-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Fajna , młodziutka ,onkowata Dianka- już w domu
Tora&Faro replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jaka ona fajna....taki sympatyczny pycholek ma:loveu: -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']W poniedziałek jedzie po nią na SGGW. Ja jednak też będę, bo miała być tylko Gusia, ale skoro to o 7 rano to wyrobię się raczej do pracy :)[/QUOTE] No to trzymamy kciuki do poniedziałku..... wyczekała się Kostunia ale mam nadzieję że będzie miała ten wymarzony dom....:) -
[quote name='Bonsai']To ja wkleję jeszcze jedno zdjęcie Tary... [IMG]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/05-1.jpg[/IMG][/QUOTE] Na tym też taka smutna....żal mi jej bardzo....:(
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Jakoś tak czułam że wizyta wypadnie ok:) Kiedy Bartek zabiera Kosteczkę?:) PS nie cieszę się rzecz jasna....;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misio nie rozstaje się z piłeczką :)....bawi się jak szczeniaczek:loveu: PS Oooo.....tytuł wątku już nie taki optymistyczny:shake: -
Rzeczywiście śliczna wspólna fotka:loveu: Mam następną do wydrukowania;)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wizytę....spokojnie Kama, będzie dobrze:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Podniosę Wiśnię porannie:) -
Gosia a pamiętasz może kto robił podziękowania jak się skończyło allegro Misiowe? wysłałabym pw z prośbą....ja bym chętnie zrobiła, tylko kurde nie mam żadnego dobrego programu żeby chociaż tło zmienić w fotce (co zresztą widać na górze;) - kombinowałam wczoraj bo muszę fotkę wydrukować do ramki). PS. zajrzałam do allegro, bardzo przyzwoita kwota się dla niuni uzbierała:loveu:
-
Jaki słodziak z zabaweczką:loveu::loveu::loveu: I jeszcze Emi z kffffiatuszkami;)
-
hihihi....świetnie;) ....ale poważnie chciałam jakieś ładne tło zrobić i coś mi nie wychodzi:shake: bo fotka Emi będzie stała w ramce na honorowym miejscu:loveu:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Coś wymyślę:) -
Chciałam zrobić jakieś ładne tło Emi ale coś mi kiepsko idzie:oops:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']Emi ma zabawki - pluszaki, sznurek i piszczałkę - nie przejawia zainteresowania. wczoraj od Myszy dostała taką grubą glizdkę z futerka, szeleszczącą w środku i ta glizdka byla dziś na łóżeczku Emi - czyli ja sobie zaniosła:) wszystko co najpotrzebniejsze chyba ma;)[/QUOTE] hmm....to pomyślę o czymś innym.....a może coś Ci jeszcze wpadnie na myśl:) -
Czyli do wszystkich zalet Emi można jeszcze dopisać cierpliwość:loveu: kochana dziewczynka:) Obydwa moje psy po sto razy próbują uciekać z wanny podczas kąpieli;)
-
Jeśli chodzi o ogłaszanie psiaków to do dyspozycji jest większa liczba zdjęć i tekst, czy tylko te informacje z pierwszych postów? Widzę że niektóre psiaki mają swoje wątki, ale nie wszystkie....
-
Fajna , młodziutka ,onkowata Dianka- już w domu
Tora&Faro replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Podniosę małą Diankę:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']ja mam filmiki z dziś, zgram wieczorem Wiśnia to przegina z tą piłką - podejść normalnie do niego nie można, bo piłka w zęby i chodu;)[/QUOTE] Pilnuje co jego...zuch chłopak:loveu: Myślisz że Emi by się bawiła jakąś zabaweczką? kombinuję już co mamy z Gusią przywieźć;) -
Aguś o której jedziemy?:)
-
Na szczęście lada moment kończą się bazarki...będzie jakaś kasa:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Gdybyś dała znać że jesteś to i ja bym zjechała chociaż na chwilę;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']Gosia przepraszam ze tutaj posłaąłm wczoraj maila z torbą doszedł? ustosunkujesz się ? bo nie wiem czy zabierać ja dzisiaj do Gusi[/QUOTE] Już patrzę Kochana.... Edit. już:) Gosia torba jest idealna....możesz spokojnie brać do Agi:) Odpisałam Ci...;) [quote name='mysza 1']Wczoraj jakaś Pani w recepcji śmiała się do mnie jak zobaczyła karmę dla psa ;) pytała dla kogo tym razem ;)[/QUOTE] To była Wisełka;) -
Dzięki:loveu: Co do leczenia Emi...uważam że trzeba zaufać wetkom...dziewczynka była w koszmarnym stanie i naprawdę nie ma co oczekiwać że w ciągu miesiąca dojdzie do siebie... Marta opiekujesz się nią najlepiej jak tylko można i wszscy widzimy efekty więc nie martw się proszę:loveu:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']no cholera... boski jest....[/QUOTE] Wiedziałam...po prostu wiedziałam że tak zareagujesz Kochana:)