Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Zaraz Ci wyślę pw:)
  2. Już tam zajrzałam... PS skrzynka Ci się zapchała, ciekawe dlaczego:evil_lol:
  3. Te skarpetki rozkładają mnie na łopatki....:loveu: Nie wiem czy ostatnio to mówiłam ale uwielbiam Emi:loveu:
  4. W centrum to ja mogę jakoś odebrać:) w sobotę przecież jedziemy do Emi z Gusią to byśmy podrzuciły:)
  5. O jezu jaka ona jest kochana:loveu:...jak grzecznie leży w tych skarpetkach:loveu: Dzięki Marta:loveu: Nieładny ma ten brzuszek:(
  6. Napisałam do moda....zobaczymy;) a no właśnie, taki komunikat pojawił mi się jak wykasowałam banerek do allegro.....może go wkleić znowu?:evil_lol:
  7. Yes:loveu: Niunia w niebieskich skarpetkach:loveu:
  8. Ronja masz fotkę?:loveu:
  9. Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego pokazuje mi się komunikat że mogę mieć w podpisie tylko dwa banerki?:( do tej pory miałam cztery.... Idę zobaczyć bazarek:)
  10. Fotkę Emisi w skarpetkach koniecznie musimy zobaczyć;) ciekawe czy ich nie zdejmie:) Aniołek kochany....niechby jej wreszcie ulżyło. Misio prawdziwy mężczyzna:evil_lol:
  11. Dopiero zobaczyłam jaką pozę Emi ma na tej fotce:)
  12. Nie znam się kompletnie na uczuleniach ale odkąd przestawiłam moją Torę na BARFa przestała mieć jakiekolwiek problemy z rozwolnieniami....walczyłam 2,5 roku, próbowałam najróżniejszych karm i nie działało nic...teraz pies załatwia się normalnie. Może rzeczywiście Emi by posłużyło surowe mięso....chyba warto poradzić się weta...
  13. Kochana jesteś:loveu: z nogami to żart?;)
  14. Tak pięknej Wiśni to ja jeszcze wżyciu nie widziałam;):loveu: A Emi jaka zainteresowana...:loveu:
  15. Dzięki:)...szukałam i nie mogłam znaleźć. Niestety nie mogę pobrać bo pokazuje mi się jakiś dziwny komunikat, spróbuję w domu....
  16. Naprawdę śliczna dziewczynka...:)
  17. Nie mogę skopiować Misiowego banerka...:roll: Kurcze Wiśnię wszyscy kochają:loveu:...nic dziwnego że Emi do niego lgnie:loveu:
  18. Mało tych deklaracji póki co:shake:
  19. Jeśli tylko można zaoszczędzić jej tej klatki to może spróbujmy...strasznie mi żal Emi:(
  20. O kurde...ale wieści...a dlaczego ta klatka? nie wystarczy że będzie bez posłanka?
  21. [quote name='morisowa'] Ja dodam 10 zł deklaracji. Kto jeszcze?[/QUOTE] Prosimy o wsparcie dla suni....
  22. Może faktycznie zadeklarujmy jakieś kwoty....no i wątek trzeba rozsyłać, nie ma wyjścia. nie mogę zadeklarować więcej niż 20 zł miesięcznie niestety
  23. Biedna ta Emi....:shake:
×
×
  • Create New...