-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
URATOWANY PRZED IGŁĄ DZIADZIO wrócił do właścicieli :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zgłosiłam naszego drugiego staruszka Nero do konkursu [url]http://www.dogomania.pl/threads/190271-Bazarek-fotograficzny-zapraszam-na-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE!!!/page44[/url], numer zdjęcia 96.[/QUOTE] Zagłosowałam:) -
[quote name='mysza 1']Dziewczyny, zgłosiłam do konkursu fotograficznego staruszka Nero, który jest u Danusi http://www.dogomania.pl/threads/190271-Bazarek-fotograficzny-zapraszam-na-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE!!!/page44 Numer zdjęcia 96. jeśli ktoś by chciał zagłosować to miło. Zagłosowałam:)
-
URATOWANY PRZED IGŁĄ DZIADZIO wrócił do właścicieli :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Może tak być, ja się pogubiłam a teraz jestem trochę w szoku i ciężko mi nadrobić Wiem Myszeńko. Jest nam smutno,doskonale Cie rozumiemy. Ja deklarowałm na Dziadziunia 5 zł.Wprawdzie nie dużo,ale chciałabym wiedzieć ,gdzie przesłać;)[/QUOTE] Jesli nie dostałaś numeru konta, to moja wina:oops: już wysyłam -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Tora&Faro replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Wiecie co.....ręce opadają....kolejne maluchy....:shake: -
URATOWANY PRZED IGŁĄ DZIADZIO wrócił do właścicieli :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Może tak być, ja się pogubiłam a teraz jestem trochę w szoku i ciężko mi nadrobić :( Zaraz dopiszę wpłaty. Dziękujemy.[/QUOTE] Kochana spokojnie...ogarniesz wszystko jak dojdziesz trochę do siebie... Mam kolejną wpłatę dla Nestorka: Skitter - 50 zł Dzięki:loveu: aha...przecież ja też zadeklarowałam 50 zł, dopiszesz?:) -
NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stan konta Nercia powiekszył się o kolejne wpłaty: rencia42 - 25 zł Skitter - 50 zł Bardzo dziękujemy:loveu: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Gosia, ja mam Twoje kalosze ;) zajrzałam do samochodu a tu niespodzianka.[/QUOTE] Oooo.....w tym ferworze nawet nie zauważyłam że zostawiłam;) -
[quote name='mysza 1']Ta sunia, która jest u Aury jako jedyna nie wymiotowała w samochodzie ( dzięki za litość ;) ), nie miała też biegunki. Była w niezłej kondycji tylko trochę smutna ale to chyba charakter. Sunia Tory&Faro dostaje metronidazol, Aura ta Twoja też? Bo to wytłucze robaki. A tutaj zdjęcie sunieczki, która ma Dt na Mokotowie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/417/11a32eceac8b865fmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ta sunieczka jest cudowna:loveu: taka kochana...wychodziła z pudełeczka żeby nie zwymiotować sobie na posłanko.... Metronidazol dostały wszystkie maluchy.
-
Cudne fotki....niesamowita pamiątka....
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Mało :( znowu mam doła. Koszmar jakiś.[/QUOTE] :glaszcze::calus: -
Kochana ja byłam przy odbiorze ale było takie zamieszanie że nie kojarzę w tej chwili....w każdym razie w zaleceniach jest napisane że ponowne odrobaczenie za 10-14 dni, sprawdzę w domu co dokładnie miały robione bo mam przecież wypis. Poza ogólnym osłabieniem i robalami dwa maluchy kaszlą, na pewno ten puchaty chłopczyk, nawet w aucie kaszlał, pamiętasz Mysza? i chyba Malutka u Aury...dwa miały okropną biegunkę, no i wszystkie mają bagno w uszach...
-
Kurde....ja bym chyba jednak zaczekała do tej wizyty....szkoda tylko biednej Emi:shake:
-
[quote name='idusiek']to chyba robale, bo raczej, że sie tak bardzo najadła albo zgazowana - to aż niemożliwe... Czy one dostały coś na odrobaczenie w lecznicy? co jest na zaleceniach? moze tam jest napisane odrobaczenie?[/QUOTE] Wydaje mi się że dostały, na zaleceniach jest napisane że ponowne odrobaczenie za 10-14 dni. Sprawdzę to....też nie wydaje mi się możliwe żeby się aż tak najadła:shake:
-
NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='rencia42']Poszło 20zl.dla Nero,na razie jednorazowo. Dziękujemy:loveu: [quote name='ihabe']ja tez tylko jednorazowo na razie pomogę. Ale jak tylko jakaś moja bida znajdzie domek to zaraz się zgłoszę... Biedaku;-( Poproszę nr konta na mojego maila [email protected] Dzięki:loveu:, zaraz wyślę numer konta:) -
NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, na chwilę obecną wpłynęły tylko te dwie wpłaty dla Nerusia. Przelałam pieniążki za transport. -
URATOWANY PRZED IGŁĄ DZIADZIO wrócił do właścicieli :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='kmurdz']dorzucam 15 pln miesiecznie dla Nestorka. dostane numer konta przez FB, pozdrawiam![/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu: Dotarły kolejne wpłaty: agata51 - 10 zł Sylwija - 15 zł Przelałam też pieniążki za transport chłopaków - 105 zł -
URATOWANY PRZED IGŁĄ DZIADZIO wrócił do właścicieli :)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Nestorka a tu takie dobre wieści:) co za ulga że jest w takich dobrych rekach... Zaraz zaktualizuję wpłaty. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Tora&Faro replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[quote name='laikinia']A co to za slodkie biedactwo... :(I czy jej brakuje troszke uszka?[/QUOTE] To jest najmniejsza dziewczynka z tych zabranych w sobotę...bardzo się z Myszą o nią martwiłyśmy, ale po pobycie w lecznicy okazało się że jej stan nie jest aż tak zły jak się wydawało w pierwszym momencie. Obecnie przebywa na DT u Pani mieszkającej przy Królikarni i jest w trakcie leczenia, tak jak pozostałe maluchy, tyle wiem... Uszko jest w porządku, a przynajmniej ja nic nie zauważyłam:) -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Tora&Faro replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Pięć szczeniaków zabranych w sobotę z Ostrowi ma już swój wątek, gdyby ktoś chciał zajrzeć zapraszamy serdecznie.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190618-Pięć-chorych-szczeniaków-ze-schroniska-w-Ostrowi.-Bardzo-potrzebujemy-wsparcia!!!?p=15162188#post15162188[/URL] Auraa Nefri ma ten brzuszek naprawdę ogromny.... -
Nefri:loveu: śliczności kochane:loveu: Strasznie się cieszę że jesteście....zastanawiałam się co u Malutkiej:) Nie wiem czy ten brzuszek to nie robale jeszcze, chociaż moja załatwia się już ładnie...nie zauważyłam nic niepokojącego. A dotykowo reaguje? boli ją? Jeśli idziecie na ten dzisiejszy zastrzyk do weta (ja idę bo boję się sama zrobić) to może niech ją obejrzy....sama nie wiem... Z tego co pamiętam wetki kazały dawać maluchom ok 40 g karmy dziennie (ale nie jestem tego pewna), ja daję często maleńkie porcje bo Fila się rzuca na jedzenie a potem wymiotuje...dzisiaj dopytam. PS jeśli masz fotkę Malutkiej taką trochę w zbliżeniu to poproszę, wstawimy w pierwszy post:) Edit. obejrzałam fotki na tamtym wątku...ten brzuszek naprawdę jest ogromny...