Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Do tego wszystkiego okres wakacyjny....zaraz zacznę wysyłać pw, nie wiem tylko jaki obrać klucz.
  2. Jestem Kochana...zastanawiam się skąd kasę wziąć....potrzeb jest więcej niż możliwości cholera:shake: Chyba przez weekend porozsyłam pw z zaproszeniem na wątek...
  3. [quote name='LAZY']W związku z tym, ze nie mogę zawieźć psiaka do Danusi w ten weekend i zastąpi mnie ktoś inny dorzucam od siebie połowę tego ile kosztowa by mnie benzyna, czyli 70 zł. Prosze o numer konta. Rozdysponujecie jak będzie Wam wygodnie. Co do stałej do muszę policzyć, bo cieżko już przędę...[/QUOTE] Poszło pw...dzięki:)
  4. Dzięki....zajrzałam na kilka ostatnich stron...rzeczywiście wychodzi na to że teraz można mieć w podpisie tylko dwa banerki:( później tam wrócę...
  5. [quote name='__Lara']Ponoć można mieć teraz tylko 2 banerki w podpisie...[/QUOTE] To coś nowego....
  6. Gusiu i co dzwoniłaś do p. Wacka?
  7. Isadora masz odjazdowy avatar:evil_lol:
  8. [quote name='ronja']myslę, że tak:) ja często kładę się koło niej na jej posłaniu - jest tak duże, że zwinięta w kulkę prawie mieścimy się obie (ja trochę wystaję ;)) Emi to lubi, jak ją tak głaszczę, caluję, wzdycha, pomrukuje, niby spi, to przestaję, wtedy dostaję lapką:)[/QUOTE] No mówiłam że to ideał psa:loveu: [quote name='Neigh']Może chcesz kota? One generalnie uważają łóżka za swoje naturalne środwisko. Zimą moja Melaśka włazi pod kołdrę:-)[/QUOTE] Ja to bym może i chciała kociaka, ale moje psy są ZŁE:diabloti: i nie lubią kotków, zwłaszcza Tora...a szkoda.... [quote name='mysza 1']Najgorsza jest sierść w łózku, na psim odcinku przykrywam narzutką taką ale i tak jest. Mam obsesję zmiany poscieli przez to:evil_lol: Emi na pewno by spała z Tobą, ona jest do tego stworzona:loveu:[/QUOTE] Coraz bardziej się przekonuję że Emi to psiak stworzony dla mnie:loveu: [quote name='Ewa Marta']Dziadulek śpiący w łóżku, to dla mnie największy szok:-) Fortunę straciłabym zakładając się że nigdy, ale to nigdy na łóżko nie wejdzie:-) Mój Semik włazi do mnie na krótko, po czym schodzi, bo mu za gorąco. Za to Barsa rozpycha się na mojej połowie łóżka koszmarnie i najczęściej moje nogi lądują poza łóżkiem i wiszą tak pół nocy. Kiedy próbuję się jakoś dostać na łóżko, mogę to zrobić podkurczając mocno nogi, a i to nie zawsze. Moment, w którym Barsunia postanawia zejść z łóżka na krótko, jest najpiękniejszym momentem w nocy:-) Prostuję się wtedy cała, rozciągam obolałe mięśnie i mam chwilę dla siebie. Za moment jednak Barsunia wraca i.... nie mam serca jej zwalić. Wtula się w moje ramiona, pozwala całować kochany łepek i tak zasypiamy. Po czym znowu się budzę, bo grubas wstrętny zaczyna rozpychać się przez sen... I tak co noc...[/QUOTE] Nadal zazdroszczę....też tak chcę;)
  9. U mnie jest to samo, nie mam pojęcia dlaczego:shake: pisałam już do modów, jak dotąd bez skutku.
  10. Już jestem:) Zaraz odgruzuję skrzynkę i wyślę pw z numerem konta;)
  11. Przed chwilą Ciocia Ludwa podrzuciła mi całą torbę tej suszonej ryby dla Emi:loveu:, będzie niezły zapas:) Dziękujemy pięknie:loveu:
  12. Jeśli większy pomoże, to pewnie...musi się Malutka przemęczyć.
  13. Podniosę sunieczkę...bardzo bym chciała żeby udało nam się jej pomóc....żal patrzeć jak tak wegetuje:shake:
  14. Kurde ja czasami wołam Farcia żeby do mnie przyszedł, a on poleży 5 min i ucieka:evil_lol:...a Tora to nawet nie przychodzi na moje zaproszenia - indywidualistka taka...;) chyba muszę mieć trzeciego psiaka, czyli Emi:loveu:;) ciekawe czy by ze mną spała:razz:
  15. Normalnie Wam zazdroszczę...moje psy jakoś nie chcą ze mną spać;)
  16. A to mała spryciara;) Musi jej to wszystko niesamowicie dokuczać:shake:
  17. [quote name='viola005']Dogo07, dziekuje za powiadomienie. Dobrze zorganizowana akcja, gratuluje i jestem pelna optymizmu. Hotelik mariamc cieszy sie zasluzenie nienaganna opinia, mieszka tam znany mi niewidomy podhalan Jurand, od dawna ogladam jego zdjecia z tego obiektu. Jezeli pani Danusia wezmie psiaka, to cudownie, bedzie bezpieczny i zadbany, bardzo sie ciesze. Ciekawe, jakie imie nada mu jego matka chrzestna po bazarku. Tymczasem deklaruje 25 zl miesiecznie i prosze o dane do przelewu, to od nowego tygodnia siostra wysle internetem. Serdeczne pozdrowienia.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu: już wysyłam pw:)
  18. [quote name='mysza 1']No i nie wydali Perełki... :( Blacky była ale i tak nic z tego. Mam nadzieję, że jutro rano, w godzinach pracy się uda. Martwię się też o zabieranie dwóch pozostałych psiaków, Nera i staruszka...[/QUOTE] Nie wydali z jakiegoś konkretnego powodu?
  19. Kurcze a ja pobrać nie mogę:roll:
  20. [quote name='mysza 1']Byłam ale jakoś dzisiaj mało kumata jestem, stresa mam przed sobotą już:-([/QUOTE] Mam to samo.... [quote name='Ewa Marta']Miała pewnie bezsenną noc i musiala liczyć barany:-)[/QUOTE] No właśnie się zastanawiam...Marta nic nie pisze;)
  21. A u Wiśni jak cicho......niedobre Ciotki:mad:;)
  22. Jestem, zaraz wyślę pw do osób które chcą wspomóc Nestorka:)
  23. To czekamy na fotki...
×
×
  • Create New...