Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Nadal bardzo prosimy o deklaracje dla staruszka....
  2. Matko kochana....Mysza jestem w szoku...jeszcze wczoraj mi o nim opowiadałaś.... Nie wyobrażam sobie jak przeżyć coś takiego:(:(:( Ściskam Cię mocno...
  3. Na żywo Dianka jeszcze zyskuje...energia z niej wręcz tryska...super psiak:loveu:
  4. Długo się zastanawiałyśmy które szczeniaki zabrać....naprawdę podjąć taką decyzję nie jest łatwo...wzięłyśmy te które jak nam się wydawało najbardziej wymagają natychmiastowej pomocy....
  5. Naprawdę wizyty u Ronji to czysta przyjemność...po prostu nie che się wyjeżdżać:loveu: Bardzo liczymy na tą wizytę u dr Dembele...może coś wreszcie będzie wiadomo...
  6. U Wisienki też pustki....weekend....:shake: A my z Gusią dzisiaj cieszyłyśmy się towarzystwem przystojniaka:)...kochany jest niesamowicie, buziaki rozdaje, biega, przytula sie....po prostu cudowny jest:loveu: Mam wrażenie że wypiękniał jeszcze, taki akuratny jest...sierść mu błyszczy, no chłopak marzenie:loveu: Dzięki Martuś...wizyty u Was to prawdziwa przyjemność:loveu:
  7. Bardzo się cieszę że Nestorek już jest bezpieczny:) Wysłałam pw do osób chcących wspomóc chłopaka, bardzo dziękujemy:loveu:
  8. Dzięki serdeczne że tyle osób zainteresowało się losem Nerusia....zaraz roześlę pw z numerem konta do osób chcących wspomóc biedaka.
  9. Ojej....a co tu tak pusto..... A my z Gusią dzisiaj odwiedziłyśmy Emisię:loveu:...wyprzytulałyśmy się za wszystkie czasy....cudowna jest bez dwóch zdań:loveu: Niestety to uczulenie bardzo jej dokucza:shake:...ale dzielna jest bardzo... PS Fotki wstawi Gusia bo tym razem to ona była fotografem;)
  10. [quote name='koosiek']Niestety było już słabe światło a aparat nie jest najlepszy i ze zdjęć nic nie wyszło :roll: [/QUOTE] Nawet na tych fotkach widać jaka to jest ładna sunia.... Nie wiem czy ryzykować ogłaszanie czy jeszcze chwilę się wstrzymać...wiadomo coś o tej osobie chętnej do adopcji Tary?
  11. Cholera to straszne koszty....
  12. Kochana a kiedy Nestor będzie przewożony do hotelu? wiemy już? Edit. doczytałam na tym drugim wątku że jutro.
  13. Mamy 50 zł miesięcznie od Skittera:) Może ktoś jeszcze coś dorzuci.....
  14. Już wysyłam pw:) Dziekujemy:loveu: Każda pomoc jest na wagę złota, prawda Mysza?:)
  15. [quote name='Neigh']No nie wiem:-) W weekend mu zrobimy lepsze jakościowo zdjęcia i ogólnie doniosę kto zacz:-) Na razie wiadomi, ze jest absolutnie `100 % kuwetkowy, ogólnie bardzo grzeczne i przytulaśne kocię. Zaden urwipołeć.....rzekłabym z zadatkiem na przytulankę i rozgarnięty wyjątkowo:-) reaguje nawet na "eee ty mały nie wolno!" Bezimienna sztuka, ale go nie nazwę. Wszystko co nazwałam potem u mnie zostawało![/QUOTE] Musi być świetny:loveu: czekamy na fotki...myślę że jak się go poogłasza to pójdzie do domu i to szybko:)
  16. Emi najwyraźniej bardzo potrzebuje towarzystwa:loveu:....Wiśnia uwodziciel;)
  17. [quote name='Ra_dunia']poszło właśnie ode mnie 30zł - w tym miesiącu więcej nie dam rady :([/QUOTE] Dzięki:loveu:
  18. Poszło pw....chyba nikogo nie pominęłam. W razie czego piszcie proszę:)
  19. Super że tyle osób się pojawiło, naprawdę dzięki:loveu: Jeszcze nie wiem na jakie konto będziemy zbierać wpłaty, przyjdzie Mysza to zdecydujemy:) Edit. po naradzie ustaliłyśmy że ja użyczę swojego konta Nerciowi, zaraz roześlę pw;)
  20. Może do tej wizyty u dr Dembele już lepiej nic nie zmieniać, karmy znaczy....sama nie wiem.... No biedna ta nasza Emi:shake:
  21. Kurcze myślałam że jeszcze ktoś zajrzy.... Agusia dzięki:loveu:
  22. [quote name='mysza 1']Kurka, pogubiłam się. To ile mamy stałych deklaracji na Nestorka?[/QUOTE] _Lara - 5 zł agata51 - 10 zł paulinken - 10 zł sylwija - 15 zł viola005 - 25 zł Javena - 5 zł Ciągle mało:(
  23. Dotarły pierwsze wpłaty dla Nestorka: irenaka - 50 zł AIMEZ_MOI - 15 zł paulinken - 10 zł Dziekujemy:loveu:
  24. Ale super...dziękujemy Jolu:loveu:
×
×
  • Create New...