoga mu przy okazji zrobilismy rtg....okazało sie ,że ma pełno śrutu koło kręgosłupa :( czyli juz wiadomo dlaczego boi sie wystrzałow...chcieli go zabić!!!! :( noz otwiera sie w kieszeni!
  2. [quote name='Lusia91']Kiedy będzie wiadomo coś na temat ewentualnej adopcji? Myślę o zbiórce pieniążków na paliwo, bo 210 zł to jednak dużo, a czy jest pewna szansa na to, że Pusia zostanie u tych państwa? Przepraszam, zaniedbałam trochę dogomanię z przyczyn losowych, ale miło wejść na wątek i zobaczyć Pusię taką zadbaną i odrodzoną mimo iż nie ma jednej łapki. Wzruszające na maksa.[/QUOTE] Pusia juz w domku :) kasiora pozyczona...trzeba oddac a nie ma z czego :( załamka....
  3. dzisiaj mial przyjechac gosciu zainteresowany adopcja i nie dojechal :(
  4. jest lepiej?
  5. Lilu mam duzo pilek do siatki, kyore juz nie nadaja sie do gry, czy przydałyby sie Psiakom u Ciebie do dalszej destrukcji? ;)
  6. trzymam kciuki!!!!
  7. dobrze ma nasz Teddy z tą Ania ;)
  8. [quote name='zuzlikowa'][INDENT] [B][SIZE=5][COLOR=#800000][SIZE=6]Bazarek [/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236157-Na-DŁUG-BENKÓW_Świąteczne-dekoracje-nie-tylko-na-choinkę_Uporzadkuj-swoją-szafę_2-12"][COLOR=#006400][SIZE=6]świąteczny[/SIZE][/COLOR][/URL][COLOR=#800000][SIZE=6]: dekoracyjno- porządkowy... [SIZE=7]na dług Kami i Sylwusia...[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][COLOR=#006400][SIZE=6]ZAPRASZAMY do licytacji i zakupów ... [/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=6] oraz [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=6] [SIZE=7]bardzo o pomoc w pokazywaniu, podnoszeniu bazarku prosimy...[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [/INDENT] [/QUOTE] ciotki podnoscie bazarek!!!!
  9. [quote name='egradska']AAgulka z Kasią z Owczrka pojechały poznać Bostona, ale niestety Pan zapomniał, ze się z nimi umówił. Trochę to niepoważne[/QUOTE] umowili sie na inny termin?
  10. zle sie dzieje :(
  11. [quote name='Agnieszka Co.']Jakie są rokowania?[/QUOTE] jeszcze za wczesnie na to...szukamy dt bez kotow albo z innym kociakiem z białaczką ja nie moge zabrac go do siebie :( a kazdy dzien w lecznicy to 20 zł + leki :(
  12. trzymam kciuki za Maluszka!!!
  13. ja leczylam u Niedzielskiego we wrocku...tu nie ma czasu na zastanawianie sie tylko trzeba jechac, kazda minuta jest wazna
  14. dzwon do innego weta, nie ma na co czekac
  15. bardzo sie cieszę!!! :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/loti.png/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3948/loti.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/loti1.png/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3117/loti1.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/loti2.png/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1806/loti2.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]PILNE!!![/COLOR] suczka 9-10 lat, mieszaniec, nieduża, krótka sierść, łagodny charakter, szuka nowego domu z powodu zmiany sytuacji życiowej właściciela 798-067-830[/B][/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/cimg0153b.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8018/cimg0153b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/cimg0155k.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3176/cimg0155k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/cimg0159i.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5429/cimg0159i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Proszę pomózcie ogłaszać!!!
  17. [COLOR=#ff0000][B]proszę udostepniajcie fb[/B][/COLOR] [url]http://www.facebook.com/events/497206730312644/[/url]
  18. [quote name='Agnieszka Co.']Jego łapka wygląda jakby nie miał pazurków??[/QUOTE] miał i to ogromne...wczoraj zostały równiutko przyciete
  19. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Idir walczy o życie :([/B][/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236558-IDIR-waczy-o-%C5%BCycie-%28-Potrzebna-pomoc!?p=20053346#post20053346[/url]
  20. [B]Info ze str schronu: "Idir Ma około 6-7 lat ( ur 2006/07 ) dachowiec, rudo-biały. Z każdym dniem staje się bardziej okazałym kocim pieszczochem. Bardzo głośno mruczy. W schronisku od 30.10.2012 r .[/B]" [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/idir1schron.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4774/idir1schron.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/idirschron.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8326/idirschron.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [B]Wczoraj 28.11 zabrałam Idira na leczenie....od samego poczatku pobytu w schronie kocurek był chory, mimo to został zaszczepiony i wykastrowany [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG][/B] [B][COLOR=#FF0000]Idir ma podejrzenie białaczki + mega kk[/COLOR]...czekam na dokładne wyniki testow[/B]. [B]Biochemia wyszła w normie, morfologia juz znacznie gorzej :( Do tego ma zabki w masakrycznym stanie :([/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/idirlecznica.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9691/idirlecznica.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [B][COLOR=#FF0000]Bardzo prosze o pomoc w leczeniu...przyda się nawet maleńki bazarek....[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4000BF] Jeżeli Ktoś może wesprzeć Idirka grosikiem...podaję konto lecznicy:[/COLOR][/B] Bielsko Biala, Lelewela Gab.Wet.Medwet z dopiskiem : A.Ciuruś - [B]Idir[/B] 75 1050 1070 1000 0090 7389 6160 [B][COLOR=#00ff00]FB [/COLOR][/B] [URL]http://www.facebook.com/events/497206730312644/[/URL]
×
×
  • Create New...