Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Rzeczywiście ten brzuszek wygląda dużo lepiej:) ale najwazniejsze że już jej tak nie dokucza to swędzenie...
  2. Powiem Wam że Fila to bedzie niezła artycha...zaanektowała wszystkie trzy psie posłania i nie pozwala ani Torci, ani Farciowi na nie wchodzić...normalnie wyskakuje z warczeniem:evil_lol:, Faro to już zaczyna omijać ją bokiem;) Za to spacerki wychodzą coraz lepiej, chyba zaczyna kojarzyć że spacerek jest po to żeby się załatwić, no i smycz przestała ją stresować. Dzisiaj planujemy kąpiel, zobaczymy czy się księżniczce spodoba;)
  3. [quote name='auraa']Kika czuje się trochę lepiej. Brzuszek jej trochę zmalał. W południe zjadła kurczaka pomieszanego z chrupkami a godz. temu poskubała trochę chrupek. Pobawiła sie z wujkiem Kenzo a teraz śpi. [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1076/p1010885.jpg[/IMG][/QUOTE] Świetna jest ta fotka:loveu: Dobrze że jest lepiej:) one są takie podobne z Filą:loveu: [quote name='mala_czarna']Jestem w końcu i ja. Matko święta, Gosia, może by jej skopiować te uszka? :cool3::cool3: Toż to nietoperz jest na 4 łapach, jak pragnę zakwitnąć :evil_lol:[/QUOTE] Ciocia:mad:...ale poważnie, te uchi są prześmieszne...ja na nią mówię nietoperek;) [quote name='mysza 1']Dobrze, że z małą lepiej. Trochę mnie martwi nieobecność Tory&Faro. Mam nadzieję, że odpoczywasz.[/QUOTE] Wszystko ok Kochana, zaraz Ci wyślę pw:)
  4. On mi wcale nie wygląda na starego psa.....takie ma bystre oczka:)
  5. Naprawdę ładny psiak z Nestorka:loveu: zobaczymy jakie wyjdą badania krwi....
  6. [quote name='mysza 1']U Misia tez jakoś wiatr hula ;)[/QUOTE] Nie tylko wiatr;)....ja też sobie wpadłam:) Jakoś ostatnio czasu brakuje na wszystko;)
  7. Super:) :multi:nareszcie jakieś pozytywne wieści....oby do tej wizyty już nic nowego nie wyszło....niech ta Emi wreszcie odetchnie.
  8. [quote name='ronja']Fila przepiękna:loveu:[/QUOTE] Szczególnie te uszyska ma piękne;) Auraa a jak Nefri? martwi mnie ta malutka....
  9. [quote name='Wisełka']No to się melduję z lekkim poślizgiem :lol: Mojej cioci Suczka też miała chude łapeczki a wielka ONka z niej wyrosła :evil_lol:[/QUOTE] Oooo...cześć urlopowiczko:)
  10. [quote name='idusiek']albo oznaka szalejących robali lub bólu brzuszka.... jak duza ona jest i jaka urośnie?[/QUOTE] W tej chwili jest trochę mniejsza od sznaucera miniatury...myślę że będzie taka do kolana, nie ma masywnych łapek...
  11. [quote name='idusiek']TU TO WYGLADA JAK SZCZUR :) [/QUOTE] Spać jej się chciało, nie pozować;) Jeśli chodzi o charakter Fili: to wesoły, radosny szczeniak - ogonek jej chodzi bez przerwy:loveu:...generalnie w domu jest odważna, szczeka i mruczy na mojego Farcia bez żadnych oporów;) uwielbia zabaweczki, ale póki co najważniejsze jest dla niej jedzenie...nie wiem, może to się z czasem zmieni. Na dworze jest bardzo nieśmiała, nie kojarzy jeszcze że spacerek jest po to żeby się załatwić, no i dopiero oswaja się ze smyczą. To chyba tyle.... Aha...Fila tak śmiesznie stęka jak się ją bierze na ręce, nie wiem jeszcze czy to oznaka zadowolenia, czy wręcz przeciwnie;)
  12. I jeszcze....:) [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9141/fila4.jpg[/IMG] Z zabaweczką od Cioci Ronji:loveu: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4503/fila5.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5302/fila6.jpg[/IMG] Te jej uszy są bezbłędne;) generalnie jest Fila i jej uszy:loveu:
  13. Fila Uszatek pozdrawia;):loveu: [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/3803/fila.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6339/fila1.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2049/fila2.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2844/fila3.jpg[/IMG]
  14. Iwonko rozmawiałam z Ronją, prosiła żebym Ci przekazała że karma dla Emisi dotarła:) :loveu: Generalnie dzisiaj dziewczynka jest lepsza, brzuszek ładniejszy i humorek dopisuje:loveu: ufff... Później Marta napisze więcej:)
  15. [quote name='mysza 1']Jeszcze mnie przepraszasz, niemożliwa jesteś:loveu:[/QUOTE] Kochana ogarnęłam wreszcie te bazarki, zwariować można:roll:...ale uzbierała się całkiem przyjemna kwota - 530 zł:)...wysyłam Ci pw z objaśnieniem co i jak;)
  16. [quote name='mala_czarna']Bo nie mam w subskrypcjach :( Podaj link ;) Jutro jest ok. O tej samej co zwykle, i tam gdzie zwykle :) Proszę bardzo:) http://www.dogomania.pl/threads/190618-Pięć-chorych-szczeniaków-ze-schroniska-w-Ostrowi.-Bardzo-potrzebujemy-wsparcia!!! To jesteśmy umówione:)
  17. A co powiesz na jutro?:) mam też dla Ciebie kosmetyczkę od Myszy:) PS nie zajrzałaś do mojej tymczasowiczki:mad:
  18. [quote name='idusiek']tora- dostałam Twój telefon od myszy- moge go wstawić do ogłoszeń małej? Cos już pojawiło się na stronie- ale jakbyś mogła stworzyć coś własnego- bo znasz najlepiej- to byłoby super ;) [URL]http://ostrow.schronisko.net/adopcja-id-54266.html[/URL][/QUOTE] Jsne że możesz:) zajrzę tam zaraz... [quote name='auraa']brzuszek trochę mniejszy ale mała w dalszym ciągu nie chce jeść. Dziś bawiłyśmy się w "Samolocik" i po jdnej chrupce wpychałam jej do pyska.[/QUOTE] Kurcze...pewnie jeszcze jej dokucza ten brzuszek...a jakie są dalsze zalecenia?
  19. [quote name='mysza 1']Gosia, jesteś w jednorazowych. Mam dopisać do salda?[/QUOTE] Tak, bardzo poproszę:) [quote name='mariamc']Dziadek nie wróci do budy.To dla niego byłoby zabójstwo. Będziemy go powoli diagnozować, trzeba ustalić mu dietę, sprawdzić krew i cukier. Przez te dwa dni nie daliśmy rady, mam 3 trudne przypadki i wet. siedzi po 10h. W dziadzi nie ma zagrożenia życia ,więc czeka w kolejce. Jak już będzie wiadomo, co i jak , to Dziadek przejdzie do ogrzewanego boksu z osobistym wybiegem.[/QUOTE] To bardzo dobra wiadomość:loveu:
  20. Wysłałam pw:) Bardzo prosimy o dalsze deklaracje....
  21. Pisałam już u Emi...Kochana uporządkuję dzisiaj bazarki i przeleję Ci pieniążki, przepraszam za te opóźnienia:oops:
  22. Biedna Emi...ciągle coś....:( Iwonko rozliczę dzisiaj to co mam z bazarków, wszystkie psiaki bez kasy kurde:shake:
  23. Fila ma się dobrze...byłyśmy wczoraj na zastrzyku u naszej p. doktor, przy okazji sprawdziłyśmy uszy...jest duża poprawa co mnie bardzo cieszy:) przycięlyśmy też odrobinkę pazurki bo strasznie nimi wszystko zaczepiała. Poza tym mała nadal je bardzo łapczywie, dzisiaj usiłowała doskoczyć do kosza na śmieci i dopaść resztki karmy którą wyrzucałam bo Faro nie dojadł, a była już po swoim jedzeniu bo oczywiście dostaje jako pierwsza;) Staje się też coraz bardziej odważna...szczeka i burczy na Farcia jak coś jej się nie podoba, mam wrażenie że będzie z niej charakterna dziewuszka;) tylko na dworze cała jej odwaga gdzieś się ulatnia:) Mam kilka fotek, później wstawię.
  24. [quote name='auraa']Mała ma zagazowane jelitka i podwyższoną temperaturę. Dostała leki rozkurczowe i przeciwbólowe. ( o ile dobrze zapamiętałam)[/QUOTE] Kurcze martwiłam się o nią cały wieczór bo Fela mi powiedziała że malutka jest nieswoja, dokucza jej brzuszek i nie ma apetytu:( Mam nadzieję że te leki jej pomogą.... A jak minęła noc?
  25. [quote name='Fela']Malutkie na Mokotowie szaleje, wścieka się z psem rezydentem, zdjęcia obiecane. Małe w hoteliku - będę wiedziała dziś coś.[/QUOTE] Jakie wieści...oby więcej takich:loveu: [quote name='auraa']Mam zrobione postaram się dziś wstawić ale mam urwanie głowy.........[/QUOTE] Czekamy:) ja dzisiaj też spróbuję szcześcia z fotkami chociaż utrzymać to małe nieruchomo przez minutę to sukces;)
×
×
  • Create New...