[quote name='mysza 1']Zagadałam Cie i teraz masz tyły ;)
W ogłaszaniu mogę pomóc. Jest jakiś tekst? Bo ja beznadziejne piszę ;)[/QUOTE]
Fajnie było pogadać:) a bazarek już się wyprodukował;)
Teksty piszesz wyśmienite Kochana, ja zawsze z Twoich korzystam:loveu:
Nelly i Farcio:loveu: trochę kiepskie bo z komóry ale mnie rozczuliło...chyba się troszkę lubią;)
[IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7776/20100915518.jpg[/IMG]
[quote name='Neigh']Bardzo bardzo Ci dziękuję:-). Masz u mnie dług wdziecznosci. Wiem ze jeszcze jakieś rzeczy na bazarek ma przkazać Beata - która nasłała na mnie Rudasa z Kosiarzy:-)[/QUOTE]
Dzwoniła do mnie w ubiegłym tyg:) mamy się zdzwonić jak się ogarnie z tymi bazarkowymi rzeczami:) oczywiście wystawię.
PS mam też jeszcze sporo ubrań dla dzieci od Ciebie...muszę się tylko zebrać żeby to wszystko obfocić;)
Obiecany bazarek:)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192838-Mix-różności-)-dla-kociaków-pod-opieką-Neigh-do-23.09.-godz.20.00?p=15380728#post15380728[/URL]
jeśli coś zmienić czy dopisać to mówcie:)
Mógłby się już ten Rekinek wyluzować kurcze...na zdrowie by mu wyszło;) szkoda że tak się męczy...
Nutusiu dzięki:) na razie boję się zapeszać, ale w razie czego będę się uśmiechać;)
Pisałam już chyba że miałam pierwsze telefony w sprawie Nelly;)...no więc w sobotę przyjeżdża potencjalny domek żeby poznać Malutką (Państwo przyjeżdżają pociągiem z Łodzi).
PS strasznie mi żal tych Maluszków...:(