Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. To spojrzenie....sama bieda:( Żal jak nie wiem......
  2. Rzeczywiście widać poświatę:) najważniejsze że żadnych (odpukać i w ogóle;)) krost nie ma:multi: Widać gołym okiem że Emi jest w świetnej kondycji:loveu:
  3. Ja też przez chwilę myślałam że to Wiśnia:) Super fotki:loveu:....Misio jakiego groźnego udaje jak leci bronić posesji;)...no i Emisia kochana:loveu:
  4. A tymczasem podnosimy chłopaka:):):) Pokazuj się Nero!!!!
  5. Czyżby ten zastrzyk pomógł?...a jak Malutka dzisiaj?
  6. O rany jaka szkoda że to w Australii.....nasza Wisienka miałaby domek:) Wszystkie tutaj jesteśmy ciężko zakochane w Misiu:loveu:
  7. [quote name='gusia0106']Nie jeszcze, bo w końcu nie wiedziałam czy ruszy czy nie, ale chyba jednak wolę się profilaktycznie nawet umówić. Asia też.[/QUOTE] I słusznie...lepiej się upewnić co jest grane;)
  8. [quote name='gusia0106']Miał badanie moczu + usg Nic nie wyszło niepokojącego[/QUOTE] A ne RTG się już jakoś umawiałyście?
  9. Trzeba zwołać Ciotki na wątek...zrobić jakieś bazarki...domyślam się że jest Wam ciężko.
  10. Kurcze...też macie wesoło z Toscą....
  11. Niesamowita jest:loveu: kruszynka taka....
  12. Już się trochę odgruzowałam:) Mam nadzieję że Emi trochę odetchnie od tych krost, oby jak najdłużej:)
  13. [quote name='ronja']mam coś temu zaradzić? :evil_lol:[/QUOTE] Mimo wszystko nie:evil_lol:...niech sobie Wisienka żyje spokojnie;)
  14. To sobie darujmy...nie ma co;)
  15. Ja wiedziałam że wygra, obserwowałam na bieżąco głosowanie;)
  16. Aha...no to nie wiem. Decyduj Kochana:)
  17. [quote name='mysza 1']Sterylka jest zaplanowana na czwartek na 10. Jak się nie uda z transportem, przełożę na przyszły piątek, bo w ten nie może wetka.[/QUOTE] Jednak na ten?
  18. Super:) a może Emi cieczkę będzie miała?
  19. [quote name='mysza 1']Najgorsze, że w sobotę będzie chyba lało, nie zdziwę się jak na tym śliskim podłożu z gliną wywinę orła :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie czytałam na wątku, że szkolenie odbywa się niezależnie od pogody...kurcze w deszczu to tak średnio.
  20. W ogóle jakoś ostatnio cicho u Misiaka....trzeba chyba trochę wątek rozkręcić;)
  21. Martuś a ja chciałabym poprosić o aktualne fotki brzuszka Emi, ale najlepiej takie czwartkowe:) (planujemy się z Myszą zasadzić na doktora;) więc przy okazji pokażemy jak się dziewczynka miewa:)).
  22. Ale fajna się Fruzia zrobiła:loveu:....mam wrażenie że taka poważniejsza jest;)
  23. [quote name='gusia0106']No pięknie - raz zapraszają, raz wypraszają... Mówiłam, że wariatki ;)[/QUOTE] Bo to szkolenie nieco rzuca się na rozum:evil_lol:...w końcu ile można bez skutków ubocznych w kółko chodzić;):evil_lol:
×
×
  • Create New...