-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo:) jaki ładny chłopczyk:loveu: [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4661/krecik.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2874/krecik1.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1428/krecik2.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/9296/krecik3.jpg[/IMG] -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Gosia, i co?... Jest mail ode mnie z zdjęciami Kretka?...[/QUOTE] Jest, dopiero sprawdziłam:) zaraz wstawię fotki:) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']A jaki on gabarytowo jest? Znaczy się Kajak, nie Rafał :)[/QUOTE] Gusia mi mówiła że Kajak jest wielkości Emi.... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Tutaj w nocy przeszło jakieś tornado normalnie....ale dzisiaj jest już ok:) wracaj Kochana;) -
Kochana jest prawda?:) uwielbiam Emi:loveu:
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Powiem jedno - oburzenie Rafała dobrze wróży Super Myśliwskiemu Psu z Rodowodem! :)[/QUOTE] Też odnoszę takie wrażenie;) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Myślę kto jest od banerków....na pewno Gosia 3 x ale Ona w rozjazdach.... -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jakie dobre wieści:loveu: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Mam wieści od Gusi:) cytuję;) Jedziemy jednak do weta w Lesku bo ta wydzielina jest koszmarna, wręcz mu kapie non stop. PS. Rafał przez Internet w telefonie przeczytał cały wątek. Jest OBURZONY małą ilością zachwytów nad super myśliwskim psem:) Nieźle co?:evil_lol: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
No to w temacie ewentualnych właścicieli mamy jasność:) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To ja idę sprawdzić pocztę:oops:;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
I Wiśnię też podrzucę:) -
W górę dziewczynko:)
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Zaraz Ci wyślę, Gosia na PW to, co nam się dziś udało "złapać". [/QUOTE] Nic nie dostałam;) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']jak to jest, ze nika jest podobna do Mai i juz prawie ma dom a Maja nie ?:([/QUOTE] Nie ma reguły na te adopcje niestety.... -
[quote name='auraa']Wyszły trzy rodzaje pasożytów w tym jedne trudne do wybicia. Od dziś rozpoczynamy7-dniową kurację. Miałam w sumie 2 telefony i nic z nich nie wynikło.Ludzie niby się chcieli umówić ale nie przyjechali.[/QUOTE] Już wszystko wiem od Feli na temat tych pasozytów...brrrr Dzisiaj wieczorkiem wizyta przedadopcyjna u Państwa którzy chcą Filę...kciuki mile widziane:)
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie wybrzydzam, chyba dobrze. ;) A apetyt Kajak ma? Może odsypia stres bezdomności, zauważyłam taki syndrom u wyłapanych psów ;) Mam nadzieję, że nic poważnego mu nie dolega.[/QUOTE] Dzisiaj zaczął jeść, miejmy nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Zastanawiam się jak będzie podróżował do wa-wy biedak, Gusia mówiła że ma chorobę lokomocyjną... -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Krecik ma już wyróżnione allegro, jak będą nowe fotki to dodam:) [URL]http://allegro.pl/malutki-krecik-bardzo-potrzebuje-domu-i1202256414.html[/URL] -
NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niesamowite jak pięknie mu sierść odrasta....:loveu: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
No więc tak.....wizyta u miejscowego weta to porażka...Gusia mówi że szkoda nawet gadać, ale to było w sumie do przewidzenia... Kajak dzisiaj ciut lepszy, chociaż nadal jest ospały i bardzo dużo śpi. Jest bardzo grzeczny, ale niestety nadal nie reaguje nawet na podstawowe polecenia, takie jak stój czy siad....trzeba z nim solidnie popracować. -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Przepraszam, byłam na plaży :cool1:, jak wróciłam piasek miałam wszędzie, bo dzisiaj strasznie wiało więc prysznic. Niedawno zadzwoniłam do Asi. Na wczasach to czas płynie inaczej;)[/QUOTE] Ale fajnie:):):).....plażuj ile się da Kochana:loveu: