Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. No to Trymcio już "u siebie":loveu::loveu::loveu: więcej nie piszę, czekam na Gusię:)
  2. Ooo...to szkoda...:( u nas wreszcie popadało....i dobrze bo już nie dało się żyć....
  3. [quote name='_Goldenek2']Pomóżcie proszę http://www.dogomania.pl/threads/1893...tro-intestinal Link nie działa...
  4. [quote name='mala_czarna']Tora, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia. Bazarku nie zrobiłam, dopiero dzisiaj jestem w stanie zwlec się z łóżka, bo załatwiła mnie grypa żołądkowa i 3 dni praktycznie spałam w łazience :([/QUOTE] To ładnie Cię dopadło:( mam nadzieję ze już jest lepiej... Jeśli mogę jeszcze jakoś pomóc to mów.
  5. Dzięki Elu:) PS Ronja i jak tam Emi? miała dzisiaj gościa?:)
  6. Super:loveu: a możesz mi podesłać link?
  7. [quote name='Neigh']A ja miałam jasnowidzenie - jeszcze nim Gusia to napisała - że Trymer do tych ludzi poszedł - wiec mam luz i spokój. Co gorsza to jasnowidzenie było szersze, ale nie wiem czy Wam pisać..........bo sama nie wiem jak je interpretować. W każdym razie jest duża szansa, że pomarańczowy dywan zostanie definitywnie zajęty;-)[/QUOTE] Przez Misia?;):loveu:
  8. No....dzisiaj wielki dzień Trymcia......trzymam kciuki:)
  9. Emi w ogóle jest bardzo pogodna i taka...do kochania od zaraz:loveu: muszę się przyznać że jestem nią oczarowana:)
  10. Tak sobie śpię na trawce...:) ale mi dobrze:loveu:
  11. [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9117/newimg1181.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9418/newimg1190.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4165/newimg1195.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1724/newimg1200.jpg[/IMG] Naprawdę fajny jest...:loveu:
  12. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9039/newimg1163.jpg[/IMG] Lubię smakołyczki:) [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/60/newimg1167.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3425/newimg1172.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4384/newimg1174.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1060/newimg1151.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8871/newimg1152.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2714/newimg1157.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3461/newimg1159.jpg[/IMG]
  14. A ja dzisiaj poznałam Jurysia:loveu:...strasznie mnie ujął tym że jest taki radosny i tak bardzo garnie się do człowieka:loveu: Mam trochę fotek chłopaka:) [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5705/newimg1142.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7025/newimg1143.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1430/newimg1148.jpg[/IMG] Śliczne ząbki mam....;) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3866/newimg1149.jpg[/IMG]
  15. [quote name='ronja']ale asystował przy naszej mgiełce - na którymś zdjęciu z maila przygląda nam się z rozbawieniem na pysku;)[/QUOTE] Dokładnie:evil_lol:...pewnie na zasadzie: też chciałbym ale się boję;)
  16. [quote name='ronja']prawdziwa Wiśnia :)[/QUOTE] Ta fotka jest bezbłędna....cały Misio po prostu:loveu:
  17. Biedny jest Misio w te upały...większą część czasu spędza leżąc sobie w cieniu na mokrej ziemi, ale wodą się polać nie daje - próbowałyśmy zrobić Misiowi "mgiełkę" ale zwiewał;):)
  18. Taka kochana ciapa z Misia:loveu: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5840/newimg0925.jpg[/IMG] trzeba uważać żeby z główki nie dostać;)...ja zarobiłam:evil_lol: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6041/newimg0944.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7853/newimg0928.jpg[/IMG] Ta fotka mi się podoba pomimo że jęzorek się Misiowi nie zmieścił:) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6933/newimg1083.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5835/newimg0872.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1416/newimg0877.jpg[/IMG] Gusiu for you:loveu: [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7461/newimg0921.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2152/newimg0922.jpg[/IMG]
  20. Misio zwany Panem Wisienką:loveu:...i Emi o jednym imieniu (jeszcze;)):loveu: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6655/newimg0854.jpg[/IMG] i Miś solo... [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9027/newimg0859.jpg[/IMG] z ukochaną piłeczką:) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8837/newimg0870.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4140/newimg0871.jpg[/IMG]
  21. No proszę....u Misia też cisza jak makiem zasiał.....:mad: a Wiśnia Misio jest taki kochany:loveu: zastanawiam się czy wstawiać fotki;)
  22. Zgadzam się - piękna jest:loveu::loveu::loveu: mam śliczną fotkę Twoją z Didi...zaraz wyślę:)
×
×
  • Create New...