Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Emi to jest anioł w psim ciele:loveu: a jaka mądra dziewczynka z niej:loveu:
  2. [quote name='ronja']Lusia to moja dawna tymczasowiczka - adoptowała ją moja przyjaciółka, która teraz jest nad morzem. Kiedy ponad rok temu ją adoptowała, obiecałam, że zawsze się nią zaopiekuję, gdy będzie chciała wyjechać - dotrzymałam słowa:)[/QUOTE] Kochana jesteś:loveu:
  3. Coś Misia zaniedbujemy....to znaczy nie tak do końca bo mówimy o nim na wątku Emi....;) ale plotę...:evil_lol: w każdym razie w górę kochany!!!!!!
  4. Czuję że Dianka szybko domek znajdzie.....:) A Lusia też u Ciebie Ronja?
  5. Chyba coś powiedziałam nie tak:eviltong:....taka cisza zapadła;):evil_lol:
  6. Czy ja dobrze widzę....Wiśni się domek szykuje?:loveu:;) PS dopiero się połapałam że jestem na wątku Emi a nie Misia:evil_lol:
  7. Ja też przyszłam do Malutkiej:) Strasznie fajniutka jest:loveu:
  8. Będziesz bardzo miło zaskoczona jej przemianą:loveu:
  9. Jaka niunia fajna:loveu:....Marta skąd ją masz? zdradź coś więcej....:)
  10. Masz to jak w banku Ewuś:)...ja jestem ciężko zakochana w Emi:loveu:
  11. [quote name='gusia0106'] Jeśli nie macie nic przeciwko, to połowę kwoty chciałabym przeznaczyć na pieska, którego pokazała Cantadorra, a połowę na naszego Misia. Mogę?[/QUOTE] Uważam że to super pomysł:loveu:
  12. Jak mi się uda to też zapoluję;)
  13. A ja chciałam zapytać czy są może jakieś nowe wieści od pana Wacka? ciekawe jak tam Trymerkowi się działka podoba...:)
  14. Podniosę porannie naszą księżniczkę:)
  15. Jaka rozleniwiona po tym obiadku i przemywaniu:loveu: aniołek kochany:loveu: PS Ciocia Mysza może byś zajrzała na bazarek kocio-psi;) bo tam budkę ktoś chce kupić:evil_lol:
  16. Ja też się cieszę:loveu:
  17. Kochana wysyłam Ci pw:)
  18. Zrobiłam przelew Oskarkowi:) Czy można liczyć na jakąś fotkę chłopaka?
  19. Normalnie dyskryminacja jakaś:obrazic: A tak poważnie to zaraz podliczę wpływ z ostatniego bazarku który był robiony dla Emi i Trymerka, a potem Misia.
  20. Majeczka kochana:loveu:...jak zwykle z jęzorkiem wywieszonym:loveu:......pędziwiatr śliczny:loveu: nie mogę się nachwalić normalnie!!!!!! Wzruszyło mnie zdjęcie z Panem na kanapie.....naprawdę wyczekała sobie wspaniały domek:loveu: Oby i na Misia przyszła pora.....
  21. Dzielny Miś:loveu:....moje paskudy ledwo na siku łaskawie dały się wyciągnąć;) To lecę do Majeczki!!!!!!!!!!
  22. Zajrzałam na pierwszą...finanse Misia-porażka :shake: a za moment kolejne wydatki...
  23. Ważne że przybywa:) oby jak najszybciej udało się zlikwidować to dokuczliwe uczulenie, czy co to jest....
×
×
  • Create New...